براشینگ
براشینگ

براشینگ

هرجور مویی، با هر قد و اندازه و هر سطح لطافتی، براشینگ لازم دارد. گندم زار موهای مبهم و گنگتان را با براشینگ به دشت گندم های متقارن و طلایی رنگ تبدیل کنید.

آیا موهای من ریزش دارد؟!

آیا موهای من ریزش دارد؟!

گاهی ریزش مو در سطحی است که شما نمی توانید به درستی متوجه شوید باید نگران باشید یا خیر! هیچ می دانید که اصلا کی باید نگران ریزش مو باشید یا چه کارهایی برای آن انجام دهید؟!

براشینگ (Brushing)

براشینگ (Brushing)

80,000 تومان

ثبت سفارش
کرلی (Curly)

کرلی (Curly)

150,000 تومان

ثبت سفارش

گندمزارتان را به دست پر توان باد صبا بسپارید!

سشوار، مو، کرلی، ارایشگر، براشینگ، رنگ مو، براشینگ ساده، گندمزار، گندم

گندم های کوچک که ریز ریز از جان خاک قد کشیده بودند، به صف ایستادند کنار هم. گندم اولی گفت: «تو چرا رفتی سمت راست؟!» گندم دومی جواب داد: «نمی دونم چرا کج شدم، کاش یه کسی کمکم کنه بتونم صاف شم...». گندم سومی خودش را انداخت وسط حرف آنها و با خنده گفت: «ولی من دلم می خواست کله م پیچ بخوره و ساقه م صاف باشه...». آفتاب بود و نور از میان ابرها رد می شد و با خودش گرمی و مهربانی می ریخت روی سر گندم ها. باد صبا سرش را از میان ابرها بیرون آورد و به گندم زار نگاه کرد. بعد دست هایش را به سمت پهلو باز کرد و شروع کرد به وزیدن بر گندم های جوان. هزار گندم شاد در پرتو نور و گرمای خورشید و عشق بادِ صبا تنشان را جنباندند و هر کس هر جور که دوست داشت شکل گرفت: صاف و ایستاده، مواج و حالت دار. از دور که زمین گندمزار را نگاه می کردی، انگار کسی با دقتی عجیب گوشه گوشه اش را نقاشی کرده بود.

شما چه قدر به گندمزارتان اهمیت می دهید؟! هیچ فکر کرده اید باد صبا روی سر شما چه معجزه ای می کند؟! اصلا چه قدر فکر می کنید که باید به موهایتان اهمیت بدهید؟! مو و مدلش، بخشی از هویت چهره شماست؛ شاید تنها چیزی است که می خواهد کمک کند میان شما و خواهر دوقلویتان تفاوتی باشد! موهایتان هر اندازه که باشد، هر رنگی که باشد، هر مدلی که داشته باشد، باز هم از هوف هوفه ی فرزندِ کوچکِ باد صبا که از درون سشوار بیرون می آید، بی نیاز نیست. برای این کار بهانه نیاورید. راستش را بخواهید اگر قرار بود من برایش اسم بگذارم هیچ وقت نمی گفتم: « براشینگ ». می گفتم: «اولویت زیبایی». راست می گویید، می دانم، می فهمم، سخت است که هر بار از حمام بیرون بیایید و بروید آرایشگاه و براشینگ کنید. ولی اگر هر بار که از حمام می آیید، آرایشگر در خانه کنارتان باشد چه؟! اصلا   آرایشگاه اینترنتی کلون برای همین کنار شما ایستاده است تا با هر جور سختی، خداحافظی کنید:

از وقتی برای تحصیل در دانشگاه مورد علاقه ات در تهران مستقر شده ای، هیچ آرایشگاهی به دلت ننشسته. همین است که هر بار کار آرایشی داری، باید یک نفر خاص را برای آن کار خاص جست وجو کنی. آخر همین هفته که برای عروسی مژده دعوتی هم اولین بار است بدون کمک مامان باید برای عروسی حاضر شوی. گرچه چی بپوشم ها را پای واتس آپ با مامان چک کرده ای. مژده وقتی آمدی به تهران، اولین دوست صمیمی ات شده و حالا که می خواهد برای همیشه زندگی جدیدی شروع کند، هیجان زده ای... اینبار ولی مژده هم وقت ندارد بیاید تا با هم فکری به حال موهایت بکنید.

