پدیکور ناخن پا
پدیکور ناخن پا

پدیکور ناخن پا

پدیکور پا لطافت و تازگی را جایگزین خشونت و زبری پای شما می کند. همین حالا وقتش است که از خدمات پدیکور با اسکراب و کف سابی، پدیکور با پارافین درمانی، پدیکور به همراه ژلیش کلون استفاده کنید.

این روزها با کرونا

این روزها با کرونا

در دوران قرنطینه با کرونا چه می کنید؟

پدیکور به همراه ژلیش ساده

پدیکور به همراه ژلیش ساده

150,000 تومان

ثبت سفارش
پدیکور به همراه کف سابی

پدیکور به همراه کف سابی

140,000 تومان

ثبت سفارش
پدیکور ساده

پدیکور ساده

90,000 تومان

ثبت سفارش

خدمات پدیکور پا در منزل کلون

 

پدیکور یعنی چی؟

ممکن خیلی از شما به طور دقیق ندونید که اصلا خدمات پدیکور چی هست؟
و یا شاید فکر کنید که پدیکور یکی از خدمات لاکچری هست که توی آرایشگاه ها انجام میشود و شما نیازی به انجامش ندارید. اما اجازه بدید به طور کامل درباره انواع پدیکور و کارهایی که انجام میشود بگویم تا ببینید که پدیکور پا چقدر می تواند برای سلامتی شما مفید باشد.
پدیکور یا همون pedicure به معنی مراقبت از پا هست. در زبان لاتین pedi به معنای پا و cure به معنی مراقبت هست.
اگر از صبح مشغول کار هستید، وقتی خونه بر می گردید متوجه خستگی پاهایتان خواهید شد. احتمالا بعد از گذراندن یک روز طولانی و سر و کله زدن با آدمهای مختلف و یا ارباب رجوع هایی که گاهی عصبانی هم هستند  حوصله آرایشگاه رفتن را نداشته باشید.
حالا اگر آقا باشید شرایط برای شما سخت تر هم می شود و شاید دوست نداشته باشید دیگران شما را حین انجام پدیکور ببینند. و اینجاست که شما می توانید از معجزه ای به اسم خدمات پدیکور در منزل بهره مند شوید.

فواید پدیکور

۱. افزایش جریان و گردش خون

ماساژ پا یکی از روش هایی هست که در طب سنتی هم روی آن تاکید زیادی شده است. چراکه ماساژ پا باعث افزایش گردش خون در بدن شما می شود. همچنین این کار سبب از بین رفتن تنش در ماهیچه ها خواهد شد که یکی از دلایل محبوبیت آن هم همین است.

۲. افزایش سلامتی ناخن ها

خانم هایی که ناخن های بلندی دارند، بعد از اینکه مدتی کفش های جلو بسته می پوشند، ناخن ها داخل گوشت فرو میروند و همین موضوع سبب خستگی و درد انگشت های پا می شود که این مشکل با پدیکور حل خواهد شد.
از بین بردن سلول های مرده پوست و گرفتن ناخن ها و تمییز کردن آنها می تواند از بروز عفونت های قارچی جلوگیری کند و بوی بد پا را تا حدودی کاهش دهد.

۳. پدیکور پا کاهنده استرس

 

تحقیقات نشون دادند که ماساژ برای سلامت بدن بسیار موثر هست و پا هم قلب دوم انسان محسوب می شود. در نتیجه یک ماساژ مناسب و حرفه ای می تواند استرس و خستگی را کاهش دهد.

 

انواع پدیکور

اگر با انواع پدیکور آشنا باشید و تفاوت آنها رو بدونید راحت تر می توانید پکیج مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

 

۱. پارافین تراپی با موم

پارافین تراپی چی هست؟ این پدیکور برای افرادی که پوستشان خشک است بسیار مفید و کاربردی است و باعث مرطوب شدن پوست می شود. در این روش پارافین را گرم می کنند. همین گرمای پارافین سبب لطافت و نرمی پوست می شود. پا ها باید داخل ظرف پارافین قرار گیرند. بعضی لفراد برای بیشتر شدن تاثیر پارافین درمانی، دور پاها کیسه پلاستیکی میپیچند تا گرمای پارافین دیر تر برود.

