خدمات زیبایی ابرو
خدمات زیبایی ابرو

خدمات زیبایی ابرو

خدمات ابرو مانند لیفت ابرو، میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو از جمله مهم‌ترین موارد آرایشی صورت است که به زیباتر شدن چهره شما کمک خواهد کرد.

فروشگاه های اینترنتی دنیا را به خانه شما می آورند

فروشگاه های اینترنتی دنیا را به خانه شما می آورند

اگر یک بار میزبان آرایشگر کلون در خانه خودتان شوید، دوستی همیشگی شما و آرایشگاه اینترنتی کلون رقم می خورد.

لیفت ابرو

لیفت ابرو

480,000 تومان

ثبت سفارش
میکروبلیدینگ ابرو (قیمت پایه)

میکروبلیدینگ ابرو (قیمت پایه)

2,000,000 تومان

ثبت سفارش
میکروپیگمنتیشن ابرو (قیمت پایه)

میکروپیگمنتیشن ابرو (قیمت پایه)

2,000,000 تومان

ثبت سفارش

زیبایی ابروهایتان را به دست کلون بسپارید

حالت ابروها، آن دسته موهای باریک و کوتاهی که سایه بان چشم های ما هستند، یکی از مهم ترین عوامل زیبایی در صورت محسوب می شود. قدیم ترها را به یاد می آورید؟! به عکس های نوجوانی مادرها دقت کنید! ابروهای نازک، هلالی اما دُم دار و بلند! مد آن روزها این شکلی بود. بعدها ابروهای زاویه دار مد شدند، گاهی هم ابروهای حسابی کلفت و پُر.

 

ابرو، لیفت ابرو، لیفت و لمینیت ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی، میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن

 

وقتی به سرنوشت ابروها برای مدت طولانی در تاریخ نگاه می کنید، می فهمید که همین چند تا تار باریک که کنار هم نشسته اند، آن قدر در سبکِ زیبایی چهره زنان (و حتی مردان) موثر بوده اند که بارها دستخوش تغییر شده اند. برای همین است که ما در آرایشگاه اینترنتی کلون زیبایی ابروهای شما را به عهده گرفته ایم. لیفت ابروها، میکروپیگمنتیشن آنها یا میکروبلیدینگشان؟! هر کدام را که انتخاب کنید، کلون کنار شماست!

 لیفت ابروهای یک نویسنده

 

ابرو، لیفت ابرو، لیفت و لمینیت ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی، میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن

 

لیوان دمنوش را می گذارد یک گوشه از میز. به کاغذهایش نگاه می کند، چشم هایش را بر می گرداند اطراف کاغذ و خودکار محبوبش را هم پیدا می کند. آب و هوای پشت پنجره به اندازه کافی بارانی و خوشرنگ است. نوشتن، نوشتن و نوشتن. حالا تمام لحظات زندگی شاد و شنگول مژان را نوشتن به خودش اختصاص داده است. اگر کنارش بنشینید و از شغلش بپرسید حتما این جواب را می شنوید: «من عاشق نوشتنم...». همین امروز هم قرار است برای یک برنامه رادیویی ویژه به مناسبت «روز جهانی مهربانی» متن بنویسد. ذهنش را جمع کرده و پای میز شروع کرده به مطلب نوشتن که از گوشی تلفنش صدای سوت کوتاهی می آید؛ یعنی یک پیامک مسیری دیجیتالی را طی کرده و خودش را به مژان رسانده! دستش را می برد روی تلفن و sms را باز می کند: « مژان جون؛ با یه لیفت و لمینیت ابرو، صورتت رو اون شکلی کن که همیشه دلت می خواد! آرایشگاه اینترنتی کلون...». لبخند روی صورتش درشت می شود و پیام را پاسخ می دهد: «چه خوب که یادم انداختین!». اپلیکیشن کلون را باز می کند و در بخش صورت و ابرو برای فردا عصر یک سفارش لیفت ابرو تنظیم می کند. گوشی را کنار می گذارد و خودکارش را برمی دارد و شروع می کند به نوشتن: «مهربونی می تونه یه پیامک ساده باشه که زیبایی رو بهت یادآوری کنه تا از خودت غافل نشی...».

 

ابرو، لیفت ابرو، لیفت و لمینیت ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی، میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن

 

ابروهای آشفته و به اصطلاح هالیوودی این روزها طرفداران بسیار زیادی برای خودشان پیدا کرده اند. همه زیبایی این دست از ابروها برمی گردد به روحیه جوان و پر تکاپوی دخترها! برای داشتن ابروهای لیفت و لمینیت شده، قرار نیست راه زیادی را طی کنید. یک ساعت تن دادن شما به اثرِ مواد لیفت ابرو، زیبایی ابروهایتان را برای مدت یک ماه تضمین می کند.

