خدمات کوتاهی مو (کوپ مو)
خدمات کوتاهی مو (کوپ مو)

خدمات کوتاهی مو (کوپ مو)

کدام مدل زنانه مو را بیشتر می‌پسندید؟ هر مدلی که باشد با متخصصان 100% حرفه‌ای کوتاهی مو و کوپ مو و خدمات کوتاهی مو در منزل در کلون می‌توانید به مدل موی دلخواه خود دست پیدا کنید.

تابستان از راه رسید

تابستان از راه رسید

تابستان مثل هر فصل دیگری که ناچار به آمدن است، از راه رسیده است. اسموتی خنک آلبالو و نعناع از شما، یک دنیا خوش گذرانی با آرایشگاه اینترنتی کلون.

کوپ مو به همراه براشینگ

کوپ مو به همراه براشینگ

350,000 تومان

ثبت سفارش
کوتاهی مو

کوتاهی مو

250,000 تومان

ثبت سفارش
کوتاهی مو با ماشین به همراه براشینگ

کوتاهی مو با ماشین به همراه براشینگ

400,000 تومان

ثبت سفارش

شما درختید و کوتاهی مو هرس برگ هایتان!

اگر در شهرهای بزرگ زندگی کنید، برگ ریزان پاییز که از سرتان بگذرد، یک روز صبح که از خواب بیدار شوید و خیابان محل زندگیتان را از پشت پنجره نگاه کنید، روی زمین را شاخه های ریز ریز و انبوه شده بر هم پوشانده است. اگر در شهرهای کوچک تر و خوش آب و هوا هم زندگی کنید، هرس درختان جز نوید زمستان، گاه مژده رسیدن تابستان هم می دهد. انگار جهان اطرافتان برای تغییری دوباره خودش را یک سره عوض کند... و اگر شما برای طراوتتان ارزش قائل باشید، باید برگ هایتان را گاه به گاه هرس کنید!

کوتاهی مو یعنی همان شاخه های ما، فصل نمی شناسد؛ اصلا مو هر جوری که باشد برای حیات خود نیاز دارد به این چیدن های پیاپی. چه از طرفداران موهای بلند و صاف باشید، چه از عاشقان همیشگی فر و پیچ های تاب در تاب، چه دل خسته موهای کلاسیک و کوتاه، همیشه و همیشه برای دل خودتان هم که نباشد، برای سلامت موهایتان کارتان به آرایشگری و کوتاهی مو می افتد. اصلا از قدیم کوتاهی مو آن هم به صورت یک باره برای زنان نشانه تغییرات بزرگ هم بوده است.

کوتاهی مو، کلون ، آرایشگاه اینترنتی ، کوتاهی مو در خانه ، مدل موتاهی مو

«به این راحتی ها هم که نیست... من خیلی وقته که برای اینجور کارا وقت ندارم...»؛ «الان یه ماهه تصمیم گرفتم نوک این موهام رو بچینم، وقت نمی کنم... می دونم آخرش هم باید بگم مامانم بیاد کج کج زیرش رو برام کوتاه کنه...»؛ «برم سرچ کنم کوتاهی مو در خانه! شاید بتونم خودم کوتاهش کنم!»، «تا وقتی کنکورم رو بدم فرصت نمی کنم برم آرایشگاه...»؛ «دلتون خوشه هااا؟» بله؛ دلمان خوش است. خیالمان هم تخت و راحت؛ چون ما در آرایشگاه اینترنتی کلون از همه بهانه های شما برای کوتاهی موهایمان فاصله گرفته ایم:

ترم آخر با بیست و چهار واحد که هشت تای آن پایان نامه است از یک طرف و طرف دیگر عروسی دخترخاله عزیزتر از جان که هنوز باورتان نمی شود کی انقدر بزرگ شد. چند شب پیش، درست نیمه های شب، لای تاریکی های خانه، وقت خواندن درس هایتان در نور پر رنگ چراغ مطالعه، چشمتان افتاده به یک دسته موخوره که کنار هم لای موهایتان جا خشک کرده اند. رعایت خواب پدرتان را کرده اید که جیغ بنفش نکشیدید؛ ولی غصه اش مانده در گلویتان. مادر هم چند بار گوشزد کرده که برای انتخاب مدل کوتاهی موهایش برای آن شب رویایی عروسی باید حتما کنارش باشید، حق هم دارد. ساعت نزدیک سه صبح شده! باید هرچه زودتر خودتان را از این همه استرس خلاص کنید. فکر این ها درس خواندنتان را هم مختل کرده است. خبر بد: «در این ساعت از شب، هیچ کس، در هیچ آرایشگاهی، بیدار و منتظر وقت دادن به شما نیست!»... خبر خوب: « آرایشگاه اینترنتی کلون ساعت نمی شناسد!»

«ساعت نزدیک سه و ده دقیقه صبح برای فردا آرایشگاه اینترنتی کلون را خبر کرده اید: کلون لطفا به فکر کوتاهی مو در خانه باش! صبح از راه می رسد، آرایشگر زنگ خانه تان را می زند، موخوره هایتان را به زباله دان تاریخ می فرستد و با هم برای مادر مدل موهای بی نظیری انتخاب می کنید. خبر خوب تر: «راحت شدید!»

برای همه خانم ها (به خصوص جوان ترها) کوتاهی مو از تصمیم های سخت روزگار است. آن هم اگر موهای بلندی داشته باشند که سال هاست قیچی نخورده و عمری پای بلند شدنش رفته است. موهای سارا از وقتی هجده ساله بوده تا امروز که تولد سی سالگیش را جشن می گیرد، کوتاه نشده است. سارا در تمام این سال ها موهایش را صاف و یک دست سشوار می کشیده و گاهی در یک مهمانی آخر هفته ای آنها را در یک سمت شانه اش جمع می کرده و می بافته است. اما حالا در آستانه سی سالگی یک شبه به این نتیجه رسیده است که این من نیستم! موهای او با آن روحیه شلوغ و سرحال و با آن دنیای آبی فیروزه ای که در ذهنش دارد، حتما باید چیزی فراتر از این همه سادگی باشد.

کوتاهی مو، کلون ، آرایشگاه اینترنتی ، کوتاهی مو در خانه ، مدل موتاهی مو

 

شاید شما مثل سارا نباشید، شاید هم باشید... اصلا شاید چیزی باشید میان سارا بودن و نبودن! یعنی در حال حاضر که این مطلب را می خوانید، برای کوتاهی مو یا بلند نگه داشتن آن مرددترین زن دنیای اطراف خودتان باشید! صبر کنید! کلون تصمیم را برایتان آسان می کند:

کوتاهی مو؛ چرا؟!

کوتاهی مو برای بسیاری از زنان یک جور تنوع دل چسب محسوب می شود؛ اما جدا از این دلچسبی و مهم تر از همه چیز کوتاهی مو ، اهمیت دادن به بهداشت و سلامت مو و پوست سر است. متاسفم که این را می گویم ولی بر خلاف آنچه که از قدیم مادربزرگ ها به ما گفته اند، کوتاهی مو هیچ تاثیری در رشد سریع تر موهای شما ندارد؛ چون وقتی مو را کوتاه می کنیم، عملا نمی توانیم تاثیری روی فولیکول های آن در پوست سر بگذاریم. اما خبر خوشایند این است که کوتاهی مو چون باعث می شود ساقه موهایتان سالم تر باقی بماند، قطعا در سلامت موی شما موثر است؛ موی سالم هم رشد بیشتری به دنبال دارد.