این کار برای ترک های پا که معمولا در ناحیه پاشنه پا ایجاد می شود  بسیار مفید است و سبب استحکام ناخن ها می شود. البته قیمت پارافین درمانی از سایر خدمات پدیکور بیشتر است.

۲. پدیکور ژل

در این روش به وسیله ژل مخصوص و دستگاه uv پاها نرم و درخشان می شوند.

۳. کوکتل پدیکور

کوکتل پدیکور موادی به شکل کره هستند که دقیقا مثل جادو عمل می کنند. فقط کافی است که این کره ها را به آب پدیکور اضافه کنید. این مواد مانند قرص های جوشان هستند و با جوشیدن ترکیب شگفت انگیز خودشون رو همراه با رایحه ی خوش پخش می کنند. ترکیب کوکتل ها مواد مرطوب کننده، جوانساز پوست و ضد عفونی کننده پوست را در خود دارند.

این کوکتل ها معمولا روغن های گیاهی مثل روغن بادام، نارگیل و ... را دارند و ماده اصلی تشکیل دهنده آنها جوش شیرین هست. بعد از استفاده از این کوکتل متوجه ابریشمی شدن پوست خود خواهید شد.

 

چه انتظاراتی باید از پدیکور داشت؟

در پدیکور، ناخن های شما مرتب می شوند و پوست های اضافه آنها گرفته می شوند.  پدیکور پا به صورت سنتی اول حمام درمانی انجام می شود. یعنی پا ها داخل آب گرم خیس می خورند. بعد با نمک و مواد معدنی مخصوص، ماساژ داده می شوند. در بعضی موارد برای ماساژ پا علاوه بر روغن ها، از سنگ های داغ و جلبک ها هم استفاده می کنند.
اگر پدیکور را به طور مداوم انجام دهید متوجه تغییر شکل و لطافت پاهای خود خواهید شد. اگر قبلا هیچوقت این کار را انجام نداده اید، قبل از انجام آن از پاهای خود عکس بگیرید تا تفاوت آن را وضوح ببینید.

 

نکات مهم مربوط به خدمات پدیکور

مهمترین نکته ای که باید برای انجام پدیکور به آن توجه کنید، انتخاب تکنسین های حرفه ای است که استاندارد های بهداشتی را رعایت کنند. کلون با تکنسین های حرفه ای خودش این مشکل را برای شما حل کرده است.

نکته دوم پوشیدن کفش های راحت و صندل بعد از انجام پدیکور هست. البته اگر خدمات پدیکور در خانه را انتخاب کنید دیگر لازم نیست نگران وارد کردن پای تمییز و پدیکور شده خود داخل فضای آلوده کفش شوید.

 

پدیکور رویای راه رفتن روی ابرها را واقعیت می کند

آتوسا چشم هایش را با چند بار مالش و نوازش از خواب بیدار کرده و همین که کش و قوسی به خودش داده، صدای خش خش عجیبی را لای ملحفه های تخت شنیده. اهمیت خاصی نداده و به این قیلوله جذاب صبحگاهی اش ادامه داده؛ اما باز همین که کش و قوس دوم را به تنش داده تا از تخت بلند شود، دوباره آن خش خش مشکوک را شنیده و فهمیده این صدا هر چه که هست از کف پایش می آید. ریز ریز دستش را بدون هیچ جسارتی برده و رسانده به کف پا و آه از نهادش بلند شده که: «واااای مثل موکت شده!!!»... آن هم نه از این موکت های لطیف و مهربان امروزی، از آن زمخت های قدیمی. آن قدر زِبر و بی رحم که حتی به پارچه ملحفه هم گیر می کند و صدا می دهد!

