احیای مو در منزل
احیای مو در منزل

احیای مو در منزل

موی شما همیشه به احیا نیاز دارد. انتخاب شما کدام است؟! ویتامینه، پروتئینه، کراتین یا ریباندینگ، بوتاکس مو| یا تراپی آن؟! در هر صورت می‌توانید از خدمات احیای موی حرفه‌ای در منزل کلون بهره ببرید.

اصول زیبایی شناسی چهره

اصول زیبایی شناسی چهره

شناخت اصول زیبایی شناسی چهره، به شما کمک می کند بتوانید در آرایش صورت شناخت درست تری از اجزای صورتتان داشته باشید.

بوتاکس مو(قیمت پایه)

بوتاکس مو(قیمت پایه)

3,800,000 تومان

ثبت سفارش
تراپی مو (مواد ایرانی)قیمت پایه

تراپی مو (مواد ایرانی)قیمت پایه

1,000,000 تومان

ثبت سفارش
تراپی مو (مواد خارجی)قیمت پایه

تراپی مو (مواد خارجی)قیمت پایه

2,500,000 تومان

ثبت سفارش
ریباندینگ

ریباندینگ

6,500,000 تومان

ثبت سفارش
کراتینه (قیمت پایه)

کراتینه (قیمت پایه)

600,000 تومان

ثبت سفارش

موهای شما عزیز مصر هستند، مومیایی شان کنید

در مصر باستان، شاید مثل هر دنیای باستانی دیگری، آنچه که بیش از همه چیز و همه کس ارزش داشت و قرار بود برای همه سال های دیگر حفظ شود، جان بی روح فرعون بود. حتما از مومیایی کردن بارها و بارها شنیده اید. حتما هر بار هم پیش خودتان فکر کرده اید که این مصری ها عجب ملت پیشرفته ای بوده اند. مومیایی روشی که یک جسم بی جان را برای مدت ها، حتی زیر خاک هم سالم نگه می دارد، واقعا هم روش اعجاب انگیزی بوده است. مصری ها معتقد بودند با این روش می توانند آن فرد را دوباره به زندگی برگردانند و برای این بازگشت به زندگی هر جور تلاشی را که به ذهنشان می رسید، با تمام وجود انجام می دادند. با این حال هر چه تلاش آنها برای احیای مردگانشان بی نتیجه باقی ماند، اما جرقه احیای بافت های مختلف انسانی از همان وقت کلید خورد و امروز اگر ما هنوز هیچ توفیقی در زنده نگه داشتن انسان ها نداشته باشیم، لااقل خیالمان از زندگی بخشیدن دوباره به موهایمان جمع شده است.

 

زیبایی مو، ریباندینگ ، کراتین، ویتامینه ، صافی مو، صافی ژاپنی ، صافی شلاقی، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

دسته موهای شما آن رشته های باریک و کنار هم نشسته ای که چهره استخوانی جمجمه تان را به شکل طبیعی و زیبا درمی آورند، همین جوری و یک شبه روی سرتان ظاهر نشده اند! بالاخره هر آدمی یا بهتر بگوییم هر زنی یک جایی از زندگی اش به این نتیجه می رسد که باید دستی به سر و شکل خودش بکشد. باید آن موهای کاموایی و کرک دارش را شانه بکشد؛ برای وزوز شدنشان فکری بکند یا مثلا رنگ و لعابی تازه به چهره روزمره اش در آینه بدهد. اصلا شاید هوس کند خودش را از یک شرقیِ مو فرفری به یک مو صافِ ژاپنی تبدیل کند. خب! طبیعتا شما برای دیدن تصویر بهتری از خود، آینه اتاقتان را عوض نمی کنید یا حتی سعی نمی کنید وقت رد شدن از کنار آن آینه خودتان را ندیده بگیرید.

 

زیبایی مو، ریباندینگ ، کراتین، ویتامینه ، صافی مو، صافی ژاپنی ، صافی شلاقی، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

