طراحی ناخن
طراحی ناخن

طراحی ناخن

ناخن های شما هرجور که باشند، با طراحی ناخن زیباتر می شود. ناخن های ساده دارید؟! کاشت انجام داده اید؟! فرقی ندارد. طراحی ناخن جلوه دست و پای شما را صد برابر می کند.

یک میوه پاییزی و هزار خاصیت

یک میوه پاییزی و هزار خاصیت

بالاخره فصل گریپ فروت از راه رسید و این میوه جذاب روی پیشخوان میوه فروشی ها دلبری پاییزی اش را شروع کرد. هیچ می دانید چرا باید گریپ فروت بخوریم؟!

ژلیش ساده

ژلیش ساده

70,000 تومان

ثبت سفارش
طراحی ژلی ناخن

طراحی ژلی ناخن

100,000 تومان

ثبت سفارش
طراحی ناخن با لاک

طراحی ناخن با لاک

40,000 تومان

ثبت سفارش

ناخن هایت را رنگین کمان کن

به دست های زنان اطرافتان نگاه کنید. ناخن ها با شما حرف می زنند. آن یکی ناخن های کوتاهش را قرمز کرده است و سیب پوست می کند. آن یکی روی ناخن های کاشته شده اش باب اسفنجی نقاشی کرده و دارد با دختر کوچکش بازی می کند. آن یکی ناخن هایش را فرنچ کرده و دارد تند تند روی کیبورد لپ تاپش تایپ می کند. یعنی انگار ناخن ها نشان دهنده شخصیت زنان اطراف شماست. راستش را بخواهید همه این زنان یک فاکتور واقعی مشترک دارند: «دست هایم را دوست دارم، پس هستم!».

طراحی ناخن یک راه خلاقانه برای نقاشی، تزئین و زیباسازی ناخن شما است. در واقع این روش یک اثر هنری در اندازه مینیمال روی بخشی از جان شماست! هنری که احتمالا شما بعد از مانیکور، پدیکور یا ترمیم کاشت ناخن هایتان به آن تن می دهید. یعنی وقتی بستر ناخن را به طور کامل از آلودگی ها و کوتیکول های اضافه پاک کرده اید، تازه به قسمت هیجان انگیز رسیدگی به ناخن ها یعنی طراحی می رسید.

می گویند زنان مدرن و همیشه دنبال مد، هیچ وقت ناخن هایشان را بدون طراحی باقی نمی گذارند. اصلا چرا فکر می کنید طراحی ناخن یک کار تازه و مدرن است؟! باور کنید یا نه زنان دوران باستان، ناخن های خود را رنگ می کردند و این کار برای آنها نشان تمیزی و مرتب بودنشان هم بوده است. نوع ماده ای که برای این رنگ کردن ناخن در آن زمان استفاده می شده است، تعیین کننده وضعیت مالی، اجتماعی و فرهنگی زنانی بوده که به این کار تن می داده اند. به طور مثال حنا رایج ترین رنگی بوده که بر ناخن ها نقش می بسته؛ ولی موم زنبور عسل، سفیده تخم مرغ، ژلاتین های گیاهی، رنگ سبزیجات و صمغ عربی هم از جمله مواد مورد استفاده زنان بوده است. آنچه از تاریخ برمی آید این است که جلب توجه مردان نسبت به زنان به رنگ ناخن ها هم ربط داشته است (هنوز هم همین طور است... نه؟!). می پرسید چه طور؟! باید بگویم برایتان که زنان در طبقات فرودست جامعه گچ هایی با رنگ خنثی به ناخن هایشان می کشیدند؛ در حالی که زنان طبقات بالادست و متمول، رنگ های روشن و مایل به صورتی (یا قرمز) داشتند.

 

 

دیبا بهار را دوست دارد

بهار است. شب نوروز است و خیابان های شهر شلوغ تر از همیشه چشم دوخته اند به آمدن بهاری که با خودش نوید تازگی میآورد.  جوانه های تازه با سرهای نسبتا تیزشان، پوست شاخه ها را شکافته اند و دارند از آن بالاها، از روی آن شاخه های مرتفع، شهر دم نوروز را نگاه می کنند. ماهی های قرمز توی تنگ های شیشه ای بزرگ و کوچک ولوله می کنند. سبزه ها قامتشان را صاف نگه داشته اند تا ببینند کدام مشتری برای سفره هفت-سین اش دستشان را می گیرد و می برد به خانه! دیبا اما در خانه چمدان اش را می بندد.

 

 

دو هفته سفر با دوستان آن هم در ابتدای سالی که اگر قرار است نکو باشد از همین جایش باید معلوم شود، حسابی هیجان زده اش کرده است. بین همه این شلوغی ها دست هایش را سپرده است به کلون. برای همین است که تا چمدانش را می ببندد و کنار در می گذارد، آرایشگر کلون از راه می رسد. یک طراحی ناخن مناسب همه این مدت که در سفر است...

 

 

باید به بهار هم فکر کند... به این همه تازگی... با خنده می گوید: «ناخونام یه جوری باشه که بهاری باشه...». بیس سبز خنثی می نشیند روی تن بی رنگ ناخن هایش و طرح های درهم زرد و نارنجی شکل می اندازند روی آن. بعد صبح که می شود، در راه فرودگاه وقتی دارد با تلفنش بازی می کند، فکر می کند این دست های امروز هیچ ربطی به دست های دیروز ندارند.