لیفت و لمینت ابرو یک روش نوین برای حالت دادن به ابروهاست. این کار ابروها را به سمت بالا برده، آنها را  پر پشت تر و تیره تر نشان می دهد و در عین حال با تقویت تارهای ابروها آنها را زخیم تر می کند. راستش را بخواهید کار لیفت ابرو با مواد چون با ویتامینه هم همراه است باعث مقاوم تر شدن تارهای ابرو می شود. اگر به عکس های لیفت ابرو نگاه کنید، متوجه می شوید که نتیجه یک لیفت و لمینت ابرو، صورتی هالیوودی با ابروهای هاشوری است.

لیفت و لمینت ابرو مناسب چه افرادی است؟!

راستش را بخواهید در حالت کلی می توان گفت که لیفت ابرو با مواد برای همه زنانی که زیبایی طبیعی را دوست دارند مناسب است. اما افرادی که جهت تارهای ابرویشان به سمت پایین است، چشم های افتاده ای دارند یا فاصله میان ابرو و چشمشان کم است در اولویت هستند. پس اگر شما هم از دسته زنانی باشید که مرتب به ابروهایتان ژل و ریمل ابرو می زنید، بهتر است لیفت ابرو را تجربه کنید. در لیفت ابرو با مواد بر خلاف لیفت ابرو با جراحی که با پوست کار دارد، تمام حواس آرایشگر جمع ابروهای شماست. راستش را بخواهید این روش کاملا بی خطر است و تاثیر مادام العمری ندارد. از طرفی فردای روزی که لیفت ابرو با مواد را انجام دادید، به راحتی می توانید دوش بگیرید یا به استخر بروید. دوام کار لیفت و لمینت ابروها بین یک ماه تا ۴۵ روز است و این مساله بستگی به رشد ابروهای شما دارد. به یاد داشته باشید که چون در مراحل لیفت ابرو آرایشگر از چسب لاتکس استفاده می کند، بعد از اتمام کار شما باید ۲۴ ساعت ابروهایتان را از آب و خیسی دور نگه دارید؛ ولی بعد از آن این ابروها نیازی به مراقبت ندارند. بعد از ۲۴ ساعت اول که ابروهایتان را شستید تازه تارهای آن از هم جدا می شوند و نتیجه کار را می بینید.

میکروپیگمنتیشن ابرو صورت شما را قرینه می کند

 

ابرو، لیفت ابرو، لیفت و لمینیت ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی، میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن

 

تا حالا چند بار به بازارهای سنتی شهرتان رفته اید؟! اصلا چند بار به شهرهایی که سفر کرده اید، سراغ بازار سنتی اش را گرفته اید و خودتان را به آنجا رسانده اید؟! بیایید با هم چشم بسته سفر کنیم به بازار اصفهان. لابه لای آن حجم عظیم معماری های نیلی، فیروزه ای و کبودش که قدم بزنید، تق تق صدای چکشی که قلم می زند بر جان فلز، تمام حواستان را جلب خودش می کند. بیشتر که گوش کنید می شود میان ریتم قدم هایتان و ضربآهنگ چکش، هارمونی بی نظیرِ لذت ایجاد کنید. قلم زنی روی فلز یکی از استادانه ترین هنرهای نصفِ جهان و مرز پر گهر است. فلز صورت شما چیست؟! مسی هستید یا سیمین یا پاک و طلاصفت که نیازتان به خاک نیست؟! اگر قلم زنی را هنر حکاکی نقش و نگار روی فلز بدانیم که می دانیم، میکروپیگمنتیشن هنر حکاکی روی فلزِ صورت شماست. شاید باورتان نشود اما اگر در صورت هر انسانی از پیشانی به سمت چانه یک خط عمودی بکشیم، نیمکره شرقی و غربی اش هرگز قرینه از آب در نمی آید. همین است که صنعت و هنر زیبایی، دست به دست هم داده اند و برای این قرینه سازی چاره های مختلفی فراهم کرده اند. میکروپیگمنتیشن که به اندازه تلفظش سخت و عجیب نیست، یکی از این چاره هاست.

