بافت
بافت

بافت

تاریخچه بافت مو زمان مشخصی ندارد. انسان از ابتدای حیات به دنبال راهی برای جمع کردن موهای بلندش بوده است. شما برای زیبا شدن موهایتان کدام بافت را انتخاب می کنید؟!

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن قلم زنی صورت شماست! اجزای صورتتان به قرینه سازی احتیاج دارد؟! تناسب چهره تان به هم ریخته؟! کلون نجاتتان می دهد تا پایدار و بادوام زیبا باشید.

بافت تک

بافت تک

40,000 تومان

ثبت سفارش
بافت دردلاک زیر 10 شاخه

بافت دردلاک زیر 10 شاخه

1,200,000 تومان

ثبت سفارش
بافت دردلاک کامل

بافت دردلاک کامل

2,600,000 تومان

ثبت سفارش
بافت مکزیکی، چهل گیس و آفریقایی

بافت مکزیکی، چهل گیس و آفریقایی

500,000 تومان

ثبت سفارش

تو موهایت را بباف، دل از کف دادنش با من

«بیا بشین اینجا دخترکم ... اون برس رو هم با خودت بیار ... یه کش صورتی داشتی که روش خرگوش داشت؟! ... اونم با خودت بیار ... می خوایم ناهار بریم خونه خاله جون ... بیا موهات رو ببافم که خوشگل بشی، ناز بشی، همه کیف کنن از دیدن موهای قشنگت...»؛ اگر یکی دو کلمه را در این جمله ها تغییر بدهید، قطعا یاد حرف های مادرتان در سال های کودکی می افتید. به خاطر همین است که هر زنی، حداقل یک بار در زندگی اش (چه بسا بارها و بارها) بافت مو را تجربه کرده است. شاید شما وقتی بزرگ شده اید هم سنت بافتن موهایتان را فراموش نکرده باشید. شاید هنوز هم وقتی موهایتان بافته می شود، همان حسی را داشته باشید که در لحظه ورود به خانه خاله تان داشتید: هورا کشیدن خاله جان به افتخارتان و قربان شدن مداومش و بعدتر خنده های کودکانه خودتان. چه لذت غریبی هم داشت! حالا خم شدن در رویای کودکی را رها کنید تا بیشتر از بافت مو حرف بزنیم.

بعضی ها می گویند بافت مو هنر اولیه انسان های ساکن در آفریقا بوده است. زنان تیره پوست در قبایل آفریقایی بافت مو را یک سنت می دانستند و تا قرن ها این سنت را ادامه دادند. بافت مو، براشینگ، <strong>بافت تک</strong>، دردلاک، بافت مکزیکی، بافت چهل گیس، <strong>بافت آفریقایی</strong>، گیس، آفریقا بافت مو شاید برای این زنان یک هنر اجتماعی برای ادامه حیات به سبک خودشان بوده است. زنان موهای کودکان را هم می بافتند و در نتیجه کودکان هم از ابتدا با این هنر انس می گرفتند. بعضی دیگر اما معتقدند که هنر بافت مو تاریخ ندارد. می گویید یعنی چه؟! پاسخ ساده است: یعنی انسان از روزی که برای ادامه حیات در طبیعت مسئول زندگی خویش شده، برای زیبایی و کنار آمدن با همه مسائل طبیعی راهکارهایی داشته است. یکی از این راهکارها بافتن موهایی بوده است که روز به روز رشد می کرده و میان دویدن ها و پرسه زدن های زندگی، در سرما و گرمایی که کولر و شوفاژ هم نداشته، جلوی دست و پایش را می گرفته است. به هر حال این نوع از آرایش مو از هر کجای تاریخ جهان که آمده باشد، امروزه به سبک ها و شیوه های متنوع در سراسر جهان طرفداران خاص خودش را دارد. کلون سه نوع بافت مو را برای شما انجام می دهد که در ادامه بیشتر با آنها آشنا می شوید:

بافت مو، براشینگ، <strong>بافت تک</strong>، <strong>دردلاک</strong>، بافت مکزیکی، بافت چهل گیس، <strong>بافت آفریقایی</strong>، گیس، یاسمن

