اپیلاسیون
اپیلاسیون

اپیلاسیون

داشتن پوست صاف و بی مو در استانداردهای زیبایی شناسانه جهان امروز اهمیت زیادی دارد. خدمات زیبایی در منزل کلون با اپیلاسیون حرفه ای آرامش شما را همیشگی می کند.

تناسب مدل مو با لباس

تناسب مدل مو با لباس

اگر نمی دانید که مدل موهایتان را چه طور با شکل لباستان متناسب کنید، این مطلب مثل یک دوست مهربان به شما کمک می کند.

اپیلاسیون کل بدن (گیاهی)

اپیلاسیون کل بدن (گیاهی)

180,000 تومان

ثبت سفارش
اپیلاسیون کل بدن (معمولی)

اپیلاسیون کل بدن (معمولی)

100,000 تومان

ثبت سفارش
وکس (صورت و گردن)

وکس (صورت و گردن)

40,000 تومان

ثبت سفارش

بریزید دور آن علف های هرزتان را

همین که فصل کشت می شود و قرار است بذر تازه در جان زمین جوانه بزند، همین که کشاورز تمام مهرش را جمع کند در دستانش و شروع کند به کار، وقت برداشتن علف های هرز است از جان بی رمقِ خاک... که تازگی شرط اول حیات است برای هر گیاه. اگر تن شما خاک باشد و موهای زائدتان علف هرز، دشت حاصل خیز شما هم مثل هر زمین تازه دیگری نیاز به دفع آن علف های هرز دارد. برای همین است که باید، در هر شرایط آب و هوایی، در هر ظهر و هر شب و هر جای دنیا خاکتان را به دست اپیلاسیون کار بسپرید.

همین طور که داریم با هم حرف می  زنیم، دستتان را بیاورید بالا و به همه جای آن خوب نگاه کنید. بعد نزدیک تر بیاوریدش و به کف دست و انگشت هایتان خیره شوید کمی. اگر می خواهید تمام بدنتان مثل کف دست سفید و تمیز باشد، چاره کار شما اپیلاسیون است. اپیلاسیون با وکس گیاهی کمک می کند با موهای زائد برای مدتی خداحافظی کنید. گرچه این خداحافظی خیلی هم طولانی نیست، ولی باز هم به نسبت کارهای دیگر، پوست صاف و بهتری تحویلتان می دهد. مطمئن هستم که بهداشت اپیلاسیون برای شما بیش از هرچیزی اهمیت دارد. اصلا شاید به خاطر همین باشد که هیچ وقت با رضایت کامل در آرایشگاه ها سراغ اپیلاسیون نرفته اید. اگر این طور است بد نیست سری به زندگی آیدا بزنیم:

سه شنبه آخر هر ماه دخترها جمع می  شوند در حیاط باغ خانه نیکی و با هم کنار استخر روزی را به آب تنی و خوش گذرانی طی می کنند. آیدا و کیمیا و نگار هر بار قبل از رسیدن آن سه شنبه رویایی چند بار برنامه را با هم چک می کنند تا سِت استخرشان همخوانی مناسبی داشته باشد، آن وقت یکی شان ماجرا را به نیکی هم خبر می دهد. مثلا همین فردا رنگ لباس همه شان قرار است ترکیبی باشد از سبزها و سورمه ای. این برنامه همیشگی برای آیدا اما تاریخ دقیق اپیلاسیونش را هم مشخص می کند. یک روز قبل از این تفریح، همیشه فرصت مناسبی ست برای راحت شدن از شر آن جوانه های سر از خاک پوست بیرون آورده. بار قبل اما خاطره آیدا آن قدر مخدوش شده از اپیلاسیون که دیگر سرش را بزنی، پایش را در آن آرایشگاه نمی گذارد. با چشم های خودش دیده که نفر بعد از خودش هم وقتی آماده شده برای اپیلاسیون، کسی ملحفه روی تخت را تعویض نکرده! همان جا انگار یکباره روی قشر خاکستری مغزش، هزار کهیر ریز و درشت شکل گرفته باشد، تنش مور مور شده که ای واایییی! این جا چه جور جایی از دنیاست! وقتی به خانه رسیده هم سر تا پایش را هزار بار الکل مالی کرده و هی مور مور شده است از فکر کردن دوباره به آنجا. بعد وقتی در مراسم استخر فردا ماجرا را با آن حالت هیجانی-تنشی برای رفقایش تعریف کرده، نیکی جیغش درآمده که: «تو مگه هنوزم می ری آرایشگاه ؟!!!!». اصلا از همان جا اولین بار اسم آرایشگاه اینترنتی کلون به گوشش خورده و باقی لیوان اسموتی اش را تازه تر و با خیال راحت تری نوشیده.