یادتان باشد که موخوره بلای جان مو است و باز یادتان باشد که موخوره هیچ چاره ای به جز کوتاهی مو ندارد. ماسک ها، روغن های گیاهی و درمان های خانگی بی شماری که برای درمان موخوره به شما پیشنهاد می شوند، فقط در صورتی کارساز هستند که بخواهید از ابتلا به آن جلوگیری کنید؛ پس اگر دچارش شده باشید، تنها راه نجات کوتاهی مو است. دکلره کردن های پیاپی یا فر کردن های غیر اصولی که در سال های قبل به جای کمک گرفتن از متخصص این کار، برای دل خوش شدن دخترعموی غیرحرفه ای تان انجام داده اید، چنان به بافت ساقه موی شما آسیب زده که رفته رفته جنس آن را نازک، ضعیف و شکننده کرده و حالا اگر کوتاهشان نکنید یک روز باید وقت برس کشیدن، نمایش رقصیدن خرده خرده های موهای عزیزتان را که در هوا پخش می شوند، تماشا کنید!

برای کوتاهی مو در خانه توسط آرایشگاه اینترنتی کلون اینجا کلیک کنید!

کوتاهی مو؛ چه قدر؟!

 

کوتاهی مو، کلون ، آرایشگاه اینترنتی ، کوتاهی مو در خانه ، مدل موتاهی مو

 

اگر موهایتان را خیلی کوتاه و به اصطلاح عامیانه پسرانه بزنید، دیگر خبری از گوجه کردن، دم اسبی، مدل موی خرگوشی و بافت نیست.

بنابراین باید بدانید که موهای خیلی کوتاه، حداقل تا مدتی فقط به یک شکل و اندازه باقی می ماند و قدرت مانور شما منحصر به سنجاق سر، تِل یا توربان می شود. در واقع اگر از عاشقان گیس و بافت مو هستید، این اندازه کوتاهی ممکن است شما را با مشکل رو به رو کند. با این حال به یاد داشته باشید که تغییرات اساسی از ویژگی های زنان مستقل است. از سمت دیگر بدانید که این نوع از کوتاهی مو برای هر جنسی از مو جواب می دهد.

اگر هنوز هم مردد هستید، دست نگه دارید و تغییر ناگهانی را فراموش کنید. همیشه برای کوتاهی مو فرصت هست. ابتدا موهایتان را از کمر به شانه برسانید و بعدتر برای کوتاهی مو آن هم بیش از اندازه! تصمیم بگیرید.

 

کوتاهی مو؛ چه مدلی؟!

همه خانم ها روی موهایشان حساس هستند و کوتاهی مو مانند بسیاری از امور آرایشی دیگر حرکتی کاملا هنری است و قوانین خاص خودش را دارد. اگر این مطلب را تا اینجا خوانده اید و هنوز قانع نشده اید، شاید بد نباشد اصول تناسب چهره زنانه و مو را بیشتر بررسی کنیم. به طور کلی شکل صورت به چند دسته تقسیم می شود: صورت های مربعی، گرد، بیضی و لوزی. هر کدام از این چهره ها با مدل کوتاهی موی  خاصی سازگار است:

 

کوتاهی مو، کلون ، آرایشگاه اینترنتی ، کوتاهی مو در خانه ، مدل موتاهی مو

 

برای کوتاهی مو در خانه توسط آرایشگاه اینترنتی کلون اینجا کلیک کنید!

 

کوتاهی مو برای صورت های مربعی

اگر خودتان را فردی با صورت مربع شکل می دانید، احتیاج دارید مدل کوتاهی مویی را انتخاب کنید که حالت چهره شما را کمی کشیده تر نشان دهد. این کار کمک می کند، با مشکل بزرگی که همه زنان صورت مربعی دارند، مبارزه کنید: «خدای من... همیشه صورتم خیلی چاق تر از واقعیت به نظر میاد...». بنابراین باید در مدل کوتاهی موی موجود در آلبوم آرایشگر (یا سرچ های اینترنتی)، سراغ مدل‌های بلندتر بروید. سعی کنید همیشه در اطراف صورت، موهایتان را صاف نگهدارید و حتی آنها را با شیبی ملایم به سمت صورت حالت دهید. از سمتی مدل کوتاهی موی ساده و بلند که تا روی شانه شما بیاید هم می تواند کمک کننده باشد. اگر پیشانی شما عرض بیشتری دارد باید از چتری های کم پشت استفاده کنید و اگر چانه بزرگتری دارید، موها را به صورت لایه لایه به سمت آن حالت دهید تا فک باریک تری داشته باشید. هیچ وقت موهایتان را خیلی کوتاه نکنید! مدل کوتاهی موی بسیار کوتاه، مربعِ صورت شما را پهن تر نشان می دهد.