موهای بافته شده یاسمن در عروسی الناز

سال اول دانشجویی در قزوین تنها زندگی کرده است. با این حال پدر از همان روز اول گفته: «دوست ندارم بری خوابگاه...» و برای یاسمن بهترین خانه ممکن را تهیه کرده است؛ اما روحیه سانتی مانتال یاسمن همیشه و همواره دنبال یک رفیق واقعی بوده است. رفیقی که بشود با او از همه چیز دنیا حرف زد. برای همین وقتی با الناز آشنا شده و وقتی دیده او هم دنبال خانه ای برای آرامش بیشتر است تا دوران تحصیل را در خوابگاه نگذراند، بی معطلی پیشنهاد داده است: «بیا خونه من... منم از تنهایی در میام...». قصه به اینجا ختم نمی شود! حالا هفت سال گذشته است و امروز روز باشکوه عروسی الناز است و یاسمن هم یکی از ساقدوش های صورتی پوش... بافت مو، براشینگ، بافت تک، دردلاک، بافت مکزیکی، بافت چهل گیس، بافت آفریقایی، گیس هزار بار مدل موهایش را با لباس عوض کرده است. اول دوست داشته موهایش را باز بگذارد، بعد فکر کرده باید شینیون کند و بعدتر وسوسه یک بافت تک شاخه تمام تنش را پر کرده است. آن وقت سفارشش را در کلون ثبت کرده و حالا که دارد می رود تا به مراسم عروسی بهترین دوستش برسد، فکر می کند هیچ وقت انقدر احساساتش رقیق نشده بود! وقت رانندگی می گوید:«چه حس عجیبیه که دوست آدم عروس بشه...». شب که می شود هم میان جشن بزرگ عروسی الناز، یاسمن وقت رد شدن از کنار آینه بزرگ قدی کنار در باغ، دست می کشد به گردنش و فکر می کند: «چه کار خوبی کردم موهام رو باز نگذاشتم!».

خوشبختانه بافت مو از آن دسته چیزهایی بوده که هیچ وقت از مد نیافتده است. این یعنی یک بافت ساده می تواند برای مدتی موهای شما را از سادگی صرف نجات بدهد. بافت تک شاخه یک مدل ساده و بسیار شیک است که برای هر جور مهمانی چه ساده چه خیلی باشکوه جواب گوی شماست. در هر صورت یک بافت تک شاخه به سادگی می تواند چهره شما را شیک کرده و تغییر دهد. بد نیست همین حالا تصمیم بگیرید و برای یک مهمانی، یک دور همی، یک سفر چند روزه یا حتی برای دل خودتان هم که شده تجربه اش کنید.

بافت مو، براشینگ، بافت تک، دردلاک، بافت مکزیکی، بافت چهل گیس، بافت آفریقایی، <strong>گیس</strong>، سپیده

حکایت گیس آفریقایی سپیده

سپیده صبح زود از خواب بیدار شده و به قرار با بچه های زمان دبیرستان که حالا هرکدام برای خودشان زن وارسته ای شده اند، رسیده است. این برنامه ماهی یک بار کوه رفتن، همیشه حالش را عوض می کند. صبح های قرار در میدان تجریش و بعد رسیدن به گلاب دره و رسیدن به آن بالاها، آن هم قبل از اینکه خورشید تمام پرتو تنش را پخش کند روی سنگ های صبور کوه... بعدتر خوردن دورهمی یک صبحانه ناب و دوباره خنده های مستانه در سرازیری پایین آمدن از کوه. بافت مو، براشینگ، بافت تک، دردلاک، بافت مکزیکی، بافت چهل گیس، بافت آفریقایی، گیس، گلاب درهبا این حال این بار در کوه فکر کرده این موهای بلند و پرپشت بین تابش نور و گرمای مهربان آفتاب کمی حتما با یک راه حل حرفه ای بهتر می شود. با بچه ها مشورت کرده اند و بالاخره به این نتیجه رسیده است که: «همین خوبه ... می دم کل موهام رو برام آفریقایی ببافند...». برای همین است که می خواهد خودش را بسپرد به دست کلون تا تمام موهایش را تبدیل به صدها بافته ریز و درشت کند. این طوری می تواند برای مدت زیادی بدون هیچ مشکلی با موهای بافته شده اش زندگی کند. یعنی درست تا وقتی که ریشه موهایش بلند شود. فردای روزی که موهایش از تارهای پیچ خورده در هم، تبدیل به گیس های روی پوست سر با دنباله های بافته شده است، یک سلفی جانانه از خودش می گیرد و می فرستد در گروه تلگرامی «رفقای کوه»! آن وقت است که انبوه استیکرهای پر از قلب را می بیند و «مبارکه»های پشت هم می شنود.

بافت آفریقایی که روی پوست سر انجام می شود را همه شما دیده اید. گیس های ریز و منظمی که در کنار هم و با ترتیبی خاص روی پوست سر شکل می گیرند و می توانند چهره شما را برای مدتی تغییر دهند. اگر دوست دارید موهایتان را گیس های ریز ریز کنید یا از اینکه بافت روی پوست سرتان باشد احساس خوبی ندارید، می توانید بافت مکزیکی یا چهل گیس را انتخاب کنید. این بافت ها دوام خوبی روی مو دارند و می توان تا مدت زیادی آنها را به شکل ثابت بر روی سر نگه داشت.

