رنگ مو ساده در منزل
رنگ مو ساده در منزل

رنگ مو ساده در منزل

رنگ مو ساده همیشه و در هر مناسبتی زیبا و شیک به نظر می‌رسد اما نه همه ی رنگ موهای ساده، پس پیشنهاد می‌کنیم از متخصصان 100% حرفه ای این حوزه و خدمات رنگ مو ساده در منزل و دکوپاژ کلون استفاده کنید.

لوسیون چه کمکی به پوست می کند؟!

لوسیون چه کمکی به پوست می کند؟!

استفاده از لوسیون برای بدن و صورت بسیار کمک کننده است. اگر دوست دارید در این زمینه بیشتر بدانید، مطلب ما را بخوانید.

دکوپاژ به همراه رنگ ساده(قیمت پایه)

دکوپاژ به همراه رنگ ساده(قیمت پایه)

1,200,000 تومان

ثبت سفارش
رنگ مو ریشه (5 سانتی متر از ریشه مو)

رنگ مو ریشه (5 سانتی متر از ریشه مو)

300,000 تومان

ثبت سفارش
رنگ مو کامل(قیمت پایه)

رنگ مو کامل(قیمت پایه)

700,000 تومان

ثبت سفارش

رنگ کردن مو در خانه؛

رنگِ زلف دلآرام، قرار از دل آرامم برد!

یادتان می آید وقتی که دستمان را می گرفتند و می بردند توی اسباب بازی فروشی برای خرید عروسک باربی؟! شما کدام را انتخاب می کردید؟! باربی های موطلایی؟! موقرمزهای لپ رنگی؟! مو مشکی های شرقی؟! اصلا دلتان می خواست کدامشان باشید؟! یادتان هست شانه زدن موهای عروسک؟! یادتان هست زل زدن به رنگ کردن مو در خانه که مادر و خاله جان دست به کارش می شدند؟! یا انتظار برای اینکه بالاخره به سن مجاز رنگ کردن مو از نظر مادرتان برسید؟!

اصلا صدای قدم زدن دندانه های برس لای مو، آن صدای دلنشین صبحگاهی برای گوش کدام زنی آشنا نیست؟! آدم همین که چشم باز می کند از خواب و بلند می شود از رختخواب، همین که آبی به صورتش می زند و تازه چشم های از خواب بیدار شده اش را در آینه می بیند، دستش می رود سمت برس و شروع می کند به شانه زدن. زن هرچه باشد و هر جور باشد، موهایش را حسابی دوست دارد: جنسش را، نرمی و تاب دار بودنش را، جزئیاتش را... اصلا همین رنگ کردن مو انگار خودش یک جور دلخوشی بزرگ است برای ما.

 

رنگ کردن مو، رنگ کردن مو در خانه، آرایشگر ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

بگذارید بیشتر برایتان بگویم: ساعت ها نگاه کردن به رنگ موهای براق و دلنشین هنرپیشه ها سرگرمی کداممان نبوده؟! می دانی! همه این ها برای این است که تارهای باریک و انبوه مو در پیوستگی با پوست صورت، ما را معنی می کنند! انگار صورت شما بدون پوشش مو در اطراف شناسنامه ای بی عکس باشد که هیچ کس به رسمیت نمی شناسدش. برای همین است که رنگ کردن مو همیشه برای ما مهم بوده است. رفیقتان می گوید: «اون شب توی مهمونی اون دختره که لباس یشمی پوشیده بود، یادته؟!»، شما می پرسید: «همون که موهاش فندقی بود؟!» و این شکلی ست که دختر مو فندقی برای ذهن ما آشناتر است تا دختر لباس یشمی.

برای ثبت نام در آرایشگاه اینترنتی کلون کلیک کنید.