 

کوتاهی مو، کلون ، آرایشگاه اینترنتی ، کوتاهی مو در خانه ، مدل موتاهی مو

 

کوتاهی مو برای صورت های گرد

تا حالا از خُرد کردن موها چیزی شنیده اید؟! مدل های نسبتا بلند و خرد شده با قیچی های مخصوص آرایشگری، ویژه شما صورت گردهاست. درست مثل صورت مربعی ها، صورت گردها هم همیشه دارند تلاش می کنند چاقی صورتشان را با مدل کوتاهی مو و آرایش کمتر کنند. اگر صورت شما گرد است، باید مدل هایی را انتخاب کنید که کمک می کنند گردی به سمت کشیدگی تمایل پیدا کند. درست حدس زدید: چتری برای صورت های گرد معجزه می کند. البته به این شرط که اندازه مو را حداقل تا خط چانه تان نگه دارید وکوتاه ترش نکنید. چتری هایتان را فر نکنید و صاف نگهشان دارید؛ چون پف زیاد موهای شما در قسمت چتری، توازن صورت را برهم می زند. شما هم نباید موهایتان را بیش از اندازه کوتاه کنید. راستی تا یادم نرفته بگویم که دمِ اسبی های سفت که موها را به شدت به سمت عقب می کشد، بدجوری به شما نمی آیند!


 

کوتاهی مو، کلون ، آرایشگاه اینترنتی ، کوتاهی مو در خانه ، مدل موتاهی مو

 

 

 

کوتاهی مو برای صورت های بیضی

اگر صورتتان به شکل یک بیضی باشد، شما از جمله خوشبخت ترین زنان در آرایش مو محسوب می شوید که چهره تان تقریبا با هر مدل مویی سازگاری دارد.

 

کوتاهی مو، کلون ، آرایشگاه اینترنتی ، کوتاهی مو در خانه ، مدل موتاهی مو

 

با این حال انتخاب گوشواره های باریک و بلند وزن صورتتان را به هم می زند. مدل کوتاهی موی خیلی کوتاه، خیلی بلند، متوسط و روی شانه، همه و همه برای شما مناسب هستند.

 

کوتاهی مو، کلون ، آرایشگاه اینترنتی ، کوتاهی مو در خانه ، مدل موتاهی مو

 

کوتاهی مو برای صورت های لوزی

صورت لوزی ها در انتخاب مدل کوتاهی مو تقریبا آزاد هستند. این شکل از صورت با هر جنس مویی هم سازگاری دارد: کوتاه و انگلیسی، فرفری و روی شانه، صاف و بلند، توپی و آلمانی و ... . یادتان باشد اگر موهای صافی دارید که تا سرشانه ها بلندشان کرده اید، حتما باید آن ها را لایه لایه کوتاه کنید. ترکیب موهای صاف مصری، برای شما مناسب نیست. چون استخوان گونه را پهن و پیشانی را بیش از اندازه باریک نشان می دهد.

 

 

برای کوتاهی مو در خانه توسط آرایشگاه اینترنتی کلون اینجا کلیک کنید!

 

 

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

تقویت مو، راحت ترین کار دنیا

رهایی از موخوره ها

اگر با موی خیس می خوابید، بخوانید

مراقبت از مو در زمستان

 

پسندیدم 17

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

من مدت طولانی است که دارم مطالب شما را دنبال می کنم. این مطلب جزء مطالب مورد علاقه من است.