 

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

خشکی کف پا و پوسته پوسته شدنش، چیز عجیب و غریبی نیست. پوشیدن بعضی کفش ها و نپوشیدن بعضی دیگر، آب و هوا و تغییر فصل ها، اندازه تعریق پا، وراثت و جنس خاص پوست شما همه عواملی هستند که این بلا را بر سرتان می آورند. داشتن همچین پایی حس خوبی هم نیست، قشنگ هم نیست؛ از زنانگی و زیبایی اش هم به دور است. با این حال خوشبختانه متخصصین حوزه زیبایی، پاهای شما را هم فراموش نکرده اند و برای همه چیز این روزگار از الف تا ی پاسخ دارند. داریم از پدیکور حرف می زنیم که پاهای شما را از کویری بی آب و علف به بهشتی سرسبز و خنک تبدیل می کند.

از وقتی کوچک بود و در حیاط خانه «عروس بازی» می کرد، همیشه عاشق لباس های مجلسی و دامن های ژپون دار و دنباله های بلند لباس ها بود. 

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

همان وقت ها یک روسری از کمد مادرش کش می رفت و می بست به پشت دامنش، کمی گل و شاخه و برگ هم از باغچه می چید و دسته گل به دست و بی داماد راه می افتاد در حیاط و با مهمان های تخیلی این جشن باشکوه سلام و احوال پرسی می کرد. اصلا شاید همین ها زمینه ای شد تا وقتی برای تحصیل به خارج از ایران رفت، فوری رشته تحصیلی اش را به طراحی لباس و جواهرات تغییر بدهد. امروز عصر هم همین که مانا از باشگاه به خانه برسد و دوش بگیرد و لباس هایش را عوض کند، قرار است از شبکه مورد علاقه اش برنامه Miss Universe(دختر شایسته) سال را دنبال کند. باید به رنگ و لعاب لباس ها دقت کند، از طرح های دوست داشتنی شان ایده بگیرد و غرق لذت هرساله اش بشود.

 

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

با این همه این چند وقت که دنبال طراحی لباس چند نفر از سوپراستارها بوده، کلی خستگی تجربه کرده و فرصت نکرده مثل همیشه به پدیکور پاهایش اهمیت بدهد.  تعریف آرایشگاه اینترنتی کلون را یکی از همان سلبریتی ها برایش کرده: «می دونی برای من خیلی سخته برم آرایشگاه... گاهی برخورد مردم آزارم می ده و همه هم راجع به ریخت و قیافه ماها نظر می دن... اما اینجوری دیگه راحت شدم، فکر کن تو خونه خودتی، طرف میاد و با کلی عزت و احترام کار رو برات انجام می ده و می ره... آدم خیلی راحت تره...» جرقه های ستاره نشان بالای سر مانا شروع می کنند به ترکیدن و برق لبخند می نشیند روی لب هاش.

 

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

وقتی از باشگاه به خانه می رسد، همین که دوشش را می گیرد و تلویزیون را روشن می کند، آرایشگر کلون از راه می رسد.  اگر بچسبید به سقف و تصویر را از بالا نگاه کنید، مانا را می بینید که روی مبل راحتی سورمه ای نشسته است و پاهایش را در دست آرایشگر گذاشته، روبه رو تلویزیون بزرگ برنامه مورد علاقه اش را نمایش می دهد و هر دو با هم گرم صحبت شده اند درباره لباس ها و آرایشِ جواهراتِ شایستگان. وقت پدیکور و اسکراب پا که می رسد، مانا عمیق نفس می کشد و می گوید: «عجب عطر خوبی داره این اسکراب...». کار آرایشگر که تمام می شود و مانا از روی مبل بلند می شود با خنده می گوید: «همیشه خیلی بدم می اومد که بعد از پدیکور باید دوباره کفش می پوشیدم برگردم خونه!»...