برای یک مهمانی باشکوه، رنگ کردن مو در تناسب با رنگ پوست، لباس و آرایش است که شما را شاه نشین آن مهمانی می کند. با این حال به همین سادگی ها هم که نیست. آرایشگاه رفتن پیاپی برای همیشه مرتب بودن رنگ موها دردسرهای خودش را دارد. صدایتان به گوشم می آید: «خودم موهام رو رنگ می کنم!». ولی باید برایتان یادآوری کنم خاطره تلخِ پارسال را که حالا دیگر کمی هم خنده دار شده:

برای رنگ کردن مو در خانه، سرچ کرده اید؛ همه صفحات اینترنت را خوب گشته اید و به رنگ موی دلخواهتان رسیده اید. رنگ ها را درست کردید، روی سرتان گذاشتید و وقتی به حمام رفتید و برگشتید موهایتان که رنگ نگرفته بود یک طرف، تمام در و دیوار حمام و روی میز را هم قرمز و شرابی رنگ آمیزی کرده بودید!... بیایید باور کنیم که هر چه قدر هم دوست داشته باشیم به این رنگ کردن مو در خانه دل ببندیم، بعضی کارها را نمی شود خودمان برای خودمان انجام دهیم. رنگ کردن مو در خانه هرچند اتفاقی ساده است که با کلون ممکن می شود، اما یکی از کارهای بسیار تخصصی است. یعنی هم برای به دست آوردن رنگ دلخواه روی زمینه موی شما نیاز به تخصص دارد و هم لازم است کسی وقت رنگ آمیزی به تمام نقاط موهای شما و پشتِ سرتان اشراف داشته باشد. می پرسید پس چه کنیم؟! جواب ساده است: آرایشگاه اینترنتی کلون همیشه کنار شماست؛ نه فقط برای رنگ کردن مو در خانه، برای هر جور کار آرایشی که شما دلتان بخواهد؛ آن هم در خانه!

 

رنگ کردن مو، رنگ کردن مو در خانه، آرایشگر ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

آن روز در پاساژ وقتی رفته بود تا رژلب مارک دلخواهش را بخرد، همین که وارد مغازه شده بود، عطر انگوریِ موهایِ شرابی خانم مغازه دار زده بود توی مشامش... ماتش برده بود و دلش رفته بود. شیما هی فکر کرده بود: «چه طوری بپرسم ازش؟!»... آخر سر هم رژلب را خریده بود و لام تا کام نگفته بود و آمده بود خانه. شب وقت خواب روی تخت که لم داده بود هم هر چه به ذهنش آمد، سرچ کرده بود: «رنگ کردن مو / رنگ کردن مو در خانه/ رنگ موی انگوری/ رنگ موی شرابی/ چه طور موهایمان را در خانه شرابی رنگ کنیم؟!». باز هم هیچ نفهمیده بود. گوگل زحمت پیدا کردن هزار ترکیب رنگ مختلف را برای رنگ کردن مو ساده کرده بود، اما درک اینکه این رنگ ها روی مو مشکی خودش چه طور از آب در بیاید، کار خودش نبود. بالاخره دو روز بعد دلش را زده بود به دریا و وقتی باز به پاساژ مورد علاقه اش رسیده بود، وارد مغازه لوازم آرایشی شده بود و با خانم مغازه دار سر صحبت را باز کرده بود. از پشت شیشه های مغازه که به این گفت وگوی دونفره درباره رنگ کردن مو نگاه می کردی، چشم های گرد شیما را می دیدی و حرف زدن پیاپی خانم مغازه دارِ مو شرابی. نزدیک که می رفتی و صدایشان را می شنیدی خودت هم تعجب می کردی که یک فروشنده لوازم آرایش و رنگ مو برای یک مشتری بگوید: «من هیچ وقت خودم از این رنگ ها که می فروشم نمی برم به موهام بزنم.. می فهمم دوست داری خودت موهات رو رنگ کنی... منم مثل تو حوصله آرایشگاه رفتن ندارم... ولی رنگ کردن مو در خانه کار من و تو نیست. کار رو باید به کاردونش سپرد... آرایشگر اومد خونه و برام این رنگ رودرآورد...». 

