ماساژ ریلکسی
ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی

اگر از خستگی جانِ تکان خوردن هم ندارید، ماساژ ریلکسی تنها راه چاره است. جمع دانش و هنر دستان ماساژور هر جور تنشی را از شما دور می کند تا ریلکس ترین باشید.

آویشن یک درمان برای پوست و مو

آویشن یک درمان برای پوست و مو

وقتی سرما می خورید همه به شما توصیه می کنند که آویشن دم کنید. هیچ می دانید خواص آویشن برای پوست و موی شما بسیار بیشتر از این حرف هاست که نادیده بگیریدش؟!

ماساژ درمانی

ماساژ درمانی

250,000 تومان

ثبت سفارش
ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی

150,000 تومان

ثبت سفارش

مانند پری روی آب شناور شوید!

یادش به خیر. وقتی کوچک بودیم و دنبال توپ توی کوچه ها می دویدیم؛ وقتی تمام لذت زندگی برایمان خلاصه می شد در شانه زدن موهای عروسکمان؛ وقتی بزرگ ترین مسئولیت تمام زندگی مان مسواک زدن بود و آن هم تک و توک خودمان را به خواب می زدیم که فرار کنیم از زیرش، یادش به خیر وقتی که تنمان راه می آمد با همه چیزمان. آن وقت ها همین که مادر دستی به سرمان می کشید و پدر موهایمان را نوازش می کرد، انگار دیگر هیچ چیزی از خدا نمی خواستیم و انقدر آرام می شدیم که خوابمان می برد. اصلا کی انقدر بزرگ شدیم که دیگر این نوازش های معمول به کارمان نیامد؟!

باور کنید یا نه، در دنیای آدم بزرگ  ها هم نوازش شکل و کارکرد جدید خودش را دارد. گوشتان را بیاورید جلو... جلوتر... حواستان را جمع کنید... داریم خودمان را برای ریلکسی با ماساژ آماده می  کنیم. در واقع هر چه بزرگ تر شدیم و مسئولیت هایمان جدی تر شدند، تنش ها و اضطراب هایمان هم مثل علف های هرز دور و برمان را گرفت و از تنه و شاخه هامان بالا آمد. می گویید وقت ماساژ را ندارید! کار و فشار کاری امانتان را بریده است! خانه داری و فکر درس های بچه ها هوش را از سرتان برده است! نترسید. ما در آرایشگاه اینترنتی کلون همه این ها را می دانیم و برای همین ها کنارتان ایستاده ایم:

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات، اسباب کشی

در اوج کارهای روزمره، درست وقتی پروژه جدیدی را قبول کرده ای و می خواهی حرفه ای رفتار کنی، همسرت با اخم های در هم رفته و گوشتِ تلخ می رسد خانه. خبر کوتاه است و یک جمله ای: «صابخونه خونه رو می خواد...». با همین یک جمله سطلی از آب یخ روی مغزت می ریزد و در دلت چند بار می گویی: «ای وااااای...». به یک ساعت نمی رسد که خودت را جمع و جور می کنی و فکر می کنی باید از کجا شروع کنم؟! از آگهی ها خانه باب دلتان را پیدا می کنید و کم کم در عرض دو هفته دونفری تمام زندگی را در ابعاد مینیمال توی جعبه هایی که هنوز بوی موز می دهند، بسته بندی می کنید. صبح ها را اختصاص داده ای به جمع آوری و ظهر تا شب روی پروژه کار می کنی. شب همین که می آیی خمیازه ای بکشی برای خودت، یادت می افتد ناهار فردا را حاضر نکرده ای و دوباره از جا بلند می شوی. بالاخره به هر زحمتی که هست و هر جور جان کندنی به خانه جدید می رسید و به قول مادرت آش و لاش می افتی یک گوشه دنج خانه. بدن درد و کوفتگی و بی خوابی سر شوخی را با اعصابت باز کرده اند و داری فکر می کنی شاید تنها راه چاره ماساژ ریلکسی باشد!... حالش را هم نداری؛ چون سخت ترین کار دنیا این است که بروی و ماساژ بگیری و همین که چشم هایت غرق لذت و آرامش شد، وقت تمام شود و دوباره راه بیافتی در خیابان های شلوغ شهر به سمت خانه. اصلا انگار هیچ کاری نکرده باشی.