هر آدمی با یک جنس خاص از مو به دنیا آمده، زندگی کرده و بزرگ شده است. شاید هزار بار رنگ و دکلره هم به موهایش زده باشد. شاید شما موهایتان را بلند کرده باشید یا کوتاهی اش را بیشتر دوست داشته باشید. اما هر جور که با این رشته های باریک روی سرتان رفتار کرده باشید، باز هم آنها نیازمند توجه و مراقبت شما هستند. این یعنی زیبایی مو همیشه برای ما مهم بوده است. انگار شما مادری باشید که کودکتان را بر سر گذاشته و می خواهد با خودش همه جا ببرد؛ پس این کودکان لطیف شما، نیازمند تغذیه سالم، آب و هوای درست، توجه و مهربانی و از خودگذشتگی مادرانه هستند. احیا یا زنده نگه داشتن جانِ مو یک امر حیاتی در راستای همین مادرانگی است. اصلا بیایید یک جور دیگر با ماجرا برخورد کنیم. فرض کنید موهای شما یک موجود جدا از شما باشد و شما پزشک معتمدش! برای حفظ سلامتی این موجود زنده چه پیشنهادی دارید؟! لابد به او توصیه می کنید به تغذیه اش اهمیت بدهد، بهداشت و پاکیزگی اش را رعایت کند تا از ابتلا به آسیب های جدی جلوگیری کند. در این صورت شما ویتامینه یا پروتئینه را به موهایتان پیشنهاد کرده اید. حالا اگر این موجود زنده کمی بد حال باشد و قامتش چین چین شده باشد یا اگر اصلا از ابتدای حیات کمرش یک قوز بی دلیل داشته باشد، بعد برای ویزیت بیاید پیش شما و بگوید می خواهم صاف و سرحال بایستم، باید به او ریباندینگ را پیشنهاد دهید. اما اگر قبل از اینکه پیش شما بیاید خودش را دکلره کرده باشد، تنها چاره اش کراتین است.

شبق مشکی شما ویتامینه می خواهد

 

زیبایی مو، ریباندینگ ، کراتین، ویتامینه ، صافی مو، صافی ژاپنی ، صافی شلاقی، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

از وقتی خیلی کوچک بود و چتری موهای سیاهش را می ریخت روی پیشانی، خاله جان می رفت و می آمد و برایش می خواند: «گیس داره قد کمون... از کمون بلندتره... از شبق مشکی تره...گیس اون شونه می خواد... شونه فیروزه می خواد...». راستش را بخواهید از همان وقت ها بود که موهای سیاه و بلندش برای خودش مهم شد و حالا که یک زن وارسته شده هم، هر چیزی را فراموش کند، ماهی یکبار ویتامینه یا پروتئینه و اهمیت دادن به زندگی موهایش از یادش نمی رود. سولماز از وقتی پزشکی اش را تمام کرد، در فرصت درس خواندن برای تخصص باز هم موهایش از یادش نرفته است. با این حال سولماز خلوت و آرامش خانه خودش را بیشتر از هر چیزی دوست دارد. برای همین است که هر ماه وقت رسیدگی به موهایش که می رسد، با ثبت سفارش در آرایشگاه اینترنتی کلون، لذت تجربه حضور آرایشگر در آرامش اتاق خودش، با موزیک متن دلخواه خودش را با چیزی جایگزین نمی کند. بعد وقتی ارایشگر کلون به خانه اش می رسد و موهایش را ویتامینه می کند، همان وقت که موهایش را سشوار کشیده تحویلش می دهد، سولماز با آن چشم های مشکی و براق، با آن خال ریز بالای لبش، با آن موهای صاف و بی غل و غش، پری وار روی مبل سبز گوشه اتاقش می نشیند، کتابش را برمی دارد و همین طور که نیم نگاهی به پشت پنجره دارد، بوی خوش موهای تازه شده اش را با هر دم و بازدمی در کامش جاودانه می کند.

 

زیبایی مو، ریباندینگ ، کراتین، ویتامینه ، صافی مو، صافی ژاپنی ، صافی شلاقی، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

یکی از راه های اهمیت دادن به مو، ویتامینه آن با استفاده از مواد درست و تخصص یک فرد حرفه ای است. گاهی اوقات موهای شما کم آب و خشک می شوند، گاهی قرار است در هفته های آینده موهایتان را دکلره یا فر مدت دار کنید و می خواهید امکان آسیب را به صفر برسانید. گاهی هم پیش می آید که برق موهایتان کم شده و گاهی هم فقط همان اهمیت دادن به مو مد نظر شماست، در همه این موارد چاره کار یک ویتامینه یا پروتئینه اساسی است. بعد از ویتامینه یا پروتئینه بافت و جنس موهای شما تا آنجا که می تواند لطیف و دوست داشتنی می شود. یادتان نرود که برای تاثیر هر چه بیشتر ویتامینه و پروتئینه بر مو، بهتر است هر ماه یک بار (به شکل یکی در میان) این کار را تکرار کنید.

