پیرایش صورت ( اصلاح و وکس)
پیرایش صورت ( اصلاح و وکس)

پیرایش صورت ( اصلاح و وکس)

پیرایش صورت الفبای زیبایی پوست و چهره شماست.اگر برای اصلاح صورت و ابرو با بند، وکس صورت به دنبال آرایشگر کاملا حرفه ای هستید پیشنهاد می‌کنیم از خدمات پیرایش، اصلاح و وکس صورت در منزل کلون استفاده کنید

تناسب رنگ مو با چهره

تناسب رنگ مو با چهره

موهایتان را رنگ کرده اید و به نظرتان یک شکل عجیبی از آب درآمده اید؟! راستش را بخواهید همه چیز زیبایی شما به تناسب رنگ چهره و مو ربط دارد.

اصلاح (بند صورت و ابرو)

اصلاح (بند صورت و ابرو)

150,000 تومان

ثبت سفارش
وکس (صورت و گردن)

وکس (صورت و گردن)

180,000 تومان

ثبت سفارش

صورت صاف و پوست شفاف پیرایش می خواهد

پیرایش صورت یکی از مهم ترین اقداماتی است که هر زنی حداقل هر دو هفته یک بار سراغ آن را می گیرد. وقتی موهای ریز ریز روی پوست صورت می نشینند، آرایش و انواع کرم ها روی صورت شما بی معنی و گاها زشت می شود. وقتی آرایش هم نکنید، سایه هایی که تجمع این موها روی پوست صورتتان می اندازد، چهره شما را خموده، کدر و بد رنگ می کند. برای همین است که هر بار صورتتان را اصلاح می کنید، یکی می گوید: «اِ... چه سفید شدی؟!» یا « چه قدر پوستت باز شده...». البته فقط هم برای همین نیست، روش های متفاوت اصلاح صورت و گردن، کمک می کند که خون رسانی به پوست صورت سرعت بیشتری پیدا کند و در نتیجه پوست شما تازگی و طراوت بیشتری پیدا می کند. شما با آرایشگاه اینترنتی کلون می توانید اصلاح صورت و گردن، اصلاح ابرو و وکس صورت و گردن را تجربه کنید.

 

وکس، وکس گیاهی، اصلاح صورت، بند صورت، بند و ابرو ، اصلاح ابرو، وکس صورت، بند انداختن، کلون، آرایشگاه اینترنتی

 

پوست بی غشِ مژگان

بچه ها که هر کدام رفتند سمت و سوی زندگی خودشان، مژگان ماند و آن خانه چند صد متری اش در آتی ساز. اصلا مادر بودن این شکلی است که یک جایی از زندگی، حوالی همان سن و سال 65 به بالا، تازه یادت می افتد خیلی بیشتر از این ها به خودت بدهکاری. برای همین است که مژگان هر روز صبح و عصرش را مشغول قدم زدن در محوطه آتی ساز می کند تا با گربه های ریز و درشت که لابه لای سبزی چمن ها جا خشک کرده اند، سرگرم شود. فکر غذا دادن به آنها رویایی است؛ همیشه هم بوده است اما قبلا فرصتش را نداشت. آن یکی گربه که از همه کوچک تر است، آن یکی که هنوز شیر می دهد به بچه هایش و آن یکی که غرغروترین گربه آن حوالی است، همه در ذهن مژگان اسامی خاص خودشان را دارند. همین که پایش می رسد به آخرین پله و روی سنگ فرش، ده ها گربه با دم های بالا گرفته برای غذا هم که شده سمت و سویش می آیند. این بازی با گربه ها البته تنها دل خوشی مژگان نیست. رفقایی دارد، به قول خودش بهتر از آبِ روان! جلسه های حافظ خوانی چهارشنبه آخر هر ماه با همین دوستانِ جان یکی از بهترین برنامه های دنیاست. از روز اول پیشنهاد خود مژگان بود و حالا هم بهترین روز هفته است برایش. اما آن چهارشنبه های خاص یک سه شنبه خاص هم قبل از خودش دارد. وقتی که مژگان یک آرایشگر را از آرایشگاه اینترنتی کلون خبر می کند تا صورت و گردنش را حسابی بند بیاندازند. این طوری برای آن چهارشنبه پر از شعر، آرایش حسابی روی پوستش می نشیند.

