پدیکور
پدیکور

پدیکور

پدیکور لطافت و تازگی را جایگزین خشونت و زبری پای شما می کند. همین حالا وقتش رسیده! پدیکور پاهای شما را از کویری بی آب و علف به بهشتی سرسبز و خنک می رساند.

فصل عروسی از راه رسید

فصل عروسی از راه رسید

نوبت شما رسیده که عروس زیبای شب رویاهایتان باشید. اما به همین سادگی هم که نیست... برای بهترین عروس بودن باید از اقدامات قبل از این جشن با خبر باشید.

پدیکور به همراه اسکراب و کف سابی

پدیکور به همراه اسکراب و کف سابی

100,000 تومان

ثبت سفارش
پدیکور به همراه پارافین درمانی

پدیکور به همراه پارافین درمانی

130,000 تومان

ثبت سفارش
پدیکور به همراه ژلیش

پدیکور به همراه ژلیش

120,000 تومان

ثبت سفارش
پدیکور ساده

پدیکور ساده

60,000 تومان

ثبت سفارش

تا حالا روی ابرها راه رفته اید؟!

آتوسا چشم هایش را با چند بار مالش و نوازش از خواب بیدار کرده و همین که کش و قوسی به خودش داده، صدای خش خش عجیبی را لای ملحفه های تخت شنیده. اهمیت خاصی نداده و به این قیلوله جذاب صبحگاهی اش ادامه داده؛ اما باز همین که کش و قوس دوم را به تنش داده تا از تخت بلند شود، دوباره آن خش خش مشکوک را شنیده و فهمیده این صدا هر چه که هست از کف پایش می آید. ریز ریز دستش را بدون هیچ جسارتی برده و رسانده به کف پا و آه از نهادش بلند شده که: «واااای مثل موکت شده!!!»... آن هم نه از این موکت های لطیف و مهربان امروزی، از آن زمخت های قدیمی. آن قدر زِبر و بی رحم که حتی به پارچه ملحفه هم گیر می کند و صدا می دهد!

خشکی کف پا و پوسته پوسته شدنش، چیز عجیب و غریبی نیست. پوشیدن بعضی کفش ها و نپوشیدن بعضی دیگر، آب و هوا و تغییر فصل ها، اندازه تعریق پا، وراثت و جنس خاص پوست شما همه عواملی هستند که این بلا را بر سرتان می آورند. داشتن همچین پایی حس خوبی هم نیست، قشنگ هم نیست؛ از زنانگی و زیبایی اش هم به دور است. با این حال خوشبختانه متخصصین حوزه زیبایی، پاهای شما را هم فراموش نکرده اند و برای همه چیز این روزگار از الف تا ی پاسخ دارند. داریم از پدیکور حرف می زنیم که پاهای شما را از کویری بی آب و علف به بهشتی سرسبز و خنک می رساند.

از وقتی کوچک بود و در حیاط خانه «عروس بازی» می کرد، همیشه عاشق لباس های مجلسی و دامن های ژپون دار و دنباله های بلند لباس ها بود. پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ، کف سابی، ژلیش، کاشت ناخن پا، مانا همان وقت ها یک روسری از کمد مادرش کش می رفت و می بست به پشت دامنش، کمی گل و شاخه و برگ هم از باغچه می چید و دسته گل به دست و بی داماد راه می افتاد در حیاط و با مهمان های تخیلی این جشن باشکوه سلام و احوال پرسی می کرد. اصلا شاید همین ها زمینه ای شد تا وقتی برای تحصیل به خارج از ایران رفت، فوری رشته تحصیلی اش را به طراحی لباس و جواهرات تغییر بدهد. امروز عصر هم همین که مانا از باشگاه به خانه برسد و دوش بگیرد و لباس هایش را عوض کند، قرار است از شبکه مورد علاقه اش برنامه Miss Universe(دختر شایسته) سال را دنبال کند. باید به رنگ و لعاب لباس ها دقت کند، از طرح های دوست داشتنی شان ایده بگیرد و غرق لذت هرساله اش بشود. با این همه این چند وقت که دنبال طراحی لباس چند نفر از سوپراستارها بوده، کلی خستگی تجربه کرده و فرصت نکرده مثل همیشه به پاهایش اهمیت بدهد. پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ، کف سابی، ژلیش، کاشت ناخن پا، مانا تعریف آرایشگاه اینترنتی کلون را یکی از همان سوپراستارها برایش کرده: «می دونی برای من خیلی سخته برم آرایشگاه... گاهی برخورد مردم آزارم می ده و همه هم راجع به ریخت و قیافه ماها نظر می دن... اما اینجوری دیگه راحت شدم، فکر کن تو خونه خودتی، طرف میاد و با کلی عزت و احترام کار رو برات انجام می ده و می ره... آدم خیلی راحت تره...» جرقه های ستاره نشان بالای سر مانا شروع می کنند به ترکیدن و برق لبخند می نشیند روی لب هاش.