سشوار، مو، کرلی، ارایشگر، براشینگ، رنگ مو، براشینگ ساده

هیجان زده بودنت هم باعث شده تصمیم بگیری در آن جشن با شکوه حسابی بدرخشی. داری برنامه ریزی می کنی موهایت را چه طور سشوار بکشی که وقت کم نیاوری: «ساعت 4 می رسم خونه، دوش می گیرم می شه 4 و نیم، تا آرایش کنم و لباس بپوشم، ساعت بشه 5 و ربع... یک ربع به هفت هم که آژانس میاد دنبالم... خاک بر سرم موهام رو چی کار کنم آخه؟!». هر جوری حساب می کنی و برنامه ریزی هایت را جابه جا، باز هم وقت کم می آوری. «اصلا بذار ببافمش یه وری... آخه کی برای عروسی یه وری می بافه موهاش رو... خیلی هم بلدم مثلا!!! ... ببندم پشت سرم، ساده ... نهههه ... این مهمونی مهمه...». یک دفعه یادت می آید چندی قبل از همکارت چیزی شنیده بودی راجع به   آرایشگاه اینترنتی کلون . گفته بود برای عروسی برادرش جمع شده بودند در خانه مادری و آرایشگر از کلون دعوت کرده بودند. شگفت زده بود که درست در مدت زمانی که سایت مشخص کرده بود، کار همه شان انجام شده بود و دست آخر همه با هم میکاپ شده رسیده بودند به باغ... دست به کار می شوی و همین حالا که اول هفته است، برای روز عروسی با آرایشگر کلون ساعت دلخواهت را هماهنگ می کنی. بالاخره برای آن روز هیجان انگیز و بی نظیر خیالت راحت شد.

 

شاید شما هم بارها از خودتان پرسیده اید که چرا وقتی خودم موهایم را سشوار می کشم، به خوبی دست آرایشگر نمی شود. بعد فکر کرده اید که لابد سشوار آرایشگرم برند معتبرتری دارد. امیدوارم تا آنجا پیش نرفته باشید که از مغازه های خیابان منوچهری برای خودتان سشوار حرفه ای (با قیمت گزاف) بخرید؛ چون آن وقت متوجه می شوید آنچه در زیبایی کار آرایشگر نهفته است، فقط برند سشوار نیست. هنر و مهارت دست آرایشگر در براشینگ مو از همه چیز موثرتر است، چه بسا یک فرد متخصص با سشواری خانگی هم بتواند موهای بی نظیری تحویلتان بدهد. تازه شما نمی دانید برای اینکه موهایتان صاف باشد و در انتهایش کمی تاب بردارد، باید برس ها را در چه زاویه  ای نگه دارید. یادتان باشد حتی اگر خیلی هم خوب بدانید، یک قانون همیشگی وجود دارد: هیچ کس نمی تواند موهای خودش را حرفه ای براشینگ کند! چون نه تنها از کت و کول می افتید، بلکه سخت ترین کار دنیا پیدا کردن فرقِ مو در حالتی است که پشت سرتان را نمی بینید.

آخه کی گفته وقتش رو نداری؟!

سشوار، مو، کرلی، ارایشگر، براشینگ، رنگ مو، براشینگ ساده، میترا

میترا خسته از کار برگشته بود خانه و روی مبل ولو شده بود. اصلا معلوم نشده بود که چه وقت و چرا انقدر بی وقت خوابش رفته بود. دیده بود که با بچه ها رفته اند پیک نیک. روی چمن ها نشسته بود و بازی بچه ها را از دورتر نگاه کرده بود. بعد چند بار تذکر داده بود: «یواش تر... علیرضا مواظب باش توپ نخوره تو سر مانلی...». علیرضا بازی را رها کرده بود و آمده بود کنارش نشسته بود: «یه چایی به منم بده». چای را برای علیرضا قند پهلو ریخته بود و از سبدش یک ظرف شکلات هم کنارش چیده بود و باهم نشسته بودند به تماشای هیاهوی بچه ها. بعد نسیم نازک و خنکی زده بود توی صورتش و دستش را بلند کرده بود که انگشتانش را ببرد لای موها تا تابی بخورند برای خودشان. یک دفعه انگار سیخی در سرش فرو رفته بود و جیغ نازکی شنیده بود. از خواب پریده بود؛ در خانه بود. دست مانلی لای موهایش گیر کرده بود. خبری از رویای پیک نیک نبود. مانلی با بغض می پرسید: چرا موهات همیشه گره داره مامان؟! انگار یک دفعه یادش آمده بود روی سرش چیزی هم به اسم مو دارد.