کاربر مهمان پسندیدم 4

من هم

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

خیلی خوشحالیم که نظر شما را جلب کرده ایم

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

اگر کوتاهی مو باماشین بخواهیم ولی براشینگ نه، چطور میشه ثبت کرد درخاستو

مدیریت وب سایت پسندیدم 4

سلام. دوست خوبم برای کوتاه کردن مو به کمک ماشین، موهای شما باید در صاف ترین حالت ممکن قرار داشته باشد؛ بنابراین قبل از کوتاهی با ماشین ما باید موهای شما را به کمک براشینگ صاف کنیم. در نتیجه سفارش کوتاهی مو با ماشین بدون براشینگ ممکن نیست.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

سلام

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

سلام، من سفارش کوتاهی مو داشتم، مبلغ از حسابم کسر شد ولی ارور داد

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

سلام دوست خوبم. حتما بررسی می کنیم و بهتون اطلاع می دیم.

کاربر مهمان پسندیدم 4 | پاسخ

واقعا برای تمامی نوشته هاتون شخصیت پردازی کردید؟؟؟؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 3

بله دوست عزیزم. گروه تولید محتوای کلون برای تمامی سرویس های آرایشی و ماساژ قصه سازی و شخصیت پردازی کرده است. با ما بمانید :)

کاربر مهمان پسندیدم 5 | پاسخ

کوتاه کردن شاخه های ما فصل نمی شناسد

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

همین طوره عزیزم:)

کاربر مهمان پسندیدم 5 | پاسخ

من از این سرویس شما استفاده کردم و راضی بودم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

چه عالی... امیدواریم از سرویس های دیگر آرایشگاه اینترنتی کلون هم استفاده کنید و لذت ببرید

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

موفق باشيد

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی ممنون از شما دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 5 | پاسخ

قصه قشنگی بود

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

خوشحالیم که نظر شما را جلب کرده ایم

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

موفق و سربلند و سر افراز باشيد

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

در کنار دوستان عزیزی مثل شما

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

چقدر مطلب کارایی است... موفق باشید

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

ممنونم دوست خوبم. با کلون همراه باشید.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

ارزوی موفقیت روز افزون برای تیم ارایشگاه اینترنتی کلون

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

ممنون از شما دوست عزیز... همراه کلون بمانید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

👍

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

شما خیلی خوبید کارهاتون عالیه

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

لطف شما دل ما رو گرم کرد دوست نازنینم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خیلی هم عالی 👌

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

ممنون از لطف شما

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

سلام از نطررقیمت عالی ....هررفردی ۳ماه یکبار باید یه نوک زنی مو انجام بده ...حالا بماند که کوتاهی مدل دار بخواددانجام بده ...چونددر سلامتی مو خیلی تاثیررگذار ...ممنون اززکلون..

مدیریت وب سایت پسندیدم 3

سلام دوست خوبم. بله بسیاری از ارایشگران به کوتاهی مو هر سه ماه یک بار و عده دیگر فاصله زمانی یک ماهه را پیشنهاد می کنند. ممنون که همراه کلون هستید.

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

سلام خسته نباشید

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

وای عالی بود چقدر مطالبتون خوبه❤❤❤

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

ممنونم دوست خوبم پیام شما حال دل ما رو خوش کرد... با کلون همراه باشید.

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

ممنون از ابتکارتون در این زمینه❤❤

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

ممنون دوست خوبم ... خوشحالیم که می خوانیدمان

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

بسیار کاربردی و راحت هست

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

خیلی ممنون از آرایشگاه اینترنتی کلون، از خدماتتون راضی هستم.

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

در خدمتتون هستیم دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 3 | پاسخ

سلام، من خییییلییییییییییی راضی ام از خدمات کوتاهی موو در منزلتون ، مرسی هم زمان ارائه اش خوب بود هم از نتیجه اش راضی ام. موفق باشین. آرایشگاه اینترنتی کلون

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

چه پیام دلبری! ممنون دوست خوبم. کلون برای همین چیزهایی که گفتید کنار شماست... همراه بمانید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

با آرزوی موفقیت برای کلون

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

سپاس از شما دوست خوبم.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

شما در محل کار هم کوتاهی مو انحام میدیت؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

سلام. بله دوست خوبم. کلون تمام خدمات زیبایی را در زمان و مکان دلخواه شما ارائه می کند.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خیلی عالی

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خیلی عالی

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

فل

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کلون یعنی چه؟!