حالا که نزدیک یک ماه گذشته برای اولین بار است که دارد سفارش اپیلاسیون گیاهی اش را در اپلیکیشن کلون ثبت می کند. کمی هم دلهره سراغش می آید که «نکنه دیر شده باشه!»... دیر نشده است. اپیلاسیون کار راس ساعتی که قرار بود برسد، می رسد. بعد آیدا در اتاق خودش، روی تخت خودش، روی ملحفه های خودش، اپیلاسیون را تجربه می کند و کمی بعدتر هم در حمام اتاق خودش دوشش را می گیرد... حالا دیگر هیچ کهیری هم به جان اعصابش نیافتاده و همین که لبخند خودش را توی آینه حمام نگاه می کند، نور می افتد روی نگین تازه دندانش و رد لبخند را به شبهی از خنده های درشت تبدیل می کند.

صبح سه شنبه همین که آیدا ساکش را کنار لبه استخر روی زمین می گذارد و می نشیند روی تخت تا کمی آفتاب بگیرد، نسیمی خنک دامن سبزش را از روی پاهای لطیفش بلند می کند و تاب می دهد. آیدا دستش را می گذارد روی ران پا و با نوک انگشت دامنی را که حالا جایی برای بند شدن به آن پاهای باریک و لطیفش ندارد، با ظرافت نگه می دارد. این بار باد موهایش را بازی می دهد.

وکس گیاهی پوستتان را آینه می کند

داشتن پوست صاف و بی  مو برای هر زنی یک رویای واقعی است. اگر تن شما یک صفحه سفید باشد، موهای زائد خطوط سیاه رنگ مداد هستند که بی رحمانه روی کاغذتان نقش های بی حوصله کشیده اند؛ اپیلاسیون پاک کن مهربانی است که سفیدی را به کاغذ بر می گرداند. مثلا شما بیشتر از اینکه یک روز قبل از مهمانی نگران اتو کردن لباس هایتان باشید، نگران موهای زائد روی دستتان هستید و ذهنتان مرتب مشغول این است که باید چه کار کنید تا پوست صاف تری داشته باشید. اصلا اگر لباس هایتان اتوشده ترین هم باشد، موهای دستتان است که در آن مهمانی اول از همه به چشم دیگران می آید. موم های سرد و گرم قدیمی هم این روزها دیگر به کار پوستتان نمی آیند. یادتان هست قدیم ها، همین که موم می انداختی و می خواستی برق بزنی از لطافت پوستت، هزار موی ریز ریز که روی آن باقی مانده بود، مثل تمساح های کوچکی با آن لبخندهای تمسخرآمیز معروفشان، زل می زندند به صورتتان؟! حالا اما وکس های گیاهی به دادمان رسیده اند. یعنی تمام موهای ریز را هم کاملا از روی پوست برمی دارند و با خودشان می برند. آن وقت پوستتان آنقدر صاف می شود که وقتی کنار باغچه خانه نشسته اید و دارید کمی آفتاب می گیرید، می توانید مدت ها به دست و پا زدن مورچه کوچکی که دارد به زور خودش را از پای شما بالا می کشد، نگاه کنید و بخندید.