شیما همان جا با همراهی ساناز-دوست فروشنده اش- سفارش رنگ کردن مو در خانه را در آرایشگاه اینترنتی کلون ثبت کرد و کمی بعد با تلفن آرایشگر تماس گرفت. عکس موهای خودش و عکسی که از موهای ساناز گرفته بود را هم برای آرایشگر فرستاد تا عصر وقتی برای رنگ کردن مو در خانه آمد، مواد لازم را با خودش همراه بیاورد. شیما هیچ وقت این قدر از دنیای اینترنت ممنون نبود!

این داستان را به صورت تصویری در اینستاگرام کلون بخوانید!

رنگ کردن مو، رنگ کردن مو در خانه، آرایشگر ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

رنگ کردن مو در خانه به رنگ رخسار هم ربط دارد!

حتما شما هم مثل همه زن های دیگر تجربه رنگ کردن مو در خانه را داشته اید. مثلا رنگی به موهایتان زده اید و اصلا به دلتان ننشسته یا رنگی زده اید و بعد اطرافیان بهتان گفته اند: «پوستت چه قدر تیره شده!». می دانم! حالا که تصمیمتان برای رنگ کردن مو، آن هم با کمک متخصص کلون قطعی شده، ذهنتان گیج و ویج مانده که کدام رنگ را انتخاب کنم؟! اصلا چه رنگی برای من مناسب تر است؟! راستش را بخواهید گرچه می شود هر رنگی را هر وقتی از سال که دوست داشته باشید، انتخاب کنید اما رنگ کردن مو چیزی است که باید با رنگ پوست و چشم شما همخوانی داشته باشد؛ این گیج و منگی برای رنگ کردن مو فقط مختص شما نیست، با ما همراه شوید:

رنگ کردن مو در خانه برای سیبهای سرخ

شیدا با آن پوشت روشن و چشم های سبز زمردی، از وقتی یادش می آید، موهای به رنگ طبیعی خودش داشته و حالا که برای یک تغییر بزرگ آماده شده و قرار است خودش را خوشحال کند، جز ورق زدن آلبوم رنگ هیچ کاری از دستش برنمی آید. شیدا سفارش رنگ مو را ثبت کرده است. اما آرایشگر برایش توضیح داده: «خیلی بستگی داره بخوای چه رنگی کنم برات. تا قبل اینکه بیام بهم بگو که رنگ مناسب همراهم باشه!»

آرایشگران حرفه ای معتقدند اگر کسی بخواهد با پوست روشن و چشم های رنگی، رنگ موی مناسب خودش را پیدا کند، باید دست به دامن تضادها بشود. یعنی رنگ های تیره مثل قهوه ای و مشکی زیبایی صورت آنها را بیشتر از حد تصور می کند؛ اما اگر شما هم مثل شیدا از رنگ های تیره دل خوشی ندارید، باید سراغ انواع شرابی، فندقی و بلوند بروید. شاید بد نباشد اگر با آرایشگرتان درباره تنِ رنگ های قرمزِ مایل به بنفش هم مشورت کنید. البته ممکن است شما برخلاف شیدا تن صورتتان سرد نباشد؛ پس اگر پوست گرمی دارید و چشم هایتان هم رنگی نیست، رنگ های گروه عسلی، درست مانند عسل شیرینی صورتتان را همیشگی می کند.

 

رنگ کردن مو، رنگ کردن مو در خانه، آرایشگر ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

رنگ کردن مو در خانه برای زیتون هایسبز

وقتی هما کوچک بود، از رنگ پوستش هیچ دل خوشی نداشت. مادرش اما مرتب برایش شعری می خواند که می گفت سبزه ها خیلی هم شیک و باارزشند و در دل هما قندی آب می شد و لبخندی به لبش می آمد. یک بار هم موهایش را به کمک دخترخاله اش حسابی روشن کرد. تجربه اولین رنگ کردن مو در خانه برایش خوشایند نبود و به دو روز نکشید که دوباره روی سرش رنگ تیره گذاشت.