وقتی از باشگاه به خانه می رسد، همین که دوشش را می گیرد و تلویزیون را روشن می کند، آرایشگر کلون از راه می رسد. پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ، کف سابی، ژلیش، کاشت ناخن پا، مانا اگر بچسبید به سقف و تصویر را نگاه کنید، مانا را می بینید که روی مبل راحتی سورمه ای نشسته است و پاهایش را در دست آرایشگر گذاشته، روبه رو تلویزیون بزرگ برنامه مورد علاقه اش را نمایش می دهد و هر دو با هم گرم صحبت شده اند درباره لباس ها و آرایشِ جواهراتِ شایستگان. وقت اسکراب پا که می رسد، مانا عمیق نفس می کشد و می گوید: «عجب عطر خوبی داره این اسکراب...». کار آرایشگر که تمام می شود و مانا از روی مبل بلند می شود با خنده می گوید: «همیشه خیلی بدم می اومد که بعد از پدیکور باید دوباره کفش می پوشیدم برگردم خونه!»...

خیلی از خانم ها اهل کاشت ناخن پا نیستند؛ این مساله به خودی خود اشکالی در زندگی شما ایجاد نمی کند اگر به فکر باشید و لااقل ماهی یک بار پدیکور انجام دهید تا پاهایتان که بیشتر از هر کسی تا حالا شما را راه برده اند هم کمی نفس بکشند. شاید باورتان نشود ولی پدیکور در واقع همان رعایت بهداشت پاست که کمک می کند ناخن های سالم تر، پوست لطیف تر و حال بهتری داشته باشید. تازه اگر این پدیکور را با ژلیش ناخن هم همراه کنید که دلتان حسابی باز می شود. اگر تا حالا پدیکور را تجربه نکرده اید باید به شما بگویم که تا امروز با جانِ خودتان بسیار نامهربان بوده اید. می پرسید چرا؟! چون وقتی پاهایتان را به آرایشگاه کلون می سپارید، او بعد از پاک کردن ژلیش ناخن قدیمی و ضد عفونی کردن پوست و ناخن، آنها را در ظرفی از آب گرم، نمک های دریایی و مواد شوینده مخصوص قرار می دهد؛ ناخن ها کوتاه و مرتب و سوهان کشیده می شوند و کوتیکول های اضافی از کنار انگشت ها برداشته می شود. بعد نوبت پوست کف پا می رسد که خودتان بیشتر و بهتر می دانید چه قدر خط و خش و خشکی و ناصافی دارد و اسکراب نجاتش می دهد. راست می گویند که حتی حرف زدن درباره پدیکور دل آدم را آب می کند.

موهبتی به اسم پارافین درمانی

کلون علاوه بر سرویس پدیکور، خدمات پارافین درمانی هم ارائه می دهد. می پرسید اصلا چرا پارافین؟! اگر به کتاب های قدیمی نگاه کنید، شمع (پارافین) همیشه به عنوان ماده ای درمانی در کنار طب قدیم حضور داشته است.پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ، کف سابی، ژلیش، کاشت ناخن پا مصری ها از شمع آب شده برای درمان قولنج های عضلانی و بیماری های پوستی استفاده می کردند. راستش پارافین ماده اصلی بسیاری از پمادها و کرم های مخصوص نوزادان هم هست. چون این ماده به هیچ عنوان حساسیت زا نیست و برای لطیف کردن بیش از اندازه پوست موثر است. اما آنچه باعث شده برای خشکی پا از پارافین استفاده کنیم، فقط این ها نیست؛ حقیقت مهم این است که پارافین بیشترین تاثیر را برای جوان سازی سطح پوست، از بین بردن تیرگی ها و افزایش خاصیت ارتجاعی دارد. حالا حتما متوجه شدید که چرا می گوییم درمانی! چون پارافین درمانی منظم و درست، خشکی پای شما را در طول زمان کاملا درمان می کند.