 

ابرو، لیفت ابرو، لیفت و لمینیت ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی، میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن

 

باورتان می شود که مدل ابرو می تواند صورتتان را چاق یا لاغر نشان بدهد؟! اصلا باور می کنید که تغییر مدل ابرو بتواند حالت چشم های افتاده شما را عوض کند؟! ابروها یکی از مهم ترین اجزای صورت شما هستند. حساب کنید که اگر چشمتان یک فنجان کافه لاتۀ ناب باشد، ابرو طرحِ خامه ای نقاشی شده روی آن است. ابروهای متقارن و خوش فرمی که با فرم صورت و رنگ پوست شما هماهنگ باشد، کمک می کند زیباتر دیده شوید. اگر از میکروپیگمنتیشن ابرو کمک بگیرید، دیگر هیچ وقت با هر حمام و خواب نیازتان به نقاشی کردن مداد و سایه بر آنها نیست. تازه! سایه و مداد خودشان عوامل اصلی ریزش موهای لطیف ابرو هستند. برای میکروپیگمنتیشن، آرایشگرتان ابتدا مناطقی از ابرو را که خالی شده است، با قلم مخصوص این کار هاشور می زند. این هاشورها در جهت رویش ابروهای خودتان انجام می شود و در نتیجه کاملا طبیعی به نظر می رسد. کمی بعد (حدود یک ماه بعد) که برای ترمیم آماده شدید، پیگمنتر نقاط باقی مانده یا رنگ نگرفته از پوستتان را دوباره رنگ آمیزی می کند. این روش که تنها در یک ساعت (گاهی بسیار کمتر) انجام می شود برای مدت ها باقی می ماند و خیالتان را از شکل ابروها راحت می کند.

میکروبلیدینگ ابروهای شما را طبیعی دوست دارد

ابروها، آن دو خط شکل دار بالای چشم، یکی از تاثیرگذارترین موجودات روی زمین هستند. شما با حالت ابروهایتان خوشحالی، ناراحتی، ترس، تعجب و امیدواری را نشان دیگران می دهید. برای همین است که شکل ابروهای شما در برخوردهای روزانه تان بسیار موثر است. پس اگر تا حالا به فکرشان نبوده اید، وقت آن رسیده است که برای هماهنگی ابروی سمت راستی با سمت چپی کاری بکنید! یکی از حرفه ای ترین اقداماتی هم که می توانید در این قسمت صورتتان انجام بدهید، میکروبلیدینگ ابرو است؛ روشی نیمه دائمی و ماندگار که تا مدت های طولانی خیالتان را از فرم ابرو راحت می کند.

 

ابرو، لیفت ابرو، لیفت و لمینیت ، کلون ، آرایشگاه اینترنتی، میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن

 

سرش را از روی انبوه کاغذها بلند می کند و کمی چشم هایش را ریز می کند. بعد زل می زند به کتابخانه اتاق کارش. آن وقت چشمش را ریزتر می کند و دوباره به کاغذهای روی میز نگاه می کند. فوری خودکار را برمی دارد و تند تند برای خودش چیزهایی یادداشت می کند. از فرصت آمدن آبدارچی سینی به دست استفاده می کند و همین که فنجان چای روی میزش جاگیر می شود، فوری می گوید: «می شه قبل رفتن از توی کتابخونه اون کتاب قانون رو هم به من بدی... نه نه... اون یکی... اون که جلدش سبزِ تیره ست...». کتاب را باز می کند و باز پشت هم یادداشت های ریز ریزی برای خودش در حاشیه کاغذهایش می نویسد. برای دادگاه روز سه شنبه هفته بعد باید از همیشه آماده تر باشد. نوشین این پرونده و موضوعش را آن قدر دوست دارد که حتی فکر شکست هم به ذهنش نمی رسد. همه چیز پرونده را بارها و بارها کنترل کرده است. ساعت نزدیک ۷ شب همین که چراغ مطالعه را روی میز چوبی خاموش می کند تا خستگی امروز را با یک پیاده روی سرخوشانه تا خانه بهتر کند، شادی وارد اتاق می شود. «برای سه شنبه آماده ای؟!....واستا ببینم... تو این همه کار تو کی وقت کردی بری آرایشگاه؟! تتو کردی؟!» نوشین کاغذها را روی هم مرتب می کند و از تجربه آرایشگاه اینترنتی کلون برای شادی حرف می زند: «...آره خلاصه... بعدش هم ساعت ۱۰ شب کارش تموم شد و رفت... در ضمن این تتو نیست... میکروبلیدینگ می دونی چیه؟!». شادی یک بیسکوییت از روی میز برمی دارد و همین که با دندان هایش یک تکه از آن را می کند، با خنده می گوید: «اوهوم... خیلی شیک شدی خلاصه... طبیعی شده کاملا...».