 

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

خیلی از خانم ها اهل کاشت ناخن پا نیستند؛ این مساله به خودی خود اشکالی در زندگی شما ایجاد نمی کند اگر به فکر باشید و لااقل ماهی یک بار پدیکور انجام دهید تا پاهایتان که بیشتر از هر کسی تا حالا شما را راه برده اند هم کمی نفس بکشند. شاید باورتان نشود ولی پدیکور در واقع همان رعایت بهداشت پاست که کمک می کند ناخن های سالم تر، پوست لطیف تر و حال بهتری داشته باشید. تازه اگر این پدیکور را با ژلیش ناخن هم همراه کنید که دلتان حسابی باز می شود. اگر تا حالا پدیکور را تجربه نکرده اید باید به شما بگویم که تا امروز با جانِ خودتان بسیار نامهربان بوده اید. می پرسید چرا؟! چون وقتی پاهایتان را به آرایشگاه کلون می سپارید، او بعد از پاک کردن ژلیش ناخن قدیمی و ضد عفونی کردن پوست و ناخن، آنها را در ظرفی از آب گرم، نمک های دریایی و مواد شوینده مخصوص قرار می دهد؛ آن وقت رویای پدیکور آغاز می شود؛ ناخن ها کوتاه و مرتب و سوهان کشیده می شوند و کوتیکول های اضافی از کنار انگشت ها برداشته می شود. بعد نوبت پوست کف پا می رسد که خودتان بیشتر و بهتر می دانید چه قدر خط و خش و خشکی و ناصافی دارد و پدیکور و اسکراب نجاتش می دهد. راست می گویند که حتی حرف زدن درباره پدیکور دل آدم را آب می کند.

 

موهبتی به اسم پدیکور و پارافین درمانی

آرایشگاه اینترنتی کلون علاوه بر سرویس پدیکور، خدمات پارافین تراپی هم ارائه می دهد. می پرسید اصلا چرا پارافین تراپی؟! اگر به کتاب های قدیمی نگاه کنید، شمع (پارافین) همیشه به عنوان ماده ای درمانی در کنار طب قدیم حضور داشته است.

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

مصری ها از شمع آب شده برای درمان قولنج های عضلانی و بیماری های پوستی استفاده می کردند. در واقع آنها اولین افرادی بوده اند که اهمیت پارافین تراپی را درک کرده اند. راستش پارافین ماده اصلی بسیاری از پمادها و کرم های مخصوص نوزادان هم هست. چون این ماده به هیچ عنوان حساسیت زا نیست و برای لطیف کردن بیش از اندازه پوست موثر است. اما آنچه باعث شده برای پدیکور و درمان خشکی پا از پارافین تراپی استفاده کنیم، فقط این ها نیست؛ حقیقت مهم این است که پارافین تراپی بیشترین تاثیر را برای جوان سازی سطح پوست، از بین بردن تیرگی ها و افزایش خاصیت ارتجاعی دارد. حالا حتما متوجه شدید که چرا می گوییم پارافین! چون پارافین تراپی منظم و درست، خشکی پای شما را در طول زمان کاملا درمان می کند و از بین می برد. 

 

از پدیکور پاهای موکتی آتوسا چه خبر؟!

یکی دوساعتی طول کشیده است تا آتوسا با آن پاهای موکتی به خودش بیاید و اخم هایش را باز کند. حواسش را جمع کرده و به فکر چاره نشسته است پشت میز اتاقش و چند بار پشت هم گفته: پدیکور، پدیکور، پدیکور.

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

در چت کوتاهی با دوستش دغدغه امروز صبح را تعریف کرده و شروع کرده به غر زدن، اما فقط یک جمله جواب برایش آمده: «خب.. پدیکور و اسکراب و کف سابی کن...یا مثلا پارافین تراپی». آتوسا مغزش هنگ کرده که پدیکور و کف سابی دیگر چه صیغه ای است. بعد همان مغز هنگ کرده اش جواب داده: «اگر می دونستی که کف پات مثل حصیر نمی شد...». از لابه لای صفحات اپلیکیشن کلون سفارش پدیکور ، اسکراب و کف سابی را ثبت کرده و خیالش هم راحت شده، ولی آن قدر این کار به نظرش عجیب آمده که می خواهد بیشتر و بیشتر بداند. لابد شما هم آتوسا هستید! پس با ما همراه شوید:

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

پدیکور، پارافین تراپی، پدیکور ساده، اسکراپ ، کف سابی، ژلیش ناخن، کاشت ناخن، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