از پاهای موکتی آتوسا چه خبر؟!

یکی دوساعتی طول کشیده است تا آتوسا به خودش بیاید و اخم هایش را باز کند. حواسش را جمع کرده و به فکر چاره نشسته است پشت میز اتاقش. پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ، کف سابی، ژلیش، کاشت ناخن پا در چت کوتاهی با دوستش دغدغه امروز صبح را تعریف کرده و شروع کرده به غر زدن، اما فقط یک جمله جواب برایش آمده: «خب.. پدیکور و اسکراب و کف سابی کن...». آتوسا مغزش هنگ کرده که کف سابی دیگر چه صیغه ای است. بعد همان مغز هنگ کرده اش جواب داده: «اگر می دونستی که کف پات مثل حصیر نمی شد...». از لابه لای صفحات اپلیکیشن کلون سفارش پدیکور را ثبت کرده و خیالش هم راحت شده، ولی آن قدر این کار به نظرش عجیب آمده که می خواهد بیشتر و بیشتر بداند. لابد شما هم آتوسا هستید! پس با ما همراه شوید:

پسندیدم 2

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام وقت به خیر، انتخاب آرایشگر به چه صورت بوده ؟ میزان تجربه کاری شون ؟؟ چه راهکاری را برای اعتماد مشتری در نظر گرفته شده؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام. دوست نازنینم روند کلی انتخاب آرایشگر در کلون به این صورت است که ما پس از مصاحبه با آرایشگران فعال در نقاط مختلف شهر، مدارک هویتی و تخصصی آنها را در زمینه مشخص فعالیتشان بررسی می کنیم. پس از آن شخصیت و رفتار حرفه ای آرایشگران با مشتری بررسی شده و بعد از آموزش، توضیح و پذیرش اصول و قوانین مشخص برای سرویس دهی به سبک کلون، منتظر دریافت گواهی عدم سوء پیشینه آرایشگران می مانیم. برای اطلاعات تکمیلی و اطمینان بیشتر لطفا در نوار آبی رنگ بالای صفحه به این مسیر بروید: وب نوشته ها | کلون | کسب و کار کلون | روند انتخاب آرایشگران در کلون.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

وقت به خیر ، برای جلب اعتماد مشتریان در مورد میزان تجربه کاری هر یک از کادر آرایشگران ، چه راهکاری اتخاذ کرده اید ؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

وقت شما هم به خیر دوست نازنین. تمام آرایشگرانِ همکار در کلون از افراد با سابقه و دارای مدارک تخصص برای حوزه تخصصی فعالیتشان هستند. این افراد با حساسیت بسیاری انتخاب می شوند. چون کلون به خوبی می داند که زنان چه قدر به زیبایی شان اهمیت می دهند و در مسیر زیبایی راه را برای شما هموار می کند. درست به همان اندازه که شما دوست دارید زیبا شوید، ما برای زیبایی شما ارزش قائلیم. لطفا برای آشنایی با روند انتخاب آرایشگران کلون در نوار آبی رنگ بالای صفحه به این مسیر بروید: وب نوشته ها | کلون | کسب و کار کلون | روند انتخاب آرایشگران در کلون. روز خوش.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

هزینه پدیکور ساده و ژلیش را بفرمائید؟ آیا وسایل مورد نیاز برای انجام کار را تماما خود آرایشگر با خود همراه دارد ؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست خوبم سلام. در قسمت بالای همین صفحه می توانید مدت زمان و هزینه هر کدام از خدمات پدیکور ساده و ژلیش را مشاهده کنید. بله تمامی آرایشگران کلون با وسایل لازم و کافی خدماتی که انجام می دهند کنار شما خواهند بود. در خدمتتان هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سوال

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام سوال دارم. من غوزک دوتا پام پینه داره میشه از بین بره؟؟ در چند جلسه؟ از کدوم پکیج باید استفاده کنم؟؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست خوبم سلام. برای از بین بردن پینه پا شما باید به طور مرتب (با فواصل سه هفته یک بار) پدیکور اسکراپ کف سابی و پارافین تراپی انجام دهید. پس از از بین رفتن پینه ها (حدودا بعد از سه الی چهار جلسه) می توانید فاصله پدیکورها را به ماهی یک بار تغییر داده و هر دو ماه پارافین تراپی را برای جلوگیری از ایجاد مجدد آن سفارش دهید. روز خوبی داشته باشید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

منو خانه وارد شوید ثبت نام