 

وکس، وکس گیاهی، اصلاح صورت، بند صورت، بند و ابرو ، اصلاح ابرو، وکس صورت، بند انداختن، کلون، آرایشگاه اینترنتی

 

باورتان بشود یا نه، بند انداختن چیز جدیدی نیست. اصلا در دوران باستان هم این روش برای موزدایی از صورت و بدن استفاده می شده است. البته نه فقط برای خانم ها! بله؛ مردان هم برای فرم دادن به شکل ریش هایشان از این روش استفاده می کرده اند. تاریخ اما بند انداختن را یک کار کاملا شرقی می داند. دلیلش هم بسیار واضح و مشخص است: شرقی ها موهای تیره تری داشته اند که بیشتر به چشم می آمده است و به همین خاطر با برداشتن آنها زودتر آشنا شده اند. در واقع روش بند انداختن در قدیم مخصوص ایران، هند و چین بوده است. اگر دوست دارید کمی حس وطن پرستی تان اوج بگیرد هم بهتر است بدانید ایرانیان بیشتر از هر نژاد دیگری از این روش استفاده کرده اند. از دوره باستان که بگذریم-نه کمی که تا دوره قاجار کش بدهیدش- بند انداختن به عنوان یک رسم ویژه قبل از ازدواج وجود داشته است. چند روزی مانده به عقد در خانه داماد جشن بزرگ بنداندازان را با حضور زنان ترتیب می داده اند. میان دست زدن ها و هلهله کشیدن های این جشن، عروسِ لچک به سر در گوشه ای نشسته بود و کسی بند به دست در بالای سرش صورتش را صاف می کرد. چای و شربت و عرق ریحان هم بود. صمیمیت و دورهمی و خوش گذرانی هم بود. هدیه های زر و سیم دار مادرشوهر هم بود. بنداندازها هم رسم خودشان را داشتند. جمله های خاص خودشان را به کار می بردند. هر وقت هم که نخ بند پاره می شد، یکی از میان جمع خنده به لب می گفت: «آخ که دل داماد به حال عروسش سوخت...».

 

وکس، وکس گیاهی، اصلاح صورت، بند صورت، بند و ابرو ، اصلاح ابرو، وکس صورت، بند انداختن، کلون، آرایشگاه اینترنتی

 

ابروهای مرتب هانا از پشت دوربین

عکس ها را یک به یک روی صفحه مانیتورش کنترل می کند. هر کدام که قرار است ویرایش شوند را در یک پوشه از لپ تاپش کپی می کند و باقی سر جایشان باقی می مانند. بعد وقت ادیت عکس ها قرمزی لب یکی را کمی بیشتر می کند، آسمان بالای سر عروس را آبی تر و دلِ چمن ها را سبزتر.  خودش را جای عروس می گذارد تا ببیند این عکس را دوست خواهد داشت؟! اگر جوابش بله باشد، کارش با آن عکس خاص تمام می شود، ولی اگر هنوز چنگی به دل نزده باشد، باید کمی ریزتر و جزئی تر به داد آن عکس برسد. هانا این تابستان تقریبا هر هفته برای عکاسی از عروسی های مختلف سرگرم بوده است. با این حال به قول مریم که می گوید: «با دیدن این همه عروس هنوز هم تصمیم نگرفتی ازدواج کنی؟!»، بیشتر از دیدن عروس های شاد و سرحال لذت می برد. میان این همه کار و فعالیت، فرصت ها برای هانا آن قدر غنیمت هستند که باید حسابی هوایشان را داشته باشد. با ابروهای نامرتب هم که نمی شود به عنوان عکاس در عروسی های بزرگ ظاهر شد. به خاطر همین انتخاب هانا برای داشتن ابروهای تمیز، همیشه آرایشگاه اینترنتی کلون است.