هما حالا سال هاست موهایش را بلوند متوسط می کند. اصلا هما بعضی وقت ها که جلوی آینه می ایستد فکر می کند: «قبلا که موهام این رنگی نبود، چه شکلی بودم!». اگر شما هم هما هستید، رنگ های تیره و گرم برای موهایتان جلوه بیشتر و زیباتری دارد. راستش برای سبزه ها موی بلوندِ تیره و مشکی پرکلاغی غوغا می کند. اگر می خواهید زیبایی صورتتان با رنگ موهایتان جور دربیاید، رنگ های تیره از هر گروه را در اولویت قرار دهید. به خودتان لطف می کنید اگر سراغ طیف های سبز هم نروید؛ شما به اندازه کافی زیتونی هستید! اگر هم فکر می کنید پوستتان از هما هم سبزه تر و تیره تر است، دو درجه روشن تر یا دو درجه تیره تر از موهای طبیعی خودتان پیشنهاد بی نظیری است. پس وقتی سفارش رنگ کردن مو در خانه را ثبت کردید، حتما عکسی از رنگ موهایتان برای آرایشگر کلون ارسال کنید.

 

رنگ کردن مو، رنگ کردن مو در خانه، آرایشگر ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

رنگ کردن مو در خانه برای گندمهای زرد

سمیرا، دختر گندمزارهای آفتاب خورده است و با آن پوست مایل به زردش، موهایش را شانه کرده در یک سمت صورت و دارد لای صفحات ژورنال لباس مادرش دنبال رنگ موی ویژه ای می گردد. این روزها رنگ کردن مو تمام ذهنش را پر کرده. بعضی وقت ها از دیدن بعضی عکس ها چشم های فندقی اش برق می زند و فکر می کند: «این یکی دیگه همونه که می خواستم...». اما دوباره می ترسد: «نکنه بهم نیاد!» ... اگر شما هم حال و روز سمیرا را تجربه می کنید، از میان طیف رنگ های مشکی تا قهوه ای متوسط، دستتان را روی هر رنگی بگذارید، خوشبخت می شوید. شرابی ها و بادمجانی ها و همه قرمزها هم چهره شما را شیک و وارسته نشان می دهد. اما اگر مثل خواهر سمیرا باشید و تنها تفاوتتان با او رنگ روشن چشم هایتان باشد، قهوه ای روشن و بلوند شِنی و متوسط معجزه زندگی شماست. یادتان باشد پوست شما بارقه ای از طلا را همیشه با خودش حمل کرده، پس با رنگ طلایی روی مو زرق و برق اضافه پیدا می کنید!

 

رنگ کردن مو، رنگ کردن مو در خانه، آرایشگر ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

 

به ریشههایتان جان تازه بدهید!

راستش را بخواهید هر تار مو در چرخه طبیعی عمر خودش در ماه حدود یک تا سه سانتی متر رشد می کند. البته این مساله با سلامت، سن و ژنتیک شما ارتباط مستقیمی دارد و ممکن است از یک نفر تا نفر بعدی متفاوت باشد. به هر حال این رشد چند سانتی متری، وقتی خودش را حسابی نشان می دهد که موهایتان را رنگ کرده باشید، یا ریشه سفیدی داشته باشید؛ روبه روی آینه انگشتان دستتان را لای موهایتان می برید و می گویید: «اوه اوه... ریشه هام دراومده!». باید به فکر رنگ کردن مو باشم. رنگ آمیزی ریشه هایی که با باقی موهای شما هم رنگ نیستند، یکی از برنامه های هر ماهه همه عاشقان آراستگی ست. اگر موهایتان را رنگ کرده اید و حالا نیاز به رنگِ ریشه دارید، نگران نباشید چون آرایشگاه اینترنتی کلون حتی به اینجای داستان شما هم فکر کرده است. می توانید به سادگی و هر زمانی را که دوست داشتید برای رنگ ریشه ها ثبت سفارش کنید و در آرامش منتظر از راه رسیدن آرایشگرتان باشید تا رنگ کردن مو حالتان را سرخوش کند.