تابستان برای خورشید بهشت است

تابستان است. گرمای هوا تا به عطر لیموترش ها آغشته نشود، عطش را نمی برد. آن خورشید که در آسمان است، تمام زورش را به کار گرفته تا گرما به تک تک سلول های شهر برسد. این خورشید که روی زمین است، در خانه خودش جشن شروع گرما را گرفته است؛ چون همیشه عاشق تابستان و صندل پوشیدن بوده است. برداشتن لباس های رنگی رنگی از کمد، آوردن آن ساک استخر زرد فسفری اش از بالای کمد، چیدن وسایل استخر توی آن، عطر روغن برونزه عزیزش، لب استخر و زیر آفتاب لم دادن... گاهی خریدن یک قاچ هندوانه از بوفه استخر و خنک شدن زیر همان آفتاب مستقیم. پاهایش اما... پاهایش یک چیزی کم دارند... آرایشگاه اینترنتی کلون را خبر می کند تا ژلیش و طراحی ناخن های پا را بسپرد به او. همین که آرایشگر می رسد، خورشید می گوید: «نمی دونم چه رنگی کنم... هیچ طرحی تو ذهنم نیست...». برای همین آرایشگر کلون با توجه به رنگ لباسهای ساحلی اش و رنگ آن قهوه ای صندل چرمی، پیشنهادش را روی پاهای خورشید می کشد: «زرد... پر رنگ... فسفری... با گل های آبی...».

طراحی ژلیش رویای شما را ماندگارتر می کند

در طراحی ناخن با لاک معمولا ترکیب رنگ های مختلف و استفاده از تجهیزات کوچک و زیبا مانند برچسب ها و نگین ها برای زیباتر شدن ناخن ها استفاده می شود. در دنیای امروز دیزاین و طراحی ناخن علاوه بر نیاز به هنر دست یک متخصص مانند هرکار حرفه ای دیگری، نیازمند تکنیک و ابزار خاص خودش است. طراحی ناخن ژلیش، برای زنانی مناسب است که قصد دارند بی آنکه از کاشت استفاده کنند، ناخن های خوش فرمی داشته باشند. همچنین به شما کمک می کند اگر زیادی از حد با آب تماس دارید، رنگ و طراحی لاکتان زود از بین نرود. این یعنی ترکیب ژلیش و طراحی ناخن دوامی در حدود یک ماه دارد. البته گاهی برای ناخن های پا بیشتر دوام می آورند، چون رشد این ناخن ها کمتر است.

پاییز دل پوپک را می برد

پاییز است. هنوز خورشید آسمانی، رمقِ پر نورش را می اندازد به رخسار شهر و هوا می رود به سوی آرامش پاییزی.درست اول برگریزان است. قدم زدن ها صدای خش خش دنبال خودشان دارند. پوپک حواسش را مثل همیشه به کارش گرم کرده است. صبح ها که برای رسیدن به کارخانه رنگ، مسیر اتوبانی را طی می کند و از شهر خارج می شود، همان وقت که موسیقی صبحگاهی اش را در ماشین مزه مزه می کند، ذهنش را از کار خالی می کند. آن وقت با انرژی بیشتری روز کاری اش را شروع می کند. پوپک مثل تمام زنان موفق دیگر، فکر می کند برای یک زندگی سالمِ کاری، باید به خودش اهمیت بدهد. هرچند همیشه هوس لاک زرشکی دلش را قنج قنج می دهد، اما در آن محیط کاری، با آن شخصیت کاریزماتیکی که برای کارمندانش دارد، خیلی هم کشیدن رنگ های جیغ را به ناخن هایش صلاح نمی داند. راستش از یک سمت دیگر هم فکر می کند طراحی فرنچ ژلیش بهترین انتخابش در تمام سال های قبل بوده است. دیشب آرایشگر کلون به خانه اش رفته و ناخن هایش را فرنچ ژلیش کرده است. حالا صبح است و پوپک دستش را که روی فرمان می بیند، خنده اش می گیرد. همیشه از ترکیب رنگ حلقه ازدواجش با فرنچ، یاد صبح عروسی اش می افتد.

زمستانِ لیا زیباست

زمستان است. سرد است. برف است و دل لیا اما گرم به نزدیک شدن کریسمس رویایی. شهر در این چند روز اول دی ماه چند بار زیر برف یک سانتی متری فرو رفته و صبح خیسی خیابان ها خبر داده که آفتاب زور بیشتری دارد. هنوز جان زمستان آن-قدر رونق نگرفته که برفش آب نشود. ناتالی به مناسبت شب عید مسیحی یک مهمانی برای همه دوستانش ترتیب داده و لیا که عاشق این سبک مهمانی هاست، با آن لباس قرمز کوتاهش، هیجان یک کار فانتزی روی ناخن های پا را فراموش نکرده است. هزار بار سرچ کرده است تا یک طرح خاص و کریسمسی برای پاهایش پیدا کند. امروز که آرایشگر کلون به خانه اش رسیده است، با هم از بهترین ترکیب طراحی ژلیش پا و لباسش گپ زده اند. حالا پاهایش را نگاه می کند: «یکی با زمینه سبز... یکی با زمینه قرمز... روی یک ناخن درخت کریسمس نشسته است و روی دیگر دانه برف... روی آن یکی هم یک گوزن سفید که بوی برف می دهد...».

پسندیدم 3

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خیلی قشنگ بود مرسی

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خوشحالیم از اینکه نظر شما را جلب می کنیم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

ببخشید من می تونم تو محل کارم ترمیم ناخن بگیرم ینی؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام دوست عزیزم. بله که می تونید. کلون آرایشگاه رو میاره اونجایی که شما دلتون بخواد. برای ما فرقی نداره که شما خانه یا محل کار رو برای دریافت سرویس آرایشی انتخاب کنید؛ تخصص کلون ارائه سرویس آرایشی در زمان و مکان دلخواه شماست.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کارتون عالیه

منو خانه وارد شوید ثبت نام