میترا نبودن آنقدرها هم کار سخت و پیچیده

سشوار، مو، کرلی، ارایشگر، براشینگ، رنگ مو، براشینگ ساده، میترا، موها

 ای نیست. یعنی شاید یک روزی بود، اما حالا خیلی راحت تر می توانید میترا نباشید! مثلا همین بعد از ظهرهایی که از کار برمی گردید، همین که دوش روزانه تان را می گیرید، وقت مناسبی است برای صدا کردن یک آرایشگر کلون تا موهایتان را براشینگ شده برای چند روز آینده تحویلتان بدهد. خوشحال می شوید اگر برایتان بگویم که در کلون روی هر سرویسی که مربوط به مو باشد ( رنگ مو ساده ، کوتاهی و...) یک براشینگ ساده هم رایگان هدیه می گیرید. از طرفی شاید باز هم خوشحال تر شوید اگر بدانید موهایتان هر شکل و اندازه ای که داشته باشد، برای براشینگ در کلون، یک اندازه هزینه لازم دارد. اصلا دقت کرده اید که بعضی از ما انگار فقط در حمام و وقت شستن یادمان می افتد مو داریم! موهایی که چه بلند باشند چه کوتاه، چه دریای مواج و چه صاف و آرام، بخش مهمی از هویتمان هستند. موهایی که اگر یک روز نباشند، تازه می فهمیم چه قدر گران بها بوده اند برایمان. سشوارها در خانه به ما کمک می کنند که پس از استحمام، موهایمان را خشک کنیم ولی هیچ وقت به این فکر کرده اید که چرا وقتی خودتان مو را خشک می کنید، حجم انبوهی از موهای وز وز شده روی سرتان شکل می گیرد و هیچ چاره ای هم ندارد؟! جواب ساده است: ما بلد نیستیم موهای خودمان را براشینگ کنیم!

 

واقعیت این است که موهای شسته شده شما وقتی در حالت درست سشوار کشیده نمی شوند، به خصوص زیر روسری و مقنعه، مرتب در حالت کششی قرار می گیرند. هر بار که مقنعه را جلو و عقب می برید الکتریسته و تماس میان تارهای مو حالت اصلی آنها را خراب می کند. شاید باورتان نشود ولی این بلا بر سر موهای براشینگ شده نمی آید. چون شال و روسری و مقنعه روی آن سُر می خورد. بیایید زن های خوش لباس و خوش استایل زندگی مان را به یاد بیاوریم؟! فلان هنرپیشه هالیوودی در بهمان فیلم را یادتان هست؟! ایستاده بود روی تپه سبز رنگی که پر بود از گل های بابونه سفید، نسیمی خنک موهایش را از شرقی شانه هایش بر می داشت و می نشاند روی غربی ترین بخش ترقوه اش.

سشوار، مو، کرلی، ارایشگر، براشینگ، رنگ مو، براشینگ ساده، هالیوودی

شما هم از دیدن این صحنه قند توی دلتان آب می شد و غده های هم ذات پنداریتان هورمون ترشح می کرد و فکر می کردید: «وای چه موهایی!!». خبر شگفت انگیز امروز همین است: « براشینگ شما را هالیوودی می کند»؛ شاید حتی خاص تر از این.

 

پسندیدم 3

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چقدر بامزه نوشتید آدم خسته نمیشود از خواندن.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

کلون از داشتن مخاطبان خوبی چون شما به خود می بالد.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

کاربر عزیز، در صورتی که در وبسایت ثبت نام کنید و یا اپلیکیشن کلون را نصب کنید، هر بار که نظر خود را بنویسید با نام خود شما منتشر می شود و کلون بیشتر با شما آشنا خواهد شد. در هر صورت از اینکه نظر خود را با ما درمیان می گذارید سپاسگزاریم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

نميشه ثبت نام كنم كه ☹️☹️

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست خوبم سلام. لطفا با شماره های درج شده در انتهای همین صفحه از طریق تلفن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. با تشکر.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

نمیتونم دانلود کنم🌹

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من شیراز زندگی میکنم اینجاهم نیرو دارین که بفرستین

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست خوبم. نمایندگی شیراز فعال شده و در حال تکمیل تیم ارایشگران در این شهر زیبا هستیم. به زودی از طریق همین وبسایت و شبکه های اجتماعی کلون به نشانی @kolounofficial اطلاع رسانی می کنیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

منو خانه وارد شوید ثبت نام