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات، فیل

یک دفعه یاد آرایشگاه اینترنتی کلون می افتی. دستت را می کشی به یک گوشه و تلفنت را برمی داری و درخواست ماساژ ریلکسی را برای فردا ثبت می کنی. فردا از راه می رسد و ماساژور زنگ خانه را می زند و تنت را از این همه ناملایمت نجات می دهد. بعد خداحافظی می کند و وقتی می رود تو در خانه خودت، در لباس های راحتی ات و در رختخواب خودت دوباره خواب شیرین آرامش را بعد آن همه تنش تجربه می کنی.

ماساژ ریلکسی شاید تنها روش درمانی باشد که به کیفیت حال جسمی و روانی یک انسان به صورت همزمان اهمیت می دهد. حالا که تصمیم به تجربه اش گرفتید، بد نیست با سه نوع ماساژ ریلکسی در آرایشگاه اینترنتی کلون یعنی تایلندی، روسی و سوئدی آشنا شوید:

بر کول فیل های سفید تا سرزمین معابد دوان شوید!

حساب کنید یک روز که تمام عضلاتتان را خستگی پر کرده و هیچ کورسویی به سمت امید ندارید، همین طور که روی تختتان ولو شده اید، یک نور معجزه آسا از پنجره اتاق تو بیاید و گرمایش را پهن کند بر تنتان. بعد صدها فرشته کوچک با آن انگشتان ریز و گرمشان روی پوستتان رقص و پایکوبی راه بیاندازند. حدس شما درست نیست! از خواب و رویا و توهم حرف نمی زنیم! اینجا سخن از ماساژ تایلندی ست. ریلکس شدن با ماساژ تایلندی شاید آشناترین نوع ریلکسی برای گوش شما باشد. ماساژ تایلندی درواقع یک هنر شفابخش قدیمی برگرفته از طب سنتی چشم بادامی های عزیز است. جمله قبل چه چیزی را یادتان می اندازد؟! بله، هر چه از سمت چشم بادامی ها بیاید، اگر مستقیما به یوگا مربوط نباشد، قطعا آمیخته به مدیتیشن است و با روانتان سر و کار کامل دارد. باور کنید بیشتر از هزار سال است که در زیر پوست شهرهای تایلند، کنار چشمه ها و آب های جوشان با آن راهب های سخاوتمند نارنجی پوش، آدم های بوده اند که برای آرامش جسم و جان شما حتی بیشتر از خودتان فکر کرده اند. برای همین است که قوانین این ماساژ بارها و بارها تغییر کرده و در نهایت به شکل امروزی اش درآمده است. دارید پیش خودتان فکر می کنید:«ای بابا، یه خاله جان کَتی دارم که به اندازه هفت تا تایلندی ماساژم می ده...». آخرین بار را یادتان رفته؟! به همت دستان بی هنر خاله جان کتی، برادرتان سه روز از گردن درد نفس نمی کشید! راز بزرگی در میان نیست. بگذارید برایتان بگویم: « ماساژ تایلندی آمیزه ای از شخصیت شناسی، علم و هنر است.»؛ یعنی چون برای یک ماساژور حرفه ای خطوط دهگانه بدن شما از همه چیز مهم تر است، اول مشکلات بدنتان را لمس می کند، بعد با استفاده از نیرو و دانش خود، انرژی مورد نیاز برای شاداب شدنتان را به شما هدیه می دهد.

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات

اگر دنبال آرامش عضلات بدون فشار هستید، بهره بردن از جادوهای دست یک ماساژور تایلندی بهترین پیشنهاد است.

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات

در این ماساژ هنرمند اول با حرکات دست بدنتان را از سردی به سوی گرمی می برد و در نتیجه با افزایش جریان خون در عضلات بدنتان، موفق می شود غذای بیشتری به آنها برساند. وقتی ماهیچه ها غذای بیشتر و خوشمزه تری بخورند، آن همه اسید لاکتیک بی خودی که در خودشان ذخیره کرده بودند را دور می ریزند و شما خلاص می شوید.

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات

تازه اگر لاکتیک زیادی هم در کار نباشد، با این غذارسانی به عضلاتتان فرصت جوان شدن داده اید و چه چیزی شگفت انگیزتر از این؟! آن همه کوفتگی بعد از کار سنگین روزانه، آن همه خستگی و کسالت بعد از دلخوری های ماه گذشته و آن همه بدن درد بعد از ورزش سنگین با یک تای ماساژ واقعی با بدنتان خداحافظی می کند.