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

دوست خوبم سلام. درهای قدیمی رو به یاد میارید؟! با کلونی که صداش باعث می شد در به روی شما باز بشه؟! کلون دریچه جدیدی رو برای دنیای خانم های ایرانی باز کرده. ما قصد داریم سرویس هایی زیبایی و ماساژ رو با روشی نوین به بانوان ارائه کنیم. شاید بپرسید چرا؟! دلیلش هم واضحه چون زنان ایرانی شایسته تجربه بهترین خدمات در کنار آرامش هستند. برای همین شعار کلون را «اینجا و اکنون» انتخاب کردیم: لذت بردن از خدمات در زمان و مکان دلخواه، حق مشتریان کلون است.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

اوایل متن زیبا و دلنشین بود 👌👌

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سپاس از نظر شما

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

متن بسیار زیبا بود 👌👌

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

متن بسیار زیبا بود 👌👌

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

اوایل متن زیبا و دلنشین بود 👌👌اخرشم آموزنده

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

مطالبی که تو اینستاگرام بصورت داستان میگذارید رو واقعا دوست دارم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چه خوب... در خدمتتون هستیم دوست عزیزم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من صورت بیضی دارم و از مطلبتون استفاده کردم ، جالب بود

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

خوشحالیم که مطلب برای شما کاربردی بوده است

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سلام. کلون تو رشت شعبه نداره؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم سلام. کلون در مهرماه 98 در تهران، کرج و اصفهان فعال است. به زودی به شهر زیبای شما هم می رسیم. همراه کلون بمانید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بسیار عالی و استفاده کردم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

مطالب بسیار خوب بود، متشکرم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

ممنون از سایت و خدمات بسیار خوبتون

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم خوشحالیم که از خدمات ما رضایت دارید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

ممنونم دوست عزیزم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

حس خوبي دارم اين متن ها و مي خونم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

شاید باورتون نشه ولی این متن ها هم خیلی حس خوبی دارند که شما می خونیدشون :)

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سلام،میشه وقت دوتا کوتاهی که دوجای مختلف هست رو تو یه روز پشت هم ثبت کنیم؟برای خودم و خواهرم؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام دوست خوبم. بله شما می تونید از با دو آرایشگر مختلف سرویس رو در منطقه مورد نظرتون انتخاب کنید. اما اگر اصرار به همراهی با یک آرایشگر خاص داشته باشید، باید فاصله زمانی بین دو سفارش را هم در نظر بگیرید. شاد باشید.

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

مرسی واسه این متن زیبا بنظر من شما اولین آرایشگاه هستید که انقدر برای مشتری وقت میزارید و ما میتونیم بطور کامل با خدمات آشنا بشیم و لذت ببریم به امید موفقیت های بیشترتون

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست عزیزم سلام. پیام گرم شما در این پاییز زیبا دل کلون و کلونی ها را گرم کرد. پاینده باشید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خواستم تشکر بکنم از تیم حرفه ای و خوش اخلاقتون

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خوشحالیم که تجربه خوبی با کلون داشته اید

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کلون بی نظیر ترین سرویس های آرایشی تو خونه خودمون ارائه میده

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

خوشحالیم از شنیدن نظر شما

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بخدا کلون حقشه که خیلی بیشتر بدرخشه. اینهمه فعالیته مثبت کم نظیره

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

ممنون از لطف بی اندازه شما دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سلام عاليست

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خوب بود ولی یه سوال، موها رو هر چند وقت یه بار باید کوتاه کرد؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام دوست خوبم موهای سالم هر سه ماه نیاز به نوک چینی دارند و موهای ناسالم تا زمانی که به سلامت برسند هر یک ماه