خداحافظی با موهای گره دار؛ این بار میترا باشید

 

زیبایی مو، ریباندینگ ، کراتین، ویتامینه ، صافی مو، صافی ژاپنی ، صافی شلاقی، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

عصر میترا با پرستارِ مانلی در آشپزخانه خلوت کرده و چای می نوشند. آتنا همین طور که موهای مانلی را می بافد، برایش از اولین تجربه آمبره کردن موهایش آن هم در خانه خودش حرف می زند. آن وقت میترا هم با خنده آمیخته به شیطنت می گوید: «منم خیلی دوست دارم موهام رو کراتینه کنم...». آتنا حرف میترا را روی هوا می زند: «وای چه خوب... یه حال اساسی به موهات می دی...». این جوری ست که میترا و آتنا با هم سفارش کراتین را برای فردا صبح در آرایشگاه اینترنتی کلون  ثبت می کنند.... صبح آرایشگر کلون که می رسد، وقتِ کار سه تایی با هم گپ و گفت می کنند و از مدل های مختلف لباس شب حرف می زنند... شب وقتی علیرضا از راه می رسد و همه با هم دور تلویزیون جمع می شوند تا کارتون مورد علاقه مانلی را تماشا کنند، مانلی همین جور که نشسته است روی پای میترا و فرشته خواب دارد بر پشت پلک هایش سوار می شود، دستش را مرتب مثل شانه ای که از آسمان ها آمده باشد، لای موهای مادرش می برد و بیرون می آورد. بعد قبل از این که فرشته خواب بوسه آخر را روی پلک هایش بگذارد، می گوید: «مامان موهات خیلی قشنگ  شده...».

کراتین یک پروتئین حیاتی در بافت مو است که به شفافیت، درخشندگی و صافی آن منجر می شود. در واقع اگر شما موهای فری دارید، کراتین موجود در بافت موی شما اندک است. بنابراین با تزریق این پروتئین به ساختار عمقی مو، می توانید صاحب موهای صاف شوید. همین صافی مو و همین تزریق کراتین وقتی موهایتان آسیب هم دیده باشد، می تواند نجاتتان دهد؛ این یعنی کراتین کردن علاوه بر صافی مو به احیای موهای شما هم کمک می کند. مواد مختلفی برای این کار وجود دارد. گاهی نیاز به 50 درصد صافی و 50 درصد احیا دارید، گاهی فقط صافی مد نظر شماست یا فقط زنده سازی. بنابراین بهتر است قبل از رسیدن آرایشگر کلون، مشکل اصلی موهایتان را با او در میان گذاشته یا تشخیص آن را بر عهده خود مشاوران کلون بگذارید.

 

 

موهایی صاف، ایستاده و با صلابت

چند روزی است که پریا بعد از سشوار کشیدن و صاف کردن موهایش، مدام فکر می کند: «بد نیست موهام همیشه صاف باشه هاااا...». از وقتی هم که گربه مادرِ پرشین اش زایمان کرده، وقت بیشتری برای رسیدگی به بچه گربه ها احتیاج دارد و گاهی نمی تواند تنهایشان بگذارد. راستش را بخواهید خیلی هم دلش نمی آید تماشای این لحظات ویژه کودکی بچه گربه ها را حتی برای چند ساعت از دست بدهد. پریا که همیشه از عاشقان تی.آر.ایکس بوده، یک روز درمیان منتظر کاملیا(مربی اش) در باشگاه خانگی اش می نشیند تا با هم تمرین کنند. امروز وقتی کاملیا می رسد و شروع می کنند به تمرین، پریا همین طور که از کش های تی.آر.ایکس معلق شده، می گوید: «سفارش رو که ثبت می کنی هر سرویسی لازم داشته باشی، با زمان دلخواهت انتخاب می کنی.. من همیشه همین کار رو می کنم.». کاملیا جواب می دهد: « مراقب استایل پات باش...گفتی کلون هر جور کار آرایشی داشته باشیم توی خونه انجام می ده برامون؟!»... پریا سر تایید تکان می دهد؛ و این شکلی ست که در کمتر از 24 ساعت پریا موهای صاف شلاقی اش را می ریزد دور شانه هاش و شیکا، گربه مادر، را بغل می کند و می نشیند روبه روی تلویزیون تا اختتامیه مسابقات پاتیناژ را با هم نگاه کنند.

 

زیبایی مو، ریباندینگ ، کراتین، ویتامینه ، صافی مو، صافی ژاپنی ، صافی شلاقی، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

اگر فکر می کنید موهای شما به صافی صد در صدی احتیاج دارد، اگر از حالت موهایتان خسته شده اید و می خواهید برای مدت ها موی صافی داشته باشید که با یک بادِ ساده سشوار خشک می شود و دیگر نیازی به ساعت ها برس و سشوار کشیدن ندارد، ریباندینگ یا صافی شلاقی تنها گزینه شماست. به یاد داشته باشید که روش کار در ریباندینگ بسیار شبیه کراتینه است اما موادی که در ریباندینگ استفاده می شود، کاملا متفاوت است. این روش برای افرادی مناسب است که قبلا موهایشان را روشن نکرده، از دکلره استفاده نکرده و قصد استفاده از این مواد را هم ندارند. بنابراین در یک جمله می شود گفت: «ریباندینگ بیشترین تاثیر را روی موهای طبیعی شما خواهد داشت!». صافی مو ژاپنی در این روش غیر قابل برگشت است و بنابراین تا زمانی که ریشه موهای شما رشد کند، روی موی شما با یک تاثیر ماندگار باقی خواهد ماند.