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات، خرس

تازه لمس نوازشی پوست شما با روغن های گیاهی، به سلول های پوستتان هم کمک می کند خودشان را احیا کنند. تا یادم نرفته برایتان بگویم که وقتی ماساژ تایلندی می گیرید، به طور اعجاب آوری تمرکزتان برای کارها بیشتر می شود. از روی تخت هم که بلند شوید، حس می کنید باری از روی دوشتان زمین گذاشته اید!

 

از خرسِ وجودتان عروسک روسیِ صدرنگ بسازید!

روی مبل نشسته اید و تمام حواستان را جمع تماشای سریال محبوبتان کرده اید که یک چیزی پشت کتفتان جیغ می زند. کمی خودتان را روی مبل صاف می کنید و خم می شوید که ظرف تخمه را از روی میز بردارید، دوباره پشت کتفتان یک چیز مشکوک جیغ می زند. مشغول تخمه خوردنید که درد می پیچد در همان نقطه و دست آخر تمام ملاحت و ظرافت زنانگی تان را در لحظه فراموش می کنید و داد می زنید: «آاااااااااای...». یک شبه که این شکلی نشده اید. رد پای مدت های طولانی بی توجهی به بدنتان را از همین جیغ و داد عضله ها می شود پیدا کرد. می دانم... لجتان از خودتان درآمده... احساس می کنید باید فکری به حال تنتان بکنید؟! یکی از پیشنهادات رویایی ما برای شما ماساژ ریلکسی به سبک روسی است. روس ها که تا قبل از جنگ جهانی دوم مثل خیلی از شما فکر می کردند ماساژ لوس بازی ست!

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات

بعد از جنگ کم کم به اهمیت ویژه آن در سلامتی و زندگی بخشی دوباره اش به جسم و روان پی بردند. بنابراین فیزیولوژیست های روس با مطالعات گسترده روی این هنر درمانی، به نتایج خارق العاده ای رسیدند. ماساژی که امروز به روسی مشهور شده برای افرادی که به دردهای عضلانی مزمن دچار شده اند و خستگی های روزمره شان را مثل لباس های شسته نشده در یک گوشه رختکن تلنبار کرده اند روی هم، معجزه می کند. می پرسید چه جوری؟! این جوری که ماساژور روان و جسم شما را در دست می گیرد، شما مثل مومی در دست او شکل می گیرید، کارتان با هم تمام می شود و شما آدم جدیدی می شوید که مدت هاست نبوده اید.

 

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات

اگر می خواهید جانتان را بسپرید به دست هنر روسی، خوب است برایتان از سه مرحله رویایی اش بیشتر بگوییم. اول از همه درمانگر شما با نوازش های آرام و ریلکس کننده ، بدنتان را آماده می کند. عضلات شما در این قسمت از سفر به روسیه، کم کم گرم می شوند و حالت روحی تان هم آرام تر می شود. کمی بعد حرکات دست ماساژورتان سریع تر و عمیق تر می شود. اینجای داستان گرمای بدنتان را بیشتر حس می کنید و با چشم های تان می بینید که هزار تکه دردِ رنگین کمانی از بدنتان بیرون می آیند و در حالی که دارند برایتان دست خداحافظی تکان می دهند از پنجره فرار می کنند. همین که آخرین درد را بدرقه کردید، ماساژور دوباره شروع می کند به حرکات آرام تر تا به آرامش سلامی دوباره کنید. اگر دنبال این ماساژ هستید و می خواهید معجزه اش را روی بدنتان تجربه کنید، باید بدانید علاوه بر اینکه گردش خونتان بهتر خواهد شد، کیفیت دم و بازدمتان هم به طور چشم گیری تغییر می کند. تکنیک های این ماساژ آنقدر ویژه و منحصر به فرد است که در هیچ سبک دیگری آن را ندیده اید؛ یادتان هم باشد که ادغام حرکات کششی و ارتعاشی این نوع از ماساژ با اصطکاکی که گرما را ایجاد می کند، روس هایی را که باید از سرما و یخ بندان محیطشان فرار کنند، دوباره به زندگی بر می گرداند، چه برسد به شما!

وایکینگی آفتاب نیمه شب را از سربگذرانید!