 

وکس، وکس گیاهی، اصلاح صورت، بند صورت، بند و ابرو ، اصلاح ابرو، وکس صورت، بند انداختن، کلون، آرایشگاه اینترنتی

 

داشتن ابروهای مرتب و خوش فرم برای صورت هر زنی لازم است. اصلا اگر صورتتان را هزار قلم هم آرایش کنید ولی ابروهای مناسبی نداشته باشید، انگار هیچ کاری نکرده اید. فرم های مختلف صورت، نیازمند مدل های متفاوتی از ابرو هم هست. مثلا اگر شما صورت گردی داشته باشید، ابروهای کمانی بهترین مدل انتخابی است. چون این ابروها زاویه دارند و به صورت بی زاویه شما فرم زیباتری می دهد. اگر صورتتان بیضی شکل است، دستِ خوش‌شانسی در خانه تان را زده است. چون هر مدل ابرویی که دلتان بخواهد را می توانید امتحان کنید. صورت مربعی ها نباید ابروهایشان را نازک کنند و در عین حال ابروی خیلی پهن هم زیبایی چشمانشان را به هم می ریزد. اگر هم مدل صورتتان قلبی شکل باشد، می توانید تیزی چانه تان را با ابروهای گرد و کمانی زیباتر کنید. راستی تا یادم نرفته از یک واقعیت بزرگ برایتان حرف بزنم. هیچ می دانستید مدل ابروهای شما نشان دهنده خلق و خوی شما هم هست؟! شاید بگویید چه ربطی دارد؟! واقعیت این است که تغییر مدل ابرو به طور دقیقی شخصیتِ چهره شما را تغییر می دهد و در واقع هر مدل از ابرو یکی از خصوصیات روانی انسان ها را به دیگران نشان می دهد؛ حتی اگر خودتان به آن اعتقاد نداشته باشید، ولی تغییر مدل ابرو در صورتتان به نظر دیگران درباره شما اثر می گذارد. مثلا وقتی ابروهای یک زن پهن باشد، باید بدانید با فردی قاطع و مصمم طرف هستید. در حالی که مدل ابروی باریک نشان دهنده زنان احساساتی و رویایی است. ابروهای بلند و باریک از جسارت حرف می زنند و آنها که عاشق مدل های قوس دار هستند، هوش و ذکاوتشان را به رخ شما می کشند و در آخر زنان با ابروهای صاف شخصیت کاملا منطقی از خود نمایش می دهند.

 

وکس، وکس گیاهی، اصلاح صورت، بند صورت، بند و ابرو ، اصلاح ابرو، وکس صورت، بند انداختن، کلون، آرایشگاه اینترنتی

 

روزهای کلاسیک درسا

کار کردن با بچه ها را همیشه دوست داشته است. زل زدن به دست های کوچکشان وقت نواختن بلز، زنگ زدن صدای کودکانه شان وقت خواندن نت ها و لباس های رنگ وارنگی که تنشان می کنند و می آیند به کلاس اُرف. آن روزها که خودش کودک بوده و معلم پیانو به خانه شان می آمده، همیشه فکر می کرده بالاخره یک روز خودش هم معلم موسیقی می شود. حالا که ارف درس می دهد به بچه ها و تمام روزهایش را با آنها می گذارند هم فکر می کند انتخابش برای شغل مناسب روحیه اش کاملا درست بوده است.

 

وکس، وکس گیاهی، اصلاح صورت، بند صورت، بند و ابرو ، اصلاح ابرو، وکس صورت، بند انداختن، کلون، آرایشگاه اینترنتی

 

درسا زندگی را موسیقی می بیند. برای او هر کدام از بچه ها یک خط نتِ ننوشته اند؛ برگ های درختان که از پشت شیشه پنجره کلاس در باد تکان می خورند اما نت های نوشته شده ای که انگار می خواهند حرفی بزنند با جهان. به جز زندگی با بچه ها، باقی زندگی درسا خلاصه می شود در تمرین های پیانوی شخصی اش در خانه و لذت ژرف گوش کردن به موسیقی کلاسیک. برای همین است که عشق و حال خانه را با هیچ جای دنیا عوض نمی کند. ماهی یک بار هم از آرایشگاه اینترنتی کلون یک آرایشگر را در خانه می بینید تا موهای ریز ریز روی پوستش را که مثل نویزهای سرِ ضبط استودیو همیشه مزاحم آسایشش هستند، از روی صورت و گردنش با وکس بردارد. آن وقت آخر کلاس وقتی بچه های کوچک از گردنش آویزان می شوند برای بوسِ خداحافظی، یکی شان که از همه خوش اداتر هم هست می گوید: «خانوم چه قدر صورتت نرم شده...» و لبخند درسا تمام صورتش را پر می کند.