 

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

یک احیای درست موی شما را از ریشه زنده می کند

چرا باید موهایمان را ویتامینه کنیم؟!

چه وقت قیمت ها در کلون تغییر می کند؟!

موهایتان را برای یک عمر بیمه کنید

پسندیدم 13

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عالی

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

خوشحالیم نظر شما را جلب می کنیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

واقعا عالی

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

واقعا خوشحالیم که حستون اینه :)

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ارايشگاه اينترنتي كلون أيده هاي خوبتون براي مو بسيار جالب بود

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ارايشگاه اينترنتي كلون أيده هاي خوبتون براي مو بسيار جالب بود

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خوشحالیم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خیلی هم خوب

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خیلی هم خوب

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام خسته نباشيد من كه هميشه براي سوالات ارايشي كه دارم به سايت خوب كلون مراجعه مي كنم ميشه لطفا يك توضيحي راجع به ريباندينگ بدين؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

اگر فکر می کنید موهای شما به صافی صد در صدی احتیاج دارد، اگر از حالت موهایتان خسته شده اید و می خواهید برای مدت ها موی صافی داشته باشید که با یک بادِ ساده سشوار خشک می شود و دیگر نیازی به ساعت ها برس و سشوار کشیدن ندارد، ریباندینگ یا صافی شلاقی تنها گزینه شماست. به یاد داشته باشید که روش کار در ریباندینگ بسیار شبیه کراتینه است اما موادی که در ریباندینگ استفاده می شود، کاملا متفاوت است. این روش برای افرادی مناسب است که قبلا موهایشان را روشن نکرده، از دکلره استفاده نکرده و قصد استفاده از این مواد را هم ندارند. بنابراین در یک جمله می شود گفت: «ریباندینگ بیشترین تاثیر را روی موهای طبیعی شما خواهد داشت!». صافی مو ژاپنی در این روش غیر قابل برگشت است و بنابراین تا زمانی که ریشه موهای شما رشد کند، روی موی شما با یک تاثیر ماندگار باقی خواهد ماند.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

لطفا بفرماييد كراتينه كردن موب بچه ها هم جزو خدمات كلون هست يا خير

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام. سرویس های کلون برای کودکان شامل شینیون کودک، براشینگ و کرلی، کوتاهی مو و بافت موی کودک هست. حواستون باشه که کراتین مو برای افراد زیر 18سال توصیه نمی شه دوست نازنینم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

پسنديدم اقدام ميكنم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

در کنار شما ایم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

پسندیدم عالی بود به اطرافیان پیشنهاد میکنم استفاده کنند.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بی صبرانه منتظر حضور اطرافیان شما برای پیوستن به خانواده بزرگ کلون هستیم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مطلب مفید بود. با آرزوی موفقیت برای کلون

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

زيبايى موهايم را به كلون ميسپارم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

کلون با افتخار زیبایی شما رو به عهده می گیره عزیز دلم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

كلون تجربه اى جديداست امتحان ميكنم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چه عالی که آغوشتون برای تجربه های جدید بازه عزیزم ... در خدمتیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

كلون روش جديديست استفاده ميكنيم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

از استقبال شما برای تغییر در زندگی روزمره استقبال می کنیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کراتینه رو برای موهای لخت هم توصیه میکنید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام عزیزم. چه سوال خوبی. بله حتما توصیه می کنیم. کراتین فقط برای صاف کردن موها نیست. یکی از مهم ترین کارهایی که کراتینه مو برای شما انجام می ده، جان بخشی دوباره به موهای شماست. برای همین به کار کراتین کردن مو، احیا می گیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار مفید 🤍 خیلی آموزشی بود و بسیار زیاد م برای آرایشگری که مبتدی هستم هستن خیلی خوب

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار مفید 🤍 خیلی آموزشی بود و بسیار زیاد م برای آرایشگری که مبتدی هستم هستن خیلی خوب

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار مفید 🤍 خیلی آموزشی بود و بسیار زیاد م برای آرایشگری که مبتدی هستم هستن خیلی خوب

منو خانه وارد شوید ثبت نام