 

 

پسندیدم 16

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

سلام وقت به خیر، انتخاب آرایشگر به چه صورت بوده ؟ میزان تجربه کاری شون ؟؟ چه راهکاری را برای اعتماد مشتری در نظر گرفته شده؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

سلام. دوست نازنینم روند کلی انتخاب آرایشگر در کلون به این صورت است که ما پس از مصاحبه با آرایشگران فعال در نقاط مختلف شهر، مدارک هویتی و تخصصی آنها را در زمینه مشخص فعالیتشان بررسی می کنیم. پس از آن شخصیت و رفتار حرفه ای آرایشگران با مشتری بررسی شده و بعد از آموزش، توضیح و پذیرش اصول و قوانین مشخص برای سرویس دهی به سبک کلون، منتظر دریافت گواهی عدم سوء پیشینه آرایشگران می مانیم. برای اطلاعات تکمیلی و اطمینان بیشتر لطفا در نوار آبی رنگ بالای صفحه به این مسیر بروید: وب نوشته ها | کلون | کسب و کار کلون | روند انتخاب آرایشگران در کلون.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

وقت به خیر ، برای جلب اعتماد مشتریان در مورد میزان تجربه کاری هر یک از کادر آرایشگران ، چه راهکاری اتخاذ کرده اید ؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

وقت شما هم به خیر دوست نازنین. تمام آرایشگرانِ همکار در کلون از افراد با سابقه و دارای مدارک تخصص برای حوزه تخصصی فعالیتشان هستند. این افراد با حساسیت بسیاری انتخاب می شوند. چون کلون به خوبی می داند که زنان چه قدر به زیبایی شان اهمیت می دهند و در مسیر زیبایی راه را برای شما هموار می کند. درست به همان اندازه که شما دوست دارید زیبا شوید، ما برای زیبایی شما ارزش قائلیم. لطفا برای آشنایی با روند انتخاب آرایشگران کلون در نوار آبی رنگ بالای صفحه به این مسیر بروید: وب نوشته ها | کلون | کسب و کار کلون | روند انتخاب آرایشگران در کلون. روز خوش.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

هزینه پدیکور ساده و ژلیش را بفرمائید؟ آیا وسایل مورد نیاز برای انجام کار را تماما خود آرایشگر با خود همراه دارد ؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

دوست خوبم سلام. در قسمت بالای همین صفحه می توانید مدت زمان و هزینه هر کدام از خدمات پدیکور ساده و ژلیش را مشاهده کنید. بله تمامی آرایشگران کلون با وسایل لازم و کافی خدماتی که انجام می دهند کنار شما خواهند بود. در خدمتتان هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سوال

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

جانم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سلام سوال دارم. من غوزک دوتا پام پینه داره میشه از بین بره؟؟ در چند جلسه؟ از کدوم پکیج باید استفاده کنم؟؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

دوست خوبم سلام. برای از بین بردن پینه پا شما باید به طور مرتب (با فواصل سه هفته یک بار) پدیکور اسکراپ کف سابی و پارافین تراپی انجام دهید. پس از از بین رفتن پینه ها (حدودا بعد از سه الی چهار جلسه) می توانید فاصله پدیکورها را به ماهی یک بار تغییر داده و هر دو ماه پارافین تراپی را برای جلوگیری از ایجاد مجدد آن سفارش دهید. روز خوبی داشته باشید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من هنوز پدیکور نکردم. با خوندن این مطلب از کلون خجالت میکشم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

همیشه برای تغییر خوب توی زندگی وقت هست، همیشه لذت ببرید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سلام من از اين سرويس كلون استفاده کردم خيلي راضي هستم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

ما در کلون همیشه به دنبال لبخند شماییم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عالی

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عالی شما هستی دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

پديكور به پاها ارامش ميدهد

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

دقیقا دوست من، حالا فرض کن پدیکور بگیری و همزمان به سریال مورد علاقه ات نگاه کنی

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

واقعا حس خوبي داره

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی حال می ده، خیلیییی

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

چه ناخونهای جذابی افرین دوستان کلونی🥰

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

خوشحالیم از لبخند شما

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

Good👍👍

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بسيار عالي بود من استفاده خواهم کرد چون كف پاهايم بر اثر بيماري ديابت دائماً خشك مي شود