 

وکس، وکس گیاهی، اصلاح صورت، بند صورت، بند و ابرو ، اصلاح ابرو، وکس صورت، بند انداختن، کلون، آرایشگاه اینترنتی

 

وکس کردن صورت و گردن انتخاب بسیاری از خانم هاست. بعضی از زنان فکر می کنند که بند انداختن برایشان قابل تحمل نیست، اما وکس چون در مدت زمان کوتاهی قسمت بیشتری از صورت را پاک و عاری از مو تحویلشان می دهد، راحت تر است. واقعیت این است که انتخاب میان بند انداختن و وکس کردن، کاملا شخصی و سلیقه ای است. با این حال باید بدانید که وکس ریزترین موها را از روی صورت برمی دارد و در عین حال پوست های مرده را هم پاکسازی می کند. در عین حال این کار کمک می کنند مدت زمان بیشتری صورتان صاف و بی مو باشد. حتما قبل از انجام وکس آرایش صورتتان را کامل پاک کنید و پس از آن چون منافذ پوست کاملا باز است، از یک کرم مناسب و ضد باکتری برای صورتتان استفاده کنید. انواع وکس های گیاهی کمک می کنند پوست شما کمی روشن تر و بازتر هم بشود؛ ولی اگر حساسیت خاصی به گیاهان مختلف دارید، حتما از قبل با آرایشگرتان صحبت کنید تا محصول مورد نظر را برای شما همراه بیاورد.

 

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

جوش زیر پوستی چیست؟!

تونرهای پوستی را بیشتر بشناسید

چرا جوش می زنیم؟!

ماسک های روشن کننده پوست

 

 

پسندیدم 14

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سکوت سرشار از ناگفته هاست؟!

کاربر مهمان پسندیدم 2 | پاسخ

مطلب خوب و جالبی بود

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

:)

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

مطالب واقعا جالبه، اینکه برای هر مطلب عکاسی کردید واقعا زیباست 👌🏼👌🏼👌🏼

مدیریت وب سایت پسندیدم 3

خوشحالیم که لذت بردید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

داستانش و دوست داشتم راستي ٥٠ درصد تخفيف اولين بار كه اين سرويس و گرفتم كلي مزه داد ☺️

مدیریت وب سایت پسندیدم 3

دوست عزیزم سلام. خوشحالیم که از قصه لذت بردید. کلون همیشه کنار شماست.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

با آرزوی موفقیت روزافزون برای تیم کلون

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

در کنار دوستانی مثل شما

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بسیار عالی

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

قصه من را به یاد مادرم انداخت که دیگه دور و برش نیستیم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

چه خوب که قصه های کلون شما رو به یاد خودتون می ندازه دوست من. زندگی ما آدم ها شبیه همین قصه پیش می ره و امیدوارم برای شما و مادرتون پر از آرامش پیش بره.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

پرسنل کلون همگی از پرستیژ خاصی برخوردار هستن به امید موفقیت براتون

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

نظر لطف شماست. ممنون

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

واقعا که مطالب کلون برای من خیلی مفیده وبا روحیه خانمها سازگاره

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

دوست خوبم از دریافت پیام شما بسیار خوشحالیم. شاد باشید و کلونی

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

برای من که بچه کوچیک دارم واقعا ضروریه،خیلی ممنون از خدمات خوبتون🌷⁦🙏🏼⁩

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

دوست عزیزم خوشحالم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. یکی از اهداف کلون ایستادن در کنار خانم هایی ست که به خاطر مادر بودن در تنظیم فرصت زیبایی با مشکل رو به رو هستند. شما مثل دیگر مخاطبان کلون می توانید از سرویس های زیبایی و ماساژ آرایشگاه اینترنتی کلون در زمان دلخواهتان آن هم در کنار فرزندتان (در محیط امن خانه) استفاده کنید. همراه کلون بمانید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

جل الخالق، ایرانیها همه جا ردی داشته اند.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

سلام مطالب بسیار خوب و آموزندس ممنون

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست خوبم شاد باشید و همراه...

