ماساژ لاغری
ماساژ لاغری

ماساژ لاغری

لاغری و اندام زیبا یک رویاست. رویای لاغری وقتی دست یافتنی می شود که شما راه های درست را پیگیری کنید. ماساژ لاغری یک درمان مکمل برای زیبایی اندامتان است.

پاییز و مهربانی های خانم خرمالو

پاییز و مهربانی های خانم خرمالو

خرمالو را جدی بگیرید. خوشمزه، مفید، با آن درخت نوستالژیکش در حیاط خانه مادربزرگ ها...

ماساژ لاغری

ماساژ لاغری

150,000 تومان

ثبت سفارش

برای تناسب اندام همیشه راهی هست

رُزا دستش را می گذارد روی شکمش و توی آینه نگاه موشکافانه ای به خودش می کند. بعد به پهلو می ایستد و گردنش را کج می کند توی آینه و بازوی دستش را وَرانداز می کند: «ای بابا این که هنوز هم اون قدر لاغر نشده که من می خواستم...». ابروهایش را می کشد در هم و زل می زند به ران پاهاش که توی شلوارک شکل بهتری گرفته اند. تلفن را برمی دارد، شماره تارا را می گیرد، گوشی را روی بلندگو می گذارد و بعد می نشید روی صندلی میز آرایشش. همین که تارا تلفن را برمی دارد، شروع می کند به شانه کردن موهایش و غرولند کردن-های پیاپی: «داشتم حاضر می شدم برم شرکت... بابا الان دیگه شیش ماه شده... همه ش هم رعایت می کنم... ولی بازم شکم دارم... آخه بازوهام هم شل و افتاده است... من که رژیمم... ورزش هم که می کنم... پس چرا درست نمی شه؟!». تارا بعد از یک سکوت کوتاه، صدای آرامش بخشش را درست مثل شیر تازه ای که در قهوه بریزی، پهن می کند در فضای اتاق: «من که بهت گفتم ماساژ هم لازم داری! نگفتم؟!...».

یک چیزهایی در زندگی هست که برای رسیدن به نتیجه نیاز به اراده قوی و پشتکار دارد. راستش را بخواهید خودِ من تا حالا هیچ خوشبختی یک شبه و غیر قابل باوری نداشتم: یک شبه میلیاردر نشدم، یک شبه مدرک دکترای رشته دلخواهم را نگرفته ام، یک شبه جوان نشده ام و حتی یک شبه لاغر هم نشده ام. اصلا شما کسی را دیده اید که دلش نخواهد یک روز صبح که از خواب بیدار شد، ببیند لاغر شده؟! ماساژ لاغری هم یک شبه شما را لاغر نمی کند ولی به سرعت روند آن بسیار کمک می کند. تناسب اندام علاوه بر اینکه زیبایی شما را همیشگی می کند، به شدت برای سلامتتان ضروری است. برای همین است که همه دنیا دست به دست همه داده اند تا ما اهمیت تناسب اندام را درک کنیم و بالاخره یک جایی به آن تن بدهیم. به خودش که نه، به تلاش برای رسیدن به وزن ایده آل و اندام زیبا!

وقتی از ماساژ حرف می زنیم اولین چیزی که به ذهن آدم می رسد، یک آرامش ناب لابه لای بوی عود و صدای موسیقی آرامش بخش است. با این حال ماساژهای متفاوت کارکردهای مختلفی دارند. درست است که ماساژ برای کاهش درد، استرس، افسردگی، فشار خون، پاکسازی پوست و بهبود جریان خون انجام می‌شود، اما هر نوع از آن یک کاربرد ویژه تر هم دارد. داریم از ماساژ لاغری حرف می زنیم که می‌تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم اندازه بافت چربی را در بدن شما کاهش بدهد. خودتان را گول نزنید! بشکن هم نزنید! درِ آن پاکت چیپس را هم باز نکنید! رژیم غذایی مناسب، ورزش درست و ماساژ، سه گانه ای هستند که شما را به آن لاغری رویایی می رسانند. بنابراین اینکه فکر کنید می شود یک گوشه نشست و کیک شکلاتی خورد، ماساژ گرفت و لاغر شد، شوخی خیلی بامزه ای نیست!

 

 

چه کسی گفته شیرینی پزها چاق هستند؟!

چهارشنبه است. بوی کیک خام اینجای روز خودش را می زند به پختگی و می پیچد در فضای آشپزخانه. رکسانا دستکش های ابری مخصوص فر را دستش می کند و سینی های کوکی تازه را از توی فر برقی نسبتا بزرگ آشپزخانه اش بیرون می آورد که برای خنک شدن بروند روی حصیرهای فلزی کانتر جا خشک کنند.