 

 

 

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

موهایتان را برای یک عمر بیمه کنید

همه آنچه باید درباره رنگ مو بدانید

آشنایی با رنگ موهای ساده

سه ماسک خانگی برای موهای شما

پسندیدم 13

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کلون با این نوشته های زیباش روحیه م و عوض می کنه حتما از ارایشگرای حرفه ایش برای رنگ موهام کمک می گیرم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عالیه عزیزم بهتون قول می دم تجربه رنگ مو با کلون به اندازه نوشته ها حالِ دلتون رو خوش کنه

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

افرین😍😍😍

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

اين سرويس كلون واقعا عاليه

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خیلی هم خوب

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

اطلاعت بسيا ر جامعي در مورد رنك مو داريد

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

در خدمتتون هستیم دوست نازنینم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

اگر موهای من کوتاه باشه، میشه بمن تخفیف بدید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست عزیزم قیمت های رنگ مو برای موهای بلند و پُر نوشته شده، درصورتی که موهای شما کوتاه باشه، حتما می تونید از ما درخواست تخفیف کنید. در خدمتتون هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خسته نباشید👌👌👌

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلامت باشید. ما کلونی ها با وجود دوستای گلی مثل شما هیچ وقت خسته نیستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ممنونم ارايشكاه اينترنتي كلون كه اينقدر تلاش ميكنيد براي زيباتر شدن ما خاتمها استفاده كردم بسيار دوست دارم روش كار تون رو🌹🌹

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

عزیز دلم چه پیام دلگرم کننده ای. کلون همیشه و همه جا کنار شماست دوست نازنین.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

كلون هميشه يه سوپرايز داره

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دقیقا همین طوره عزیز نازنینم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

اگر مو خيلي پر پشت نباشه براي رنگ كامل تخفيف مي دين؟ بعد اگه كوتاهي و رنگ و ويتامينه باهم بخوام پكيجش چقدر مي شه؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست نازنینم. همه قیمت هایی که روی وبسایت و اپلیکیشن کلون مشاهده می کنید برای موهای بلند و پر مشخص شده. بنابراین اگر موهاتون کوتاه باشه یا کم حجم می تونید درخواست تخفیف کنید. لطفا با شماره های 88835507 یا 88863575 تماس بگیرید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ممنون عالی بود

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

حتما زمانيكه بخواهم موهايم را ساده رنگ كنم از كلون استفاده ميكنم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

حتما در خدمتتون هستیم عزیز نازنینم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من میتونم خودم رنگ رو تهیه کنم یا حتما مواد رو آرایشگر با خودش میاره؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست عزیزم. بله که می تونید. وقتی سفارش روثبت کردید، لطفا موقع هماهنگی تلفنی با همکاران ما اعلام کنید که رنگ روخودتون تهیه کردید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام . وقت بخیر . من رنگ نسکافه ای میخواستم ، فروشنده از مارک free limix شماره6.1 بلوند تیره خاکستری و شماره 5.77 قهو ه ای روشن کاراملی رو داد. الان نمیدونم که چجوری باید ترکیب کنم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام، بهتر بود پایه ی رنگ را همان نسکافه ای تهیه می کردید و ترکیبات دیگر را اضافه می کردید، لطفا جهت مشاوره بیشتر با دفتر آرایشگاه اینترنتی کلون تماس بگیرید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

و سوال بعدی اینکه از کی شروع به کار میکنید؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام، ما در تمام روزهای سال فعال هستیم. جهت ثبت سفارش های خود از طریق وبسیات و اپلیکیشن اقدام کنید و یا در صورت نیاز با شماره های دفتر تماس بگیرید.

منو خانه وارد شوید ثبت نام