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

امیدواریم روز به روز سلامتی تون رو بیشتر از قبل به دست بیارید. ما هم در تلاشیم همین کوچک ترین کاری که می تونیم برای شما انجام بدیم رو به بهترین شکل ممکن انجام بدیم. فقط اگر دیابت دارید، قبل از انجام پدیکور باید از پزشک متخصصتون کسب اجازه کنید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

وای چقدر من نیاز دارم به پدی جون

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

پدی جون همین الان منتظر ثبت سفارش از طرف شماست. بگذارید مطمئن شویم منظورتون همین پدیکور کلونی است

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سلام، اینستاگرامتونو چک کردم، عالی عالی عالی 👌🏼👌🏼دمتون گرم که به فکر ما هستید👌🏼

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

ما هم حواسمون به شما هست هر جا که باشید، مطمئن باشید این ارتباط دوطرفه است.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خیلی برام جالب بود ممنون

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

اگر بخوام سرویس بگیرم باید همسرم خونه نباشه؟؟؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست زیبای من، کلون در کنار زندگی شما است برای آسایش بیشتر، اینکه همسر شما خانه بمانند یا خیر تصمیم شماست، کلون به مهمانی شما می آید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

كارتون درسته كلوني ها

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

فدای محبت شما

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

مطلب مفید بود. با آرزوی موفقیت برای کلون

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

در کنار دوستانی مثل شما عزیزم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کارتون عالی بود. دوستون دارم. به همه دوستام هم آرایشگاه اینترنتی کلون رو معرفی کردم. بازم ممنون

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

وای چه پیامی! ما هم شما رو دوست داریم عزیزم. خیلی ممنون که ما رو معرفی کردید. کنارمون بمونید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من تا بحال پدیکور انجام ندادم ولی نوشته بقدری رویایی بود که منم الان دلم می خواد یه سرویس پدیکور بگیرم و تو اون مدت ‌یه کم بیخیال دنیا شم چون بیان نویسنده واقعا دلنشینه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عزیز دلم.. اگر بدونید قیافه نویسنده مطلب وقتی این پیام رو ببینه چه شکلی می شه!! در خدمتتون هستیم. پدیکور واقعا تجربه بی نظیر و قشنگیه.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سکوت سرشار از ناگفته هاست؟!

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من اهل کاشت ناخن پا نیستم ولی از پارافین درمانی وپدیکور استقبال میکنم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خوبی کارهای آرایشی اینه که برای هر سلیقه ای راه خاص خودش رو داره. پدیکور که خودش یه دنیا لذته، پارافین درمانی هم که بهش اضافه بشه دیگه حسابی حال آدم رو خوش می کنه. در خدمتتون هستیم عزیزم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مطالب بسیار خوبی کلون عزیز می نویسید

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عزیزم ممنونم از شما که هم می خونید و هم برامون پیام می ذارید. کنار کلون بمونید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

محشره. یکی از انتخاب های همیشگی من. تمام لذتِ پدیکور و اضافه بر اون اینکه توی خونه انجام میشه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

آخ گفتی! پدیکور توی خونه خیلی به دل آدم بیشتر می چسبه. این رو همه اون هایی که تجربه کردن می گن.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

داستان پديكور جالب بود

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چه خوب که داستان پدیکور کلون رو دوست داشتید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

جالب بودممنون

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

قیمت اسکراب و کف سابی به همراه ژلیش چند میشه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

قیمت اسکراب 140 تومن هست و ژلیش هم 80 تومن

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

شما پديكور اقا هم داريد(براى اقايان)

کاربر مهمان پسندیدم 0

برای اقایون هم در منزل خدمات دارید؟؟؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست عزیز تمام خدمات فقط برای خانم ها انجام میشه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیر برای آقایان سرویس نداریم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

منو خانه وارد شوید ثبت نام