انتخاب کیمیا با آن موهای پر و مشکی، با آن ژنتیک شرقی و سالم، همیشه سفارش اپیلاسیون کل بدن است. یعنی یک روز در ماه یک باره از شر هر چه علف هرز در دنیای تنش راحت می شود. سفارش اپیلاسیون کل بدن در آرایشگاه اینترنتی کلون یک هدیه ویژه برای شما دارد. وکس صورت و گردن در این سفارش جایزه صبوری شما در تحمل درد اندکی ست که پوستان تحمل کرده. نیکی اما قبل از برنامه استخر و جمع شدن دوستانه، فقط برای اپیلاسیون بیکینی لاین و پا آماده می شود. اصلا همین بی مو بودن دستش همیشه لج کیمیا را درآورده، برای همین است که بارها گفته: «چه طور ممکنه تو دستت مو نداشته باشه آخه؟!». نگار هم که از همه بچه ها چند سالی کوچک تر است، همیشه سفارشش را منحصر می کند به اپیلاسیون دست و پا با هم. حالا این ها را کنار بگذارید و همین طور که دارید شربت آلبالوی خوش عطرتان را نوش جان می کنید، کمی به مکالمۀ لبِ استخریِ بچه ها گوش کنید:

یه سری داروهایی هست برای پوست، مثل راکوتان یا رتین آ. من خودم یه دوره ای از این ها مصرف می کردم، تو چنین وضعیتی پوست خیلی حساس می شه و اصلا نباید اپیلاسیون انجام بدی.

آره... راست می گی. شیمای ما هم راکوتان می خورد. بچه ها قبل از سیکل هم خیلی اپیلاسیون درد داره. من نمی تونم تحمل کنم. همیشه صبر می کنم تا تموم بشه. نمی دونم انگار آدم آستانه تحملش میاد پایین.

باید برای اینکه دردش کمتر بشه باید دو سه ساعت قبل دوش بگیری. آخه می دونی دوش گرفتن باعث می-شه منافذ پوست باز بشه، اینجوری مو راحت تر بیرون میاد. دخترخاله من البته یک ساعت قبل وکس یه مسکن سبک می خوره و می گه تاثیر داره، اما من امتحان نکردم.

یه وقتایی درد برای اینه که مو خیلی بلند شده. ببین چون وکس موهای ریز رو هم برمی داره دیگه نیازی نیست صبر کنی موهای دستت یه متر بشه که برشون داری. هر چی مو کوتاه تر باشه دردش هم کم تره.

اووووو.... شماها یه جوری از درد حرف می زنین انگار چیه؟! واقعا خیلی درد داره به نظرتون؟! نیکی تو که انقدر لوس نبودی! تازه گیاهی که دردش خیلی کمه.

نه به نظر منم خیلی درد نداره. بچه ها شما جوش زیر پوستی نمی زنید؟!

ببین اگر بعد از اپیلاسیون 24 ساعت رعایت کنی، امکان نداره جوش زیر پوستی بزنی. مثلا نباید لباس تنگ بپوشی، نباید هزار جور کرم و مواد سنگین روی پوستت بزنی یا همین مام صابونی که به زیر بغل می زنی روی پوست رو می بنده و باعث جوش زیر پوستی می شه. حالا یه روز رو با اسپری بگذرون.

پسندیدم 5

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

ممنون از سرویس های خوبتون

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

از این که از خدمات ما رضایت دارید بسیار خوشحالیم

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

برای این نقاشی ندارید چرا؟

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

سلام، نقاشی مربوط به این سرویس در حال ویرایش است و کمتر از 5 روز دیگر بر روی صفحه بارگزاری می شود.

مدیریت وب سایت پسندیدم 0

کاربر عزیز، مطلب شما به صورت فینگیلیش نوشته شده بود و به فارسی تغییر یافت.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چه دخترایی....

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

چطور اپلیکشن نصب کنم

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

دوست عزیز، لینک دانلود اپلیکیشن نسخه اندروید روی صفحه اصلی همین وبسایت قرار دارد، در حال حاضر در مایکت و چند روز دیگر در بازار امکان دانلود وجود دارد. لینک دانلود نسخه ios تا چند روز دیگر روی صفحه اصلی قرار می گیرد.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

مهسا ازگلی پسندیدم 1 | پاسخ

چه شرايطى بايد داخل خونه براى خدمات اپلاسيون فراهم كنيم؟!

مدیریت وب سایت پسندیدم 1

سلام دوست عزیزم. نیازی به فراهم کردن شرایط خاصی نیست. همکار ما با خودشون تمام لوازم مورد استفاده رو همراه میارن. فقط اگر دوست داشته باشید می تونید از پد یا ملحفه شخصی خودتون به عنوان زیرانداز استفاده کنید.

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

کاربر مهمان پسندیدم 0 | پاسخ

عالی

منو خانه وارد شوید ثبت نام