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

قلمتان عالی است!

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

پیام شما را به نویسنده مطلب اطلاع می دهیم که لبخند تمام صورتش را پر کند.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

مطالب جالبی بود

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خیلی ممنون از خدمات خوبی که ارائه میکنید.

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام دوست عزیزم. خوشحالیم که از خدمات آرایشگاه اینترنتی کلون لذت برده اید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

داستان هاتون رو منتشر کنید، پول خوبی بدست میارید!

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام. چه پیشنهاد خوبی.. ممنون از شما دوست خوب کلونی

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

پيرايش لازمه زندگى روزانه ميباشد

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بله دوست خوبم. در خدمتتون هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

👏

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من واقعا از خدمات شما راضی ام

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

كلون همراه هميشه در دسترس

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

ممنون از شما دوست خوبم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سپاس از همراهی شما

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

من به آرایش اعتقادی ندارم اما اینکه سرویسی با این مشخصات در دسترس باشه و کارامد خیلی خوبه

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

به پیرایش چه طور؟! خوشحالیم که مخاطب کلون هستید

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

اگر سرویس های مختلف کلون را با یکدیگر سفارش دهیم شامل تخفیف می شود؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست نازنینم سلام. بله. از هپی باکس های کلون باخبر هستید؟! هپی باکس کلون به مجموعه ای از خدمات کلون گفته می شود که شامل تخفیف های شگفت انگیز است. هپی باکس قرمز آرایشگاه اینترنتی کلون شامل رنگ موی بلوندی، بافت مکزیکی(یا چهل گیس)، میکروبلیدینگ ابروی حرفه ای و یک ترمیم و ژلیش ناخن است. هپی باکس نارنجی آرایشگاه اینترنتی کلون شامل اکستنشن مژه تار به تار و اکستنشن موی 300شاخه بوده و هپی باکس زرد آرایشگاه اینترنتی کلون شامل لایت مو با مواد اولاپلکس و کراتینه آنهاست. هر کدام از این جعبه های شادی شامل سی درصد تخفیف ویژه است. همچنین کلون برای مخاطبان خود تخفیف های مختلفی را در نظر گرفته است. به طور مثال اولین سفارش پیرایش هر مشتری 50 درصد و اولین سفارش براشینگ او شامل 30 درصد تخفیف می شود. در کنار اینها تخفیف هایی برای سرویس های مربوط به مو (در صورت کوتاه بودن موهای شما) هم وجود دارد. کلون جشنواره های تخفیف مختلفی هم برگزار می کند که می توانید در صفحه اینستاگرام مشاهده کنید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

جالب بود

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

خیلی خوبه

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

عالی👍👍

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

با آرزوی موفقیت برای کلون

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خیلی کارتون تمیزه... ممنونم ازتون

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

متن جذابی بود👌👌

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

خواندم سکوت کنم که گویای رضایت است

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

بله دقیقا

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ایکاش قیمتها مناسبتر بود

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

دوست خوبم قیمت های کلون برابر با عرف سالن های آرایشی محاسبه شدند. از طرفی تخفیف های مختلف پیش روی شماست.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام خسته نباشید تجربه ای ندارم با احترام میشه اطمینان کرد هم در کار وهم امنيت تماس بگیریم چقدر بعداز تماس طول میکشه بیان ممنون

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام بر شما مجموعه ی ما از قوانین کسب و کار های مجازی کشور تبعیت می کند، برای ثبت سفارش حدود 24 ساعت زودتر باید سفارش شما توی سیستم ثبت بشه. در صورتی که سوالی برای نحوه ارائه خدمات دارید با شماره 88835507 تماس بگیرید لطفا.

پسندیدم 0 | پاسخ

باتشکر بسیار از خانم اذریوند و مهربانی و حرفه ای بودن ایشان..پایدار باشید

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

ممنون از همراهی شما دوست عزیز

منو خانه وارد شوید ثبت نام