بافت مو، براشینگ، بافت تک، <strong>دردلاک</strong>، بافت مکزیکی، بافت <strong>چهل گیس</strong>، بافت آفریقایی، گیس، جامائیکا، یلدا

روزگار جامائیکایی یلدا

دکمه روشن اسپیکر را می زند و ریتم رگه در فضای اتاقش پر می شود: « In this bright future you can't forget your past…So dry your tears.....» از وقتی با دوستانش یک ماه را در جامائیکا خوش گذراند و برگشت، تمام روزهایش را به پرسه زدن در موسیقی اصیل جامائیکایی می گذراند. برای همین مضمون های اجتماعی ترانه های باب مارلی هر روز در حال و هوای سرش رفت وآمد دارد. یلدا فکر می کند این سفر یکی از بهترین تجربیات زندگی اش بوده و در تمام اجزای زندگی اش تاثیر گذاشته است. مثلا همین دیشب داشت برای دوستی می گفت: «این سفر چشم من رو به یه سری حقایق باز کرد... چیزهایی که تا قبل از این حتی بهشون فکر هم نکرده بودم... می دونی حتی از وقتی برگشتم برای طراحی های جواهرات هم سعی می کنم معنی و هدف خاصی رو دنبال کنم... ». برای همین صبح ها وقت طراحی همان جواهراتی که می گفت، سعی می کند بیشتر و بیشتر موسیقی گوش کند تا فضای مناسبی برای کارش داشته باشد.بافت مو، براشینگ، بافت تک، دردلاک، بافت مکزیکی، بافت <strong>چهل گیس</strong>، بافت آفریقایی، گیس، جامائیکا، یلدا، راستافاری امروز صبح اما کار را تعطیل کرده است و وقتش را با   آرایشگاه اینترنتی کلون هماهنگ کرده تا موهایش را دردلاک کند. یلدا فکر می کند فلسفه دردلاک کردن با روح و روانش بسیار سازگار است و از طرفی هم احساس می کند با اضافه کردن موهای رنگی وقت لاک کردن موهای خودش، می تواند موهای بلندتر و دسته ای بهتری داشته باشد؛ شاید هم برای همین است که موهای اضافه شده را از رنگ های ارغوانی سنگ آمیتیس انتخاب کرده است.

دردلاک که یعنی موهای به هم چسپیده و گره خورده، بیشتر با جنبش راستافاری در دنیا شناخته شده است. با این حال بسیاری از نژادهای مختلف از قدیم به این سبک بافت (یا دقیقتر بگوییم گره) علاقمند بوده اند. لاک شدن مو یک انتخاب نسبتا همیشگی است و راه برگشتی ندارد. در واقع آن قسمت از مو که با گره های متعدد به این شکل در می آید همیشه به یک شکل باقی می ماند. باورهای قدیمی درباره دردلاک می گوید که با کوتاه نکردن مو، عدم شست وشو (با مواد شوینده) و شانه نکشیدن، مو به طور طبیعی در هم فرو رفته و به شکل دردلاک شده درمی آید. اما این تنها یک باور است. چون این کارها باعث انواع بیماری های پوستی و میکروبی خواهند شد. وقتی شما به طور حرفه ای و با کمک یک متخصص موهایتان را دردلاک می کنید، نه تنها از شستن مو منع نمی شوید، بلکه بهتر است برای دوام بهتر و حفظ سلامت هفته ای سه بار (حداقل) موهایتان را بشویید.

پسندیدم 4

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

دردلاکتون فقط نصبه؟ شاخه هاش رو باید خودمون بخریم؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست عزیزم سلام. بله سرویس دردلاک به صورت نصب شاخه ای انجام می شود. آرایشگران کلون شاخه های آماده دردلاک را هنگام اجرای سرویس به همراه دارند. شما می توانید پس از سفارش با ما تماس بگیرید و رنگ شاخه های دلخواهتان را سفارش دهید. در نظر داشته باشید هزینه سرویس دردلاک به همراه هزینه شاخه ها محاسبه شده است. روز خوبی داشته باشید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام نمونه کار نمیزارید تو‌سایت ما ببینیم کارشون چطوره؟

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام برای بافت مکزیکی موی مصنوعی خودمون باید تهیه کنیم یا خودتون دارید؟اگر بخواهیم خودمون تهیه کنیم میشه بگید چه مارک وجنسی موی مصنوعی باید بخریم.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام دوست خوبم. در صورت سفارش بافت مکزیکی به همراه اکستنشن بعد از ثبت سفارش شما می توانید با همکار ما درباره انتخاب جنس مو و خرید آن مشورت کنید. در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتری دارید، لطفا با شماره تلفن های درج شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید. روز خوش

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام من مشتریتون هستم و ناخن کار نیاد خونمون . ولی خیلی دوست دارم موهامم ببافم ولی دوست دارم اول مدل ببینم . اما شما متاسفانه نمونه کار نذاشتین . میشه برا بافت نمونه کار یزارین

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست عزیزم سلام برای دریافت نمونه کارها می توانید با شماره تلفن شرکت کلون تماس بگیرید یا ما را در شبکه های اجتماعی با نشانی kolounofficial دنبال کنید. لازم به توضیح است که به زودی نمونه کارهای همکاران ارایشگر کلون روی وبسایت قرار خواهد گرفت. ممنون.

منو خانه وارد شوید ثبت نام