ناخن
ناخن

ناخن

دست و ناخن ها نشان دهنده میزان علاقمندی شما به زیبایی هستند. کلون داشتن ناخن های مرتب و تمیز را به شما هدیه می دهد تا همیشه نماینده دست های زیبا باشید.

براشینگ کودک

براشینگ کودک

زیبایی و آراستگی موهای کودک شما با یک براشینگ یا کرلی حرفه ای بیشتر نمایان می شود. زیبایی و جلوه بیشتر چهره را با براشینگ کودک تکمیل کنید.

مانیکور

مانیکور

ناخن های مرتب حرف خاص خودشان را دارند. مانیکور ناخن ها شما را شیک می کند. انتخابتان کدام است؟! مانیکور ساده، پارافین تراپی دست یا مانیکور به همراه ژلیش ناخن؟!

پدیکور

پدیکور

پدیکور لطافت و تازگی را جایگزین خشونت و زبری پای شما می کند. همین حالا وقتش رسیده! پدیکور پاهای شما را از کویری بی آب و علف به بهشتی سرسبز و خنک می رساند.

کاشت ناخن

کاشت ناخن

کاشت ناخن یعنی برای زیبایی بیشتر آنها مواد خاصی را به قاب ناخن اضافه کنیم. ناخن‌های شما زود می‌شکند؟! متقارن نیستند؟! کاشت ناخن کمک می‌کند همیشه آراسته باشید.

ترمیم کاشت ناخن

ترمیم کاشت ناخن

رشد ناخن ها باعث می شود مواد کاشته شده روی ناخن شما از کناره ها فاصله بگیرند. یک ترمیم ساده یا گریم خودتان را مهمان کنید تا همیشه دست و پاهای مرتبی داشته باشید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن

ناخن های شما هرجور که باشند، با طراحی ناخن زیباتر می شود. ناخن های ساده دارید؟! کاشت انجام داده اید؟! فرقی ندارد. طراحی ناخن جلوه دست و پای شما را صد برابر می کند.

منو خانه وارد شوید ثبت نام