عصر از سرکار یک سره به سمت باشگاه ورزشی رفته اید و با مربی تمرین کرده اید. پیاده به سمت خانه برگشته اید و همین که در را باز کرده اید پیش خودتان گفته اید:

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات

«اگر هر کدوم از بچه ها رو یک زلزله 4 ریشتری هم در نظر بگیرم، قائدتا نباید همچین بلایی سر خونه می اومد...». آخر شب که آمده اید سرتان را روی بالش بگذارید، خوابتان پریده است و بیشتر از همیشه هشیارید. راستش را بخواهید خستگی وقتی پایش را از گلیمش درازتر کند، بی خوابی هم می آورد؛ اما می شود برای آخر هفته تان خودتان را به ماساژ سوئدی مهمان کنید. روغن ها و کرم های مخصوص ماساژ سوئدی وقتی با حرکات فوق العاده حرفه ایِ کششی، فشاری و لرزشی دستان ماساژور به عمق پوستتان نفوذ می کنند، از این همه تنش و خستگی روزمره نجاتتان می دهند. شاید باورتان نشود ولی کیفیت خوابی که بعد از این ماساژ تجربه می کنید آن قدر با خواب های قبلی تان متفاوت است که تازه می فهمید تا حالا اصلا نخوابیده بودید. وقتی خواب بهتری نصیبتان شد، افسردگی هم سراغتان نمی آید و زندگی روی آبی آسمانی  اش را بهتان نشان می دهد. راستی! تا حالا چه قدر درباره کورتیزول شنیده اید؟! با یک سرچ اینترنتی ساده متوجه می شوید که مقصر اصلی تمام تنش ها و استرس های زندگی تان همین آقای کورتیزول است. برای همین ما در دنیای امروز همیشه نیاز داریم چیزی باشد که سطح کورتیزول بدنمان را پایین بیاورد!

ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ روسی، کلون، آرامش عضلات، کلسترول

تعجب نکنید، یکی از مهم ترین راه های نجات همین ماساژ سوئدی است.

 

وقتی ماساژ سوئدی دریافت می کنید، علاوه بر آن آرامش روانی که باعث خواب بهترتان شده بود، خستگی، سفتی و گرفتگی عضلاتتان را از تنتان می گیرید و به سطل زباله می ریزید. تازه یک خبر خوب دیگر هم هست! سوئدی ها به مبتلایان میگرن و سردردهای عصبی بسیار فکر کرده اند و ماساژورها در طراحی حرکات این ماساژ از روش هایی برای بهبود گردش خون در تمام بدن شما استفاده می کنند. شاید فکر کنید چرا؟! مگر ما برای آن ها چه کار کرده ایم که این همه محبت دارند؟! سوئد را به یاد بیاورید؛ با شش ماه شب و شش ماه روز! بی خوابی در نیمی از سال و پرخوابی در نیمه دیگر سال بزرگ ترین رنج انسان های آن سرزمین است. یکی از دیگر اثرات مهم ماساژ سوئدی سم زدایی از بدن است ؛ با این حال یادتان باشد اگر می خواهید نتیجه را بیشتر کنید بهتر است در بیست و چهار ساعت اول پس از این ماساژ مقدار زیادی آب بنوشید و از مصرف کافئین و نیکوتین خودداری کنید.

 

 

پسندیدم 5

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

قیمت ماساژاتون خیلی ارزونه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست خوبم خیلی خوشحالیم که قیمت ها برای شما مناسب بوده... به دنیای زنان کلون خوش آمدید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چه جوری می تونیم ماساژ کادو بدیم به کس دیگه ای؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست خوبم سلام. لطفا با شماره های درج شده در انتهای همین صفحه از طریق تلفن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. با تشکر.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

قیمتها نسبت به جاهای دیگه گرون هستش

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

دوست عزیز شما خدمات برای آقایون هم دارید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست خوبم. خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون فقط برای خانم هاست و فقط هم توسط بانوان ارائه می شود.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام شما فقط ماساژور خانم دارید ؟ میشه یه آقای ماساژور برای خانمها بفرستید یا محدودیت دارید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست خوبم. خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون فقط برای خانم هاست و فقط توسط بانوان ارائه می شود.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام شما فقط ماساژور خانم دارید ؟ میشه یه آقای ماساژور برای خانمها بفرستید یا محدودیت دارید؟

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام . برای آقایون هم ماساژ دارید؟

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام . برای آقایون هم ماساژ دارید؟

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

منو خانه وارد شوید ثبت نام