 

 

بعد از توی فریزر ظرف بستنی وانیلی را برمی دارد و در مخلوط کن چَپه می کند. تقریبا همه کارهای سفارش امروز را انجام داده است. ساعت چهار بعد از ظهر باید سفارش ها را یکی یکی به دست مشتری ها برساند. کوکی ها برای کافه بالا شهری، کیک بستنی برای تولد دخترک شرق نشین و ترافل ها برای دورهمی هنریِ زنانه در یک گالری مرکز شهری... با این حال رکسانا همه چیز این روزهایش را مشغول پخت و پز و آرد و شکر نکرده است. از روزی که همکلاسی دانشگاهش را در تاکسی دیده بود، درست از همان لحظه ای که آن همکلاسی با چشم-های نسبتا براق و حالت نسبتا شاداب گفته بود: «خوب چاق شدیااااا... البته خب تو استاد کیک و کولوچه بودی همیشه...»، تصمیمش را گرفته بود.

 

 

همان روز بارها یک نفر توی مغزش تلنگر زده بود که: «اصلا کی گفته هر کی شیرینی می پزه باید چاق باشه؟! همینم مونده بود که شیرین به من بگه چاق!»... به یک روز نکشیده بود که خودش را رسانده بود به اولین و نزدیک ترین مرکز لاغری سمت خانه اش و فهمیده بود راه چاره فقط یک رژیم ساده نیست. ورزش لازم دارد، ماساژ می خواهد، سالم خوری هم هست. مربی ورزشی را برای یک روز درمیان هماهنگ کرده بود که در خانه به داد ورزش کردنش برسد؛ جای چیپس های وقت تلویزیون دیدن را با بروکلی و هویج حلقه حلقه عوض کرده بود و از آرایشگاه اینترنتی کلون برای بعد از ورزش ها سفارش ماساژور را ثبت کرده بود؛ و آن ماساژ لاغری بعد از کار روزانه و ورزش یکی از جذاب ترین دلخوشی های زندگی اش هم شده بود... حالا صدای دینگ دینگ پشت هم از گوشی حواسش را جمع کرده است که «کیه؟!». یک گروه تلگرامی جدید: «بچه های دانشکده». شیرین هم در لیست هست. رکسانا خنده اش را پنهان کرده در پشت چشم هایش و عکس پروفایلش را به جای آن شعر قدیمی به یک عکس تمام قد که دیروز گرفته بود، تغییر می دهد. استیکر سوت... استیکر هورا... و بعد شیرین که نوشته است: «وای رکسانا جون چه خوشحال شدم شما هم تو گروه هستی...».

ماساژ لاغری دقیقا چه کار می کند؟!

ماساژ لاغری خود انواع مختلفی دارد که ماساژور بر اساس نوع نیاز شما تصمیم می گیرد کدامم نوع آن را روی بدنتان پیاده کند. در هر صورت همه انواع این ماساژ برگرفته از طب فشاری است. یادتان هم باشد که همه نوع ماساژ در وهله اول باعث کاهش استرس در بدن شما می‌شوند. اگر هم فکر می کنید که هیچ وقت استرس نداشته اید و حالا دارید پوزخند می زنید که کدام استرس؟!، باید یادتان بیاندازم که هفته قبل صبح که از خواب بیدار شدید، حس می کرده اید اصلا نخوابیده بودید و عضله پشت پای چپتان هم بی دلیل درد میکرده است! در هر صورت کاهش استرس در درجه اول باعث می شود که حساسیت بدن به انسولین افزایش پیدا کند و همین مساله به کاهش وزن شما کمک می کند. بگذریم که برای بعضی از ما حتی تصور رژیم هم استرس آور است و ماساژ برای از بین بردن همین استرس هم کارایی دارد. خبر خوب این است که ماساژ لاغری در همان یکی دو جلسه اول تاثیرش را تا حد زیادی به شما نشان می دهد و این طوری خیالتان حسابی راحت می شود.

برای شروع یک ماساژ لاغری توسط ماساژورهای آرایشگاه اینترنتی کلون شما در محیط آرام خانه خودتان، با موسیقی و رایحه دلخواهتان آماده می شوید. ماساژور با توجه به ناحیه ای که قرار است روی آن تمرکز کند و میزان تجمع چربی در آن منطقه ممکن است از روغن‌های گیاهی یا ژل های لاغری برای بدنتان استفاده کند. پس اگر به گیاه خاصی آلرژی دارید، قبل از شروع کار این مساله را به ماساژورتان اطلاع دهید. همزمان با اینکه حرکات دست ماساژور روی بدن شما سرعت می گیرد، فشارهای یکنواخت و مستمر گردش خون را در بدن شما سریع می کند. در این مرحله ماساژ لاغری موفق می شود با شکستن سلول‌های چربی و بالا بردن متابولیسم در بدنتان به درمان چاقی شما کمک کند. یکی از مهم ترین کاربردهای این ماساژ شکل دهی به عضلات بدن است. بد نیست پس از پایان این نوع ماساژ برای از بین بردن سموم بدن یک دوش آب ولرم هم بگیرد و پس از آن مدتی به بدنتان استراحت بدهید. اگر سه تا چهار بار در هفته خودتان را به دستان ماساژور بسپرید، می توانید در عرض چند ماه به تناسب اندام رویایی دست پیدا کنید.

پسندیدم 6

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

رکسانا منم :))))))))))))))))))))))))))

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

منو خانه وارد شوید ثبت نام