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

مطالب خوبی دارید. قلمی اعجاب انگیز... به ما هم سر بزنید

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم ممنون از لطف شما

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چقدر مطالب جالبي بود دوست دارم نوشته ها ي شما تداوم داشته باشد

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

سلام دوست نازنین. خوشحالیم که نظر شما جلب شده، لطفا به بخش وب نوشته ها برید. اونجا مطالب زیادی هست که انتظارتون رو می کشه.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من از این سرویس شما استفاده کردم و راضی بودم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

چه عالی... همراه باشید

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خیلی خیلی عالی و قدرتمند

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مطالب اموزنده بوداستفاده کردم ممنون

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

دوبار خواندم خوشحالم که شمارو یافتم پسندیدم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی ممنونم. خوشحالمون کردید

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

عاشق نوشتارتون شدم ، معلومه که کارتان هم مثل نوشته هاتون عالیه . فرق کوپ و کوتاهی چیه ؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی ممنون از لطفی که به مطالبمون دارید. دوست خوبم کوتاهی به معنی کوتاه کردن مو در همون شکل کلی ست. اما کوپ یعنی تغییر مدل موهای شما. در خدمتتون هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عاشق نوشتارتون شدم ، معلومه که کارتان هم مثل نوشته هاتون عالیه . فرق کوپ و کوتاهی چیه ؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی ممنون دوست نازنینم... در خدمتتون هستیم. تفاوت خاصی نداره کوپ مدل دار و کوتاهی بدون ایجاد مدل انجام می شه

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام من دختر ۱۵ ساله هستم و صورت بیضی و موهای حالت دار و خشک دارم چه مدل کوتاهی به من می آیید آیا مدلی که از پشت کوتاه باشد و از جلو بلد جلوه بدی ندارد مدل پیشنهادی شما چیست

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام عزیز دلم. خوش اومدی به ارایشگاه اینترنتی کلون. خیلی بستگی به اندازه بلندی پیشونی شما داره، به طور کلی این مدلی که گفتین ممکنه صورتت روکشیده تر نشون بده، اما اگر دوست داری با شماره های کلون تماس بگیر، عکست رو بفرست تا متخصصین زیباییمون کمک و راهنماییت کنن دختر گل

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مهرناز ایران نژاد پسندیدم 0 | پاسخ

راستش من اصلا راضی نبودم، کوتاهی با ماشین خواستم،که اول موهارو براشینگ میکنن بعد با موزر صاف میزنن ولی ایشون موهای منو خیس کردن با قیچی کوتاه کردن بعد با موزر نوک گیری کردن با سشوار الکی موهامو خشک کردن، خلاصه خیلی افتضاح کوتاه کردن پاینش همش بلند و کوتاه و نامرتبه، افسردگی بعد زایمان نداشتم که اونم گرفتم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام مهرناز عزیزم خیلی بابت این تجربه از شما عذرخواهی می کنیم. ما حتما این مورد را پیگیری میکنیم. همکاران ما با شما حتما در اسرع وقت تماس میگیرند تا حتما رضایت شما رو جلب کنند سپاس از اینکه در مورد انجام سرویس تون به ما بازخورد دادید واقعا در بهتر شدن انجام خدمات به ما کمک می کند.

پسندیدم 0 | پاسخ

منم برای کوتاهی مو به سایت شما مراجعه کردم خانمی ب اسم نسیم فرستادید دستتون طلا

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

خیلی خوشحالیم که تجربه ی خوبی داشتید. همراهی شما باعث افتخار ماست

پسندیدم 0 | پاسخ

منم برای کوتاهی مو به سایت شما مراجعه کردم خانمی ب اسم نسیم فرستادید دستتون طلا

پسندیدم 0 | پاسخ

منم برای کوتاهی مو به سایت شما مراجعه کردم خانمی ب اسم نسیم فرستادید دستتون طلا

منو خانه وارد شوید ثبت نام