میکروبلیدینگ روش تتوی دستی (بدون وسیله برقی) و جدیدی است که عمر نسبتا خوبی روی پوست شما دارد. این کار با کمک یک تیغ بسیار نازک انجام می شود. آرایشگر شما پس از بررسی کامل ابروها، قرینه سازی آنها با هم و انتخاب نوع رنگی که مناسب چهره شما باشد، رنگدانه ها را به لایه زیرین پوست منتقل می کند. در میکروبلیدینگ هنرمند خطوطی شبیه به تار مو میان تارهای موی واقعی ابروی شما نقاشی می کند. این روش از همه بیشتر به درد کسانی می خورد که قصد دارند ابروهای خود را با پرکردن جاهای خالی ترمیم کرده و شکل دهند. روش میکروبلیدینگ در مقایسه با کارهای شبیه به خودش، بیشتر به تتوی سنتی نزدیک است، اما امروزه بسیار هنرمندانه تر از قدیم انجام می شود. یادتان باشد که ابروهای میکروبلیدینگ شده در ابتدای کار مراحل مختلفی را از سر می گذرانند. روز اول به نظرتان می رسد ابروها آن قدر تیره شده اند که دوست دارید با صدایی بلند فریاد بزنید: «غلط کردم...». اما ماجرا همین شکلی نمی ماند. رنگدانه ها هنوز روی سطح پوست هستند و به عمق آن نفوذ نکرده اند. رنگ ابروی شما به تدریج (در مدت یک هفته) کمتر و طبیعی تر می شود.

 

اگر مطلب این صفحه رو دوست داشتید، حتما مطالب زیر هم به کارتون میاد:

لیفت و لمینت ابرو چیست؟!

هرچه باید درباره ریمل بدانیم

سه باور غلط درباره میکروپیگمنتیشن

چه آرایشی برای چه چشمی مناسب است؟!

پسندیدم 12

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

بسیارمفید

مدیریت وب سایت پسندیدم 2

ممنون که کنار کلون هستید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

ليفت ابرو انجام دادم خيلي راضي بودم ازتون كلون عزيز 👌👌

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

ای جان دل. چه خوب عزیزم. در خدمتتون هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

نمیدونم کدوم مطلب شما بود که در مورد لیفت ابرو توضیحات بیشتری میداد. خیلی خوب بود.

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام عزیزم، پایین همین مطلب لینک های مرتبط به مطالب هست. فکر کنم شما مطلب «لیفت و لمینیت ابرو چیست؟» رو بخواین.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

اين خيلي خوبه كه كلون تمام و حتي بيشتر از يك آرايشگاه مدرن داخل شهر هست

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

خیلی ممنونم عزیز دل. کلون به داشتن همراهی مثل شما افتخار می کنه

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

ممنون من معنی میکرو بلدینگ رونمیدونستم حالاباین توضیح های قشنگتون فهمیدم

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

ای جان. چه خوب که خوشتون اومده عزیزم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

ممنون من معنیوکار میکرو بلدینگ رونمیدونستم حالاباین توضیح های قشنگتون فهمیدم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

تبريك به شما ارايشگاه اينترنتي كلون اونقدر قشنگ توصيف مي كنيد مطالب مربوطه رو كه دوست دارم در اون موقعين

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

زيبايى ابروهارا نيز به كلون مى سپاريم

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

مناسب بود

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

با آرزوی موفقیت برای کلون

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من ميكرو پيگمنتيشن رو انجام دادم بسيار راضي بودم ممنونم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام. چه عالی دوست عزیزم. خوشحالیم که رضایت داشتید.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

من از کار آرایشگاه اینترنتی کلون خیلی راضیم. مرسی که هستین

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام عزیزدل. چه خوب. آرایشگاه اینترنتی کلون هم از داشتن شما خیلی خوشحاله.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

اطلاعات زیادی کسب کردم وخوشحالم که می تونم با یه سرویسی که از کلون می گیرم به ابروهام یه سروسامانی بدم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

عالیه عزیزم. در خدمتتون هستیم.

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 1 | پاسخ

امتحانش ميكنم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

عالی می شه. کلی بهتون خوش می گذره

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

بسیار عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی مراحل مختلف کار و زندگی

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

سلام لیفت ابرو با چه موادی انجام میشه ؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام از بهترین برندهای موجود در بازار استفاده می کنیم.

منو خانه